ETS 2 Onal Map Turkiye [Ana Konu]

Ben çok beğendim emeğinize sağlık. Kasma, takılma yok. Ancak bazen ai traffic yol boşken duruyor ve hareket etmiyor

Maalesef benim de gt730 2 gb :joy:

1 Beğeni

O scs nin haritasında da oluyor edirne de yol kitleniyor bazen.
Editöre güncelleme gelir 1.37 de o sorunları çözerler

Keşan lapseki gelibolu gibi yerler eklenecek
Çanakkale feribotu güzergahı üzerinde olan yollar yani

1 Beğeni

orta ayarlarda %75 ölçekleme ile oynuyorum. promods da maksimum 30-35 fps 1.kamerada alıyorum. kuzen de rx 570 4 gb ekran kartı var kasma takılma yok ets de :smiley: bende rx 570 8 gb almayı düşünüyorum.

Peki Ankaraya da deniz gelir mi?

Ankaraya deniz de yaparız engel mi var önümüzde nsfadfnjasfn

1 Beğeni

Benim de değişmesi gerek artık

Çanakkale yolu üzerindeki ‘DENİZKENT’ Bölgesi çalışmaları tamamlandı…

12 Beğeni

Şöyle gösterelim bir de deniz manzarasıyla :smiley:

11 Beğeni

Biga tarafından Bandırma’ya yol çekilecek mi?

1 Beğeni

Abi kolay gelsin haritanı çok beğendim , ücretli modu da çıktığında seve seve alacağım , büyük bir emeğin var farkındayım
harita boyutu küçük farkındayım , ancak google mapse benzer şekilde olur ise ana yollar çok daha iyi olur , kocaeli tarafından örnek vermem gerekirse otobanı kuzeyden alıp şehiri güneye çekmen gibi, planlarında zaten türkiyeyi ileriki sürümlerde daha oturtturacağına eminim.
Dereköy kapısından geçen sene geçtim , kapıdan otobana kadar olan kısım çok güzel olmuş , emeklerin için çok teşekkürler.

4 Beğeni

Eğer ilerleyen zamanlarda haritayı Çukurova Bölgesi’ne taşıyabilirsen şehirler (Mersin, Adana, Osmaniye, Hatay, Kahramanmaraş, Gaziantep, Kilis) ve yapılacak yollar hakkında mutlaka yardımcı olurum.

2 Beğeni

Evet ona uğraşıyorum

Ne demek kardeşim benim. İlk sürüm acemiliğe geldi biraz ilk sürümdeki çoğu il ve yolları baştan düzenlenecek

Eyvallah çok teşekkürler

1 Beğeni

Rica ederim her zaman

O Furkan bu Furkan değil aslında

Muhammet https://www.youtube.com/channel/UCme_-RkuJF_6idW76mE8p0g bu Furkan’ın youtube kanalı bilmiyorum işine yarar mı bilmiyorum. furkan 61 diye geçiyor onun ismi. steam den falan bulabilirsen o yks team ekibindeydi

Hadi bee :grin: