ETS 2 - ProMods Haritası [Ana Konu]

İlk yükleme her haritada uzun sürer bu ETS 2 ile ilgili. Herhangi bir haritayı etkinleştirirseniz ETS 2 haritanın navigasyon önbelleğini kaydeder. Bu da bilgisayarın gücüne bağlı olarak (Özellikle işlemci ve işlemci hızı) sadece ProMods etkinken 10 dakikaya kadar sürebilir. Sonraki açılışlar 1 dakika bile sürmeyecektir. İlk kullanma değil de etkinleştirme önemli. Yani ProMods’u kaldırıp tekrar etkinleştirirseniz yine navigasyon önbelleği kaydı yapılacak.

2 Beğeni

Anladım hocam teşekkürler. :slight_smile:

Keşfedecek çok şey var. İyi yolculuklar.

Promods dan paylaşım geldi. Aşağıda belirttiğim şehirleri yeniden düzenliyorlar.
Hella
Höfn
Vík
Reykjavík
Keflavík
Resimleri paylaşıyorum.

Blönduós,Akureyri,Borgarnes,Akranes ve diğer şehirleri de daha sonra ki sürümlerde güncelleyeceklermiş.

4 Beğeni

Promods a inanıyorum bence zamanla Azerbaycan ı bile ekler bunlar. Gürcistan,Azerbaycan falan karadeniz kıyıları güzel olur bence.

Hatay’ın olmayıp iki ilçesinin olması tuhaf değil mi?

Meşhur Kirkenes’ten başladım keşfetmeye. Bende öyle umut ediyorum, sağolun. :smiley:

Keşke türkiye’den başlayıp Balkanlar’a doğru ilerleseydin. Daha keşfedecek çok yolun var.

Denemelik olarak bir defa girdim daha sonra vaktim olmadı. Ancak Kirkenes maden yoluu çok merak ettiğim için oraya bakayım diye girdim. Yani Türkiye’den de ilerleyebilirim çok teşekkürler. :slight_smile:

Benim bildiğim kadarıyla Hatay’ın merkezi Antakya’dır. Tıpkı Kocaeli’nin merkezi İzmit olması gibi

1 Beğeni

Bu bilgiyi bilmiyordum. O zaman haklılar.

1 Beğeni

O maden yolu hangi ülkede nasıl giderim

Norveç’te haritanın kuzeyi.

2 Beğeni

Adana/Pozantı’daki Toros Dağları’ndan aşağı inerken Tarsus’taki Mersin-Adana kavşağı ve Adana’dan Osmaniye’ye giderken Toprakkale kavşağı gerçekten çok önemli noktalar,Avrupa’dan Türkiye aracılığıyla Ortadoğu’ya giden bütün tırlar bu ana arterden geçmek zorunda,umarım Promods ekibi bu Çukurova Bölgesi’ni oyuna en iyi şekilde yansıtacaktır.

5 Beğeni

Yanlış yere bakıyormuşum buldum sayende teşekkürler dostum

1 Beğeni

Acaba Türkiye’den Ortadoğu’ya geçişi Yayladağı’ndaki sınır kapısından mı yoksa Reyhanlı’daki sınır kapısından mı verecekler?

1 Beğeni

ProMods’un Türkiye rotası, Türkiye’den Suriye’ye geçerken Yayladağı Sınır Kapısı üzerinden geçeceği görülüyor.

Bu arada Yayladağı demişken, Hatay/Yayladağı’nda olan depremi hissedenlere geçmiş olsun diliyorum.

9 Beğeni

Çoğu Avrupa’dan gelen tır Reyhanlı üzerinden Suriye’ye geçiş yaparlar Halep yolu olması dolayısıyla Suriye’nin diğer bütün şehirlerine yolculuk buradan sağlanır,Yayladağı sınır kapısı ağaçların içinde ormanlık bir alanda olduğundan dolayı yolu çok dardır ve direkt Suriye’nin Lazkiye şehrine gider o yüzden yolu oradan vereceklerse tek bir yol olur bu da bana kalırsa yolu sıkıcı yapabilir.

1 Beğeni

Kesinlikle. Reyhanlıdaki sınır kapısı ana arterdir. Ben şöyle düşünüyorum, Lazkiyeden yukarı doğru çıktığı için Yayladağından girmek zorunda kaldı. İleride Suriye büyüdüğünde Reyhanlı gelecektir diye bir temennide bulunmak istiyorum.

1 Beğeni

Evet haklısın,Promods Türkiye haritasına giriş yapsın da nereden yaptığı önemli değil artık,özellikle Mersin ve İskenderun limanlarını nasıl yapacaklar çok merak ediyorum.

1 Beğeni