ETS 2 - Project Turkey Haritası

İste bunun yanitini ögrenecegim. Buyuk ihtimal roextended eklentisi.

1 Beğeni

bizi de bilgilendirirsen sevinirim

1 Beğeni

roex en son sürümle projectturkey lite yi indirip kuracaksınız muhtemelen ama projectturkeyin tamami varmi bilmiyorum işte onu sadece karadeniz hattı olabilir…

Roex 2.9 ile 2.6 sürümü ile promods 2.51 sürümünü birleştir. Roexin eklentisi olarak samsun-hopa hattı yapıldı ve promods olan batuma bağlandı.

TM13RTP.scs ile TM13LITE.scs farkı nedir ?

Arkadaşlar LITE versiyonda eski YKS bölgeleri yok. Şimdilik sadece batıdaki sen güncellenen yerler (Bolu, Ankara, Aksaray, Adana hattı hariç) var. Buna ilave olarak ROEX 2.9 ile birlikte Samsun, Trabzon ve Hopa da eklenmiş oluyor.

1 Beğeni

şurada solda Adana yerine Mersin / Tarsus yazması gerekmez mi?

yaklaşık konumdan google street görüntüsü

hazır harita elden geçirilmeye devam ediyor, iletmiş olayım.

2 Beğeni

Ortak, ben sordum arayasa . Giresun ve Rize olmayacak diyor. Samsun-hopa arasında 21 ilçe var. Bana göre en fazla 9-10 tane ilçe olmalı. Batı bölgelerde anamur alanya kaş bodrum gibi sayılı ilçeler yapılırken . Neden fatsa bulancak görele vakfıkebir akçaabat of çayeli gibi yerler yapilmasin ki? Ölçek mi izin vermiyor ben anlamadim.

şimdi şunu öğrenmek istiyorum roex 2.9 sürümü ile turkiye 1.3 çalışıyormu beraber yani samsun ordu trabzon geliyormu

1.3 lite calisiyor. Ayriyetten Samsu-ordu-Trabzon-hopa eklendi. Ama Giresun ile Rize yok şuanlık. İlerde olur illâki.

reis çalıştıramadım 2-3-4-5 var birincisi yok roexin

You don’t have 1 because you have tried to download the fake pirated version of 2.9. If you want to support developers, buy the core file. If not, go with free version.
INFO:
1.we will keep in the main map just updated parts of the map.
2. we will keep from YKS/YKRS some models (updated) and the map will be 100% Roex team work.
3.it will be NO PT 1.4, what is known now as 1.3 LITE will be updated and included in Roex (both).
4. Roextended 2.6/2.9 and Turkey Project LITE for 1.40 will be 2.6.5/2.9.5 and 1.3.5 LITE, RTP is closed, not to be updated further.
5. The route from Samsun to Hopa will NOT contain other cities, the space is not enough and we don’t agree to make the map a christmas tree full with cities from street to street.
6. No work from RTP is lost, we cannot include updated cities by our great mappers OkanAvci and Affluence with old roads that lead to them. Once the whole route is new, it will be in the map.
7. Exclusive work of ROEX romanian team in Turkey will be present in the future in free version but some parts in exclusive premium version. The ROEX turkish team work will be 100% free.
8. Georgia-Azerbaidjan expansion was dropped entirely, Roextended will connect in Georgia with Promods.
9. Syria cities also will be dropped and we will connect Turkey to Promods Syria.

Roex 3.0 will contain just one map for all areas: Romania, Turkey, Moldova, Ukraine, Crimeea.

NOTE: RTP version is compatible JUST with old 2.5/2.8 Roex map. Don’t use it with new versions, it won’t work.
If something is wrong it’s because Google translator.

1’e sahip değilsiniz çünkü 2.9’un sahte korsan sürümünü indirmeye çalıştınız. Geliştiricileri desteklemek istiyorsanız, çekirdek dosyayı satın alın. Değilse, ücretsiz sürümle gidin.
BİLGİ:

1. haritanın yeni güncellenen kısımlarını ana haritada tutacağız.
  2. YKS / YKRS’den bazı modelleri (güncellenmiş) tutacağız ve harita% 100 Roex ekip çalışması olacak.
  3. NO PT 1.4 olacak, şu anda 1.3 LITE olarak bilinen şey güncellenecek ve Roex’e dahil edilecek (her ikisi de).
  4. Genişletilmiş 2.6 / 2.9 ve 1.40 için Türkiye Projesi LITE 2.6.5 / 2.9.5 ve 1.3.5 LITE olacaktır, RTP kapatılmıştır, daha fazla güncellenmeyecektir.
  5. Samsun’dan Hopa’ya giden rota başka şehirleri İÇERMEYECEK, alan yeterli değil ve haritayı sokaktan sokağa şehirlerle dolu bir yılbaşı ağacı yapmayı kabul etmiyoruz.
  6. RTP’den hiçbir çalışma kaybolmaz, büyük haritacılarımız OkanAvci’nin güncellenmiş şehirlerini ve onlara giden eski yollarla Affluence’ı dahil edemeyiz. Tüm rota yeni olduğunda, haritada olacaktır.
  7. ROEX Romanya ekibinin Türkiye’deki özel çalışması gelecekte ücretsiz sürümde, ancak bazı kısımlar özel premium sürümde olacak. ROEX türk ekip çalışması% 100 ücretsiz olacaktır.
  8. Gürcistan-Azerbaycan genişlemesi tamamen kaldırıldı, Roextended, Gürcistan’da Promods ile bağlantı kuracak.
  9. Suriye şehirleri de atılacak ve Türkiye’yi Promods Suriye’ye bağlayacağız.

Roex 3.0, tüm bölgeler için yalnızca bir harita içerecek: Romanya, Türkiye, Moldova, Ukrayna, Kırım.

NOT: RTP sürümü SADECE eski 2.5 / 2.8 Roex haritası ile uyumludur. Yeni sürümlerle kullanmayın, çalışmaz.

Bir sorun varsa, bunun nedeni Google çevirmenidir.

1 Beğeni

Arayasın demek istediğini şöyle anladım. Türkiye haritasinın geri kalanı güncellenmeyecek ve eski hali eklenecek? Ben mi yanlis anladim? Samsun-hopa arasinsa Giresun rize yok alan yeterli değilmiş.

Karayolları genel müdürlüğü il ve ilçe girişlerindeki rakım ve nüfus sayılarını kaldırdı.

1 Beğeni

Arayas kendi sitesinde haritayi güncellemeye ve paylasim yapmaya devam ediyor, isteyen takip edebilir Roex’in sitesinde. Burda olup da merak edenler icin bilgi vermek istedim. @gonenc_mentese hocam sanirim son zamanlarda islerinin yogunlugundan ötürü pek ilgilenemiyor bu haritayla.

En son sürümde Samsun-Hopa arasi yapilmisti. Anladigim kadariyla su an, Istanbul’u Samsun’a baglayacak sekilde, Karadeniz hattinda ilerliyor proje. En son Sinop yapiliyordu. Roex 3.0 da Istanbul’dan Gürcistan sinirina kadar bütün Karadeniz hattini bitirmek istiyorlar yanilmiyorsam.

2 Beğeni

Giresun ve Rize yapılmayacak dedi, alan yetmiyormuş.:joy: çok komik durumdalar benim için.

1 Beğeni

Eski YKS haritasinda vardi bu bahsettiginiz sehirler. Project Turkey kullanmak istemiyorsaniz, onu kullanabilirsiniz.

benim anlamadığım RTP devam etmeyecek derken map düzenleme tamamıyla mı bitti yoksa RTP olarak değilde LİTE olarak mı devam edecek bunu anlayamadım

Yanilmiyorsam bir versiyon daha Project Turkey LITE olarak gelecek. 1.40 icin ufak bir guncelleme olacak 1.3.5 adinda. Sonrasinda 1.4 gelmeyecek dedi Arayas. ROEX 3.0’a Türkiye haritasi da eklenecek, ayriyeten Project Turkey indirmeyecegiz yani. Su an Arayas ROEX’in yeni versiyonu icin yaptigi calismada Turkiye uzerinde calisiyor. Turkiye haritasi Roex haritasinin icerisinde olacak yani.

Bu arada ben bu projeyi begendigim icin sahsi olarak Roex’in sitesinden takip ediyorum. Yani Roex ekibiyle bir alakam yok. Hepimiz gibi sadece takipciyim.

Projede @gonenc_mentese ve @okanavci Arayas ile birlikte calisiyorlar. O yuzden en saglikli bilgilendirmeyi onlar yapar.

1 Beğeni