ETS 2 - ProMods Haritası [Ana Konu]

Yeni sürümü mü kullanırken bu sıkıntı oluyor?
Bizde böyle bir problem olmadı, özellikle o bölgeyi dairesel geçtim,
Sen partları tekrar indir kardeşim.
Olabiliyor böyle bazen

Yeni sürümde ilk defa karşıma çıktı. Middle east sürümüde aktif.
Ben birdaha bakarım o zaman.

1 Beğeni

Ohrid’in solunda bir yol var orada sınır kapısı orası nereye bağlanıyor yolun devamı yok? middle east le mi alakalı?

O yol Arnavutluk’a geçiyor ama ProMods hâlen orayı yapmadı.

1 Beğeni

doğru arnavutluk la ilgili resimleri görmüştüm

Arkadaşlar ben uzunca bir süre promods haritasını denemek istedim. videolarda vs ilgi çekici duruyordu. ama 1euro ödeyip tek link indiremediğim için hep üşenmiştim. Dün indirip denedim. yer yer daralan yollar manzaralar depolar falan çok çok iyi olmuş, sürüşü keyifli hale getirmeyi başarmış. fakat haritanın hemen her yerinde çok sayıda hata var. hatalar ufak tefek şeyler, oynanışı etkilemiyor ama görüntüyü ciddi oranda bozduğu oluyor. kısaca haritadan keyif aldım ama bahsettiğim hatalardan dolayı kendimi king of the road oynuyormuşum gibi hisettirdiği için kaldırıyorum. sizinlede paylaşayım dedim düşüncemi

3 Beğeni
12 Beğeni

Benim ETS 2 patladı, dosya doğrulama da yaptım fakat çözemedim sorunu. Promods’u yükledim. 2 tane eski profilim vardı onlarla girdim oyun açılıyor, 5 dakika sonra kapanıyor. Yeni profil açtım onda da olmadı. Genelde yük alma ekranında kapanıyor. Selçuk abinin Trailer Pack ile Promods’un ki çakışıyordur diye kaldırdım ama yine sorun devam edyor çözemedim :frowning: Varmı tavsiyeleri olan?

https://www.promods.net/viewtopic.php?f=2&t=30006&start=550

vee Platypus paylaştı!.

akşam ekiple seferde iken, seneye 3.0 sürümünde gelebilir demiştim.
adam bugün yapacakları Anadolu güzergahını paylaştı.
vee Mersin-Adana göründü :heart_eyes:

18 Beğeni

Heehey Aksaray da göründü! :joy:

2 Beğeni

Platypus : Merhaba, Tüm yorumlarınız için teşekkürler Geliştirme şimdi giderek devam edecek. Bugün üç yeni fotoğrafım var. Tamamen bitmedi, ancak bunu gösteriyorum çünkü Orta Doğu Eklentisi artık bir ülkeye daha girecek.

Ayrıca, okuduğum sorular hakkında:

• Suriye sahili planlanıyor. Aslında şu anda üzerinde çalıştığım yer. Bir sonraki büyük versiyonda gelmelidir (2.50). Güney Türkiye’nin bazı şehirleri (Mersin, Adana, İskenderun ve Antakya) bununla birlikte gelmelidir.
  • Suriye’nin diğer bölgeleri, özellikle İdlib, Halep, Rakka ve Deir ez-Zor kapsam dışı. Ne yazık ki, bazı bölgelerde savaş sona ermiyor
9 Beğeni

İyi artık Irak’tan petrol çekeriz Türkiye’ye.

6 Beğeni

Selamlar. Daha önce hiç ProMods modunu kurup oynamadım. Şuan görünce oynamak istedim ancak neyi nasıl yapacağım hakkında pek bir fikrim yok. Yardımcı olabilecek var mı acaba? :slight_smile:

İşte bu beeeeee ! Sonunda Ankara’yı oyunda adam akıllı şekilde göreceğiz. Mükemmmel oldu bu.

3 Beğeni

Anlatmak uzun sürer. Youtube’da birçok kaynak mevcut. Takıldığınız bir şey olursa seve seve yardımcı olurum. Kolay gelsin.

İskenderun Antakya diyo Allaah orası benim ezberlediğim yer. Tahmin edeceğiniz gibi Hataylıyım. Özellikle Belen geçidini beğeneceğinizi düşünüyorum.

Üstelik Pozantıda kaçış rampası bile var.

Darısı Antalya-Mersin yoluna ve bütün illerimize.

Elbet bir gün diyorum :blush:

ProMods’un kendi sayfasında çevrilmiş bir rehber aracılığıyla yükleme yaptım. Şuan girmek üzereyim. Ancak mod klasörüne Middle East ve Trailer Company Pack’i daha atmadım. Onları da etkinlestirip normal olarak girebilirim değil mi? Bu arada teşekkür ederim.

Rica ederim. Sonradan ekleme yaparsanız sorun olmaz, sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz. İyi oyunlar.

ProMods 2.45 ve Middle East ile Trailer CP’leri sorunsuz bir şekilde yükledim. Bunca zaman adını sanını bilipte neden oynamadım diye soruyorum kendime. Lakin açılışta biraz uzun sürüyor. İlk olduğundan mıdır yoksa sorun bende mi acaba?