ETS 2 - ProMods Haritası [Ana Konu]

ben hepsini indirdim :smiley: önce fmax videosu sonra da ipsala akar

promods indirmesi bitti 2 günlük aranın ardından tekrar 1.36ya döndüm. 1.37 nin daha çok yolu var .

1 Beğeni

Aga az kaldı. Birde middle east’i indirecem. Irakta petrol taşırız :smiley:

1 Beğeni

Mod klasöründeki dosyalarla, indirdiklerimi değiştirsem sorun olmaz değil mi? Profilin patlamasını istemiyorumda. Birde Middle East sıralamada nerede olacak?

Paypal dan dolayı tek link indiremiyoruz. Ah ulan ya

1 Beğeni

Bende bilmiyorum.

Blok-alıntı

Irak - Ar-Rutba

Ateş Çemberi

çok efso olmuş…

8 Beğeni

Sisl nin treyler paketi yüklü şuan. Promods un treyler paketi ile çakışır mı ? Veya ne fark var ikisi arasında

ilk indirilen dosyanın arşivi açtığım zaman asset,map,model vs çıkmıyor bu sorunu nasıl çözebilirim ?

İlk inen dosyaya sağ tık 7-zip "promods_v245"klasörüne ayıkla yapacaksın. Ardından normal klasöre çıkarıyor hepsini 6 tane SCS dosyası olacak

Bu hatayı verdi

ekran2

İndirilenler klasörünü kontrol et bence. Bi terslik var. Def dosyası ile birlikte 8 dosya olacak

en iyisi en baştan indireyim teşekkürler

1 Beğeni

ETS 2 için ProMods 2.45 Çıktı! İpsala Sınır Kapısı eklendi… https://www.simulasyonturk.com/ets-2-icin-promods-2-45-cikti-ipsala-sinir-kapisi-eklendi/

5 Beğeni

İnceleme Notları:

1- Middle-East harikulade olmuş. Yol dokuları Baltıc DLC ile değiştirilmiş yüzde 90 kadarı.
2- Amman’dan Ashdod arası, Valenci-Soria arasına benzemiş.
3- Selanik-Kavala-İpsala-Edirne arası tatmin ediyor.
4- Debrecen tam fiyasko. Önceki sürümde ordan aşağı inen duble yolu kesmişler.
5- FPS kasma veya drop kesinlikle yok. Meyilleri SCS kalitesinde yapmışlar.
6- 2.50 sürümünde Atina, İspanya’nın şu ana kadar yapılan yerleri ve Ukrayna’nın bir kısmı ile moldova yapılacak.

4 Beğeni

İndirirken bu şekilde hata alıyorum

Gir çık yap oluyor.

1 Beğeni

Hepsini indirdikten sonra birinci dosyanın içindekileri mod klasörüne çıkartacaksınız.

yeniden indirdikten sonra bide öyle denerim