ETS 2 - Heart of Russia DLC [Ana Konu]

tekrar etmiyo şimdilik @HasanOfke

Neresi aynı göz var nizam var. :smiley:

1 Beğeni

yapma Allah aşkına :smile: :smile: yıllar geçsede şu bmc nin o eski havası sönmüyor sönmeyecek maalesef şu analogların iğrençliğine bakarmısınız bi ya :nauseated_face:

1 Beğeni

hiç değilse direksiyon biraz benziyo be abi :smile:

Niye Scs den Anadolu dlc si bekliyoruz ki. Bence yaparsa Promods yapar. Gürcistanın Türkiye sarp sınırı , Hatay ve iskendurunun yapılması. Pm, bir ışık verdi bence.

1 Beğeni

Gördük Promods’un yaptırdığı Türkiye’yi :slight_smile: Rezalet ötesi olmuş. Belki kendileri el atsaydı daha güzel yapabilirlerdi.

5 Beğeni

tek kişi yapyığı için içler acısı bir türkiye ortaya çıktı promodsun kemik ekibi yapsa gerçekten daha güzel işler çıkardı fakat orta doğu eklentisi yapan kişiye yaptırıyorlar…

2 Beğeni

scs tarafından resmi olarak türkiye assetlerinin gelmiş olması yapılacak türkiye haritalarına ekstradan avantaj olacağı için olabilir mi? 20-25 il olsun ama yine de olsun…yarın öbür gün rusyada tamamlandığında altı boş kalınca çok da hoş bir görüntü yakışı kalmaz ayrıca :slightly_smiling_face: Ve evet Yunusun da dediği gibi promodsun Türkiyesini gördük o yüzden projectturkey devam :ok_hand:

2 Beğeni

Türkiye nin neresini yapmış pm? Sadece Hatay var, başka yer varda ben mi bilmiyorum. Yapmayın Allah Aşkına , pt diyonuzda pt yi yapanlar Türkiye tamamlandığında Giresun ve Rize alan yetersizliğinden olmayacak dediler. Buna sert elestiri yapmistim. Pt yi yapanlar yanlış yoldalar, o kadar öneri verdim kendi bildiklerini yapiyolar. Sonuç ortada! Pm yaparsa pt yi yapanlardan kat kat daha iyi yapar bence.

Direksiyona tabet koymuşlar bizimkiler dogana koyuyor :smiley:

1 Beğeni

Ya güzel kardeş daha birşey den haberin yok senin burada bize pm tr sini savunuyorsun parkta promods konusu var oraya bir göz at benim attıklarıma bak mersin ve adana da görüntüler var WIP haliyle promodsla pt yi de karşılaştırmszsin gerçekten ya şaka gibi, pt nin yenilenen yerlerinden bahsediyorum tabiki eski yerleri çok kötü ana bize pm tr si savunma lütfen :smiley: konuyuda saptirmayalim konumuz rusya dlc si

RusMap’ten farklı neler gelecek acaba? rm çok güzel ve zengin gibi, ne kaldı görmediğimiz rusya’da diye sormadan edemiyorum :slight_smile:

ayriyetten; pt’de elden geçirilen adana-antalya yolu nasıl kaliteyse, pm middle east’ta da antakya-belen-iskenderun yolu benzer kalitede. 1/19 ölçeğe rağmen rota fena değil, hele belen’den iskenderun’a gerçek yolu bilenler alıyordur eminim o “iniş” tadını. evet diğer çizimler -bina yoğunluğu, tipi- ve renkler arzu edilen ölçüde değil, olsun. pm middle east’ta türkiye’yi görmek güzel, dahasını da görürüz umarım.

1 Beğeni

Benim fikrim beni baglar tabikide. Herkesin fikri kendine. Ulan yine konu saptirdik neyse hataliyiz.

1 Beğeni

evt herkesin fikri kendine, promods konusunda tartışılabılır konu ondan dedim burası yeri değil :smile:

Test amaçlı yazdım slm hasan

ya arkadaş niye birbirinizi yiyorsunuz :joy: bir çok tr haritası oldu artık isteyen istediğini oynasın yaa salın bi konuyu…

konuyu uzatmanın manası yok konu kapandı zaten… :woozy_face:

Bunu çıkarana kadar Ingiltere,Benelux yenileme çalışması olsa daha iyi olurdu.Rusya ne ya.Saka gibi firma gerçekten.
Tamamen ticari oynuyor bu firma.Rusmapten örnek çok rus oyuncusu var.Baydilar biraz artık.

2 Beğeni

beyond baltik paylaşımında gördüm sınırlar burası olabilirmi

Sabahın 5. inde baltık denizi fotosunu mu paylaştın… bu haritada türkiye eklimi bak bakalım yeni rusyanın sınırları olsun

1 Beğeni