TruckersMP - ETS2&ATSMP [Ana Konu]

TruckersMP 1.38 ETS2 & ATS uyumlu sonbahar modu gelmiştir bu linkten indirip kurabilirsiniz. TruckersMP Sonbahar Modu. Modu kullanabilmeniz için vermiş olduğum linkte girip ardından Sonbahar Modu nasıl kurulur başlıklı linke tıklayıp Base diye bir dosya olması gerekli ana mod o onu indirmeğiniz sürece mod aktif olmaz. Birde ek olarak Belgeler/ets2mp orada mod klasörü açıp oraya atmanız gerekli modu yapamayan kişiler olursa özelden yada buradan yazarak elimden geldiği kadarıyla yardımcı olurum.

5 Beğeni

https://www.instagram.com/p/CFoX3UaiLo1/?igshid=1nfmwmq3bvhpy
https://www.instagram.com/p/CFwGPViijnG/?igshid=1i4s2enm0bpus
Tahminleri alalım

1 Beğeni

Ya etkinlik ya da AI trafik

1 Beğeni

ai trafik gelsin isterdim ama oyunun optimizasyon u kötü zaten bi de multiplayer da trafikte aynı sorun olursa multiplayer truckersmp ye tepki gelir

2 Beğeni

beyler ben promodsu indirdim bugün ek dosyalarıda ındırdım traıler pack bide middle east diye bunları mp klasörünemi atıcaz direk trailer pacı falan

Birde ban falan yermiyim trailerden promods sunucusunda

ha bide traıler ve mıddle east da içinde olarak kurulum sıralaması nasıl olucak bilen varmı

.7zip uzantılı dosyanın içindekileri buraya “C:\Users\XXXXX\Documents\Euro Truck Simulator 2\mod” içine atacaksınız. Sadece mp girecekseniz sıralamaya gerek yok herhangi bir profilden girebilirsiniz. Ayrıca neden banlasınlar. TruckersMp uyumlu zaten.
Ama sp oynayacaksanız. Aşağıdaki gibi sıralamanız gerekiyor.

1 Beğeni

çok teşekkür ederim sağolasın
yanlız bişey daha sorucam
bu traıler de birsürü dosya çıktı onun sıralaması farkedermi single de

ProMods forumunda bunu buldum. Sizde olmayanları es geçip sıralayın.

1.39 TruckersMP tarafından destekleniyor.
Birkaç sorun hala devam ediyor ve yeni sorunları da beraberinde getirmiş. Düzeltmeye çalışıyorlarmış.

2 Beğeni

Yav çözsünler artık daha konvoy yapacaz. :smiley:

1 Beğeni

TruckersMP artık 1.39 güncellemesini destekliyor (Colorado, ProMods 2.51 dahil) https://www.simulasyonturk.com/truckersmp-artik-1-39-guncellemesini-destekliyor-colorado-promods-2-51-dahil/

3 Beğeni

ATS 1.39 TMP güncellemesiyle şova dönüşmüş durumda…
çok kaliteli oyuncular var her yerde…
sıfır trol…
Denver rampalarında 10’ar konvoylar dolaşıyor…
bunu ETS’de nizami olarak bulmak imkansız…

6 Beğeni

etsde trolluk yapan oyuncular atsde trolluk yapmaya korkar :smiley: malum fiyatlardan dolayı

1 Beğeni

Denver- Grand Junction arası gayet kalabalık bekleriz yolda beni görürseniz bi selam çakın menemen yiyelim.

arkdaşlar benim tmp de sıkıntı var ets 2 ye giriyorum ama ats ye giremiyorum mail veya pasword hatalı diyor
aynı mail şifre ets2 ok ats aut bu sorunu nasıl çözebilirim

Ticket oluşturursanız daha hızlı bir çözüme ulaşırsınız.
TMP Support System

2 gün önce oluşturdum cevap bekliyorum hala

mail adresini kopyalarken arada boşluk olmadığından emin ol.

Arkadaşlar ATS multide beraber takılacak var mı ? promods haritasinda

ATS serveri tüm zamanların rekorunu kırdı bu gece, topluluk Promodsu beklemiş resmen. Server beş dakika önce 1500 ü gösterdi. İstenen seviyeye ulaştı ATS, çok güzel gelişmeler bunlar

11 Beğeni