ETS 2 Onal Map Turkiye [Ana Konu]

İletişime geçiyorum

Ben de değilim. Bahsi geçen arkadaş Frkn64.

1.37 de çalışıyor mu

Henüz 1.36

1.37 desteği gelmiş bulunmakta

5 Beğeni

@HasanOfke abi simülasyon türke link paylaşımı olursa indirme linklerini sim türkten sağlayabilirim
Desteğin için teşekkürler

1 Beğeni

oraya ekleyeceğim 1-2 saate öyle yaparız zaten yeni mods.simulasyonturk.com açılınca sana özel bir konu açılacak oraya sürekli sürümleri ve düzeltmeleri videolarla eklersin güzel bir şey geliyor :smiley: en azından insanlar çok aramaz modu hemen kolay bir şekilde bulur feedbackleri de orada verebilirler vs.

6 Beğeni

@HasanOfke kaliteli bir iş çıkacağına eminim reis

ETS 2 Onal Turkey Map, 1.37 güncellemesine uyarlandı Geçtiğimiz haftalarda 1.1 sürümü paylaşılan Onal Turkey Map için şimdi ise ETS 2’nin 1.37 güncellemesi uyumlu sürümü yayınlandı. https://www.simulasyonturk.com/ets-2-onal-turkey-map-1-37-guncellemesine-uyarlandi/

4 Beğeni

Elinize sağlık.

1 Beğeni

İstanbul yakaları yss köprüsü ile bölünmüştü fakat tam anlamıyla yakaları ayıramamıştım. Artık fsm köprüsünü geçmeden İstanbuldan çıkış yapılamıyor. Yani o yaka illa atlanacak. Ya 3. Köprüden ya FSM’den
Ayrıca 15 Temmuz köprüsü de detaylar arasında
Gebzeye gitmek için de FSM den geçmeniz şart oluyor…

7 Beğeni

evet sende dayanamayıp dedim gibi yapmışsın şimdi oldu işte eline sağlık…
zaten bence bu işlerde amaç oynayanı oralara götürmek oynadığında…

1 Beğeni

Aklımdaki plan avrasya olduğu için ilk başlarda ‘köprü kullanmam’ boşuna istanbulu geniş tutup insanları sıkmayayım deyip biraz sıkışık yapmıştım. Buna rağmen 3. Köprüden dolaşmak 150KM Civarı… :smiley: fakat avrasya tünelinin tırlara kapalı olduğunu biraz geç öğrendim ve yapmanın saçma olduğunu düşündüm ne de olsa bu bir tır oyunu…
Belki FSM De gerçekte ağır vasıtaya kapalıdır fakat başka ne yapabiliriz ki :smiley:

3 Beğeni

FSM’den tır,kamyon geçebiliyor sorun yok :slight_smile:

Kaynak: KGM

Daha detaylı buradan da bakabilirsiniz.

Ayrıca;
Mall of İstanbul’un oradaki kavşakta ağır taşıtlar için mecburi yönün Yavuz Selim Köprüsü olduğu yazmaktadır. Aynı şekilde Anadolu Yakası’nda da uyarı mevcuttur.

image

Sonuç: Ağır taşıtlar, FSM Köprüsü’nden geçiş yapabilir. Ancak geçişleri ihlal sayıldığından, 6001 sayılı kanunun 30.maddesinin 2.fıkrasında belirtilen 500 Türk Lirası idari para cezasını ödemeyi göze almaları gerekir. Ceza miktarındaki artış 2016 yılında haberlere de konu olmuştur.

10 Beğeni

Zaten köprü giriş ve çıkışlarda yss köprüsü bağlantıları bulunmakta… Tamamen harita kullanıcılarına kalmış araba moduyla oynuyorlarsa FSM tır veya otobüs ise YSS diyelim o zaman :slight_smile: Çünkü avrasya daha bi saçma olacaktı…

4 Beğeni

aynen kardeş hiç olmaması çok daha saçma oluyordu…çünkü bursa yalova yönüne giderken ordan geçiyoruz…hiç yokmuş gibi geçmek çok daha saçmaydı…yapılması hertürlü mod adına kaliteyi arttırdı…

Arka plan resminin oyuna eklenme olasılığı varmı ? Ölçekleme sorunu halledilebilir.

promodsun yeni sürümü ile istanbul da böyle bir sıkıntı oluşmuş bilginiz olsun

1 Beğeni

Promods destekleyen bir harita değil zaten şu anda.
2.45 ile uyumlu olmasının sebebi sektörlerin çakışmamasıydı.
2.46 da onal mapa ait sektör numaralarına en ufak bi kaydırma yapmaları bile sektör üzerindeki değişikliklerin karışmasına sebep olur.
İlerde promods severler için bağlantı yolları düşünürüm. Ama şu an promods aktiften OTM oynanamayabilir…

3 Beğeni