ETS 2 - ProMods Haritası [Ana Konu]

teşekkürler oldu

1 Beğeni

Tek link verebilecek olan var mı?

Tek link istemek zaten yasak.
Zaten hızlı indiriyor ben 1 saate indirdim.

2.45 multiplayer a uyumlu değil sanırım 1.36 da denedim ama açılmadı

Henüz multiplayer ile uyumlu değil 2.45
Bu gece veya yarın güncelleme gelir.

1 Beğeni

Paypal nedir ya insan VISA Mastercard falan koyar

1 Beğeni

Aynen öyle dostum

Arkadaşlar aynı anda zaten 3 part indirebilirsiniz Chrome, chrome gizli sekme ve explorer sayesinde tek linke gerek yokki…

2 Beğeni

Bug bulmuş ya :smiley:

2 Beğeni

Ben yükseltiyorum ve 4 yapıyorum. Opera… :smile:

1 Beğeni

tek tarayıcıdan aynı anda 2 part indirebiliyorsunuz bu bilgiyi de ben vermiş olayım. :slight_smile:

1 Beğeni

promods u indirdim mod klasörüne attım aşşagıdan yukarı map model 3 2 1 assets media def yaptım oyuna girdim sür e bastıgımda oyundan atıyor anlamadım sıralama yanlışmı middle gereklimi acaba

yandex de benden olsun

1 Beğeni

Bu şekilde sıralayıp dener misiniz? Middle East zorunlu değil kurmak isterseniz yukarıda olacak eğer kullanmıyacaksanız onları es geçip sıralayın.

3 Beğeni

1.37 betadan çıkıp promods oynayım dedim bütün save dosyalarım gitti

Promods oynarken Zagreb civarlarında hep oyundan atıyor. Oynayanlar, siz hiç atma sorunuyla karşılaştınız mı?

eski sürümlerde bende de atıyordu ama henüz denemedim. eğer aynısı olursa söylerim. bir yerde haritaların hatalarını yazıyorduk report kısmı vardı oraya açıp yazmak lazım

1 Beğeni

4-5 kezdir Zagreb civarında objeler-yollar geç yükleniyor ya da oyundan atıyor. Report etmek lazım.

1 Beğeni

Burayı hatırlayanlar bilir.
Yol Üsküp karşısından gelir, teke düşer.
Sonra anayola bağlantı yerinde çoğu sürücü dorseyi veya çekiciyi takardı bariyer ve dubalara.
Sağ tarafta da yol inşaatı vardı, bilenler bilir.
İnşaat bitmiş, enfes bir duble çekilmiş, mis gibi olmuş.

Selanik-Serres-İstip-Vranje den Niş yolu 2.45 in en harika otobanı açık ara.

Middle East de ise;
Zarka-Kudüs-Netanya-Afula-Deraa-Şam güzergahını gitmelisiniz.

Bu adamlar gerçekten çok farklı.

10 Beğeni

reportlama tuşu hangisiydi onu bilmiyorum onu bilen varsa söylesin. oraya yaz. mesela obje ve yolların ingilizcesini yaz anlarlar