ETS 2 - Heart of Russia DLC [Ana Konu]

bu yoruma nıye bu kadar güldüm :smile: :smile: :smile:

1 Beğeni

Ben modlu haliyle baya bi yol yaptım ama orjinalini gelse kesinlikle hayır demem aynı markalar dan sa farklı markaları görmek bizim için daha karlı

4 Beğeni

Sen o kısmı hiç anlamamışsın belli dostum kaç madde yazmışsın ayrıca :slight_smile:

O kadar uzun cevaba tek cümle yazmam yeter sanırım destan yazmaya gerek yok değil mi? :slight_smile:

Her şeyi yap bunu yapma üzerine alınma dostum sakin :smiley:

Yazılan her cevaba bu arkadaş gibi @Burak39 sanki şirkette çalışıyormuşçasına gibi cevaplar vermeyin arkadaşlar, hepiniz aklı başında insanlarsınız zaten bunu biliyorum :slight_smile:

2 Beğeni

Kardeşim Avrupa’nın tamamı bittikten sonra ne olur bende bilmiyorum açıkçası

Belkide rusya bayrağının arkasında bir tır saklıdır? :thinking:

1 Beğeni

Avrupa bittikten sonra ne olacak? Ya eski yerler rework yapilacak ya da artık asyaya doğru geçiş olacak. Geçimlerini bir şekilde sağlamak zorunda sonuçta harita ekibi değil mi?

avrupa bitince ne olucak söyleyeyim scs ye para lazım ekmek teknelerini çevirecek işler lazım ets2 için söylüyorum avrupa bitince asyaya geçmek oyunun adı açısından yanlış bi karar olur isim değiştirmekse yılların ismini değiştirmek kötü bi seçenek olur ats olarak amerika haritası komple bitene kadar avrupa çoktan bitmiş olur eski yerleride güncellerler sonrasında yeni oyunu piyasaya sürerler WORLD TRUCKS SİMULARTOR adında mesela hem amerika hemde ets ye yaptıkları tüm ülkeleri aktarırlar (bu o kadar da kolay olmaz ama) sonrasında ise geri kalan asya afrika derken tek tek ülke dlc leri çıkarırlar hem oyun dünya oyunu olur hemde scs para kazanır
uzun lafın kısası avrupa bitince asya tarafı gelmez bence eğer yeni oyun yapmaya üşenmezlerse

1 Beğeni

Eğer kamaz gelirse türkiye haritası ile ford fmax da gelir.

1 Beğeni

Ben de aynen öyle düşünüyorum ki road to black sea ile gelmemesinin sebebi fmax fabrikasının inönüde olması yani eskişehirin oyunda olmaması sevebiyle gelmedi ama dediğin gibi rusyayla kamaz gelirse fmax de gelse gelse anadolu kısmıyla anca gelir krone fabrikası gibi ya da isveçteki scania fabrikası gibi fordun fabrikası da yapılacaktır illaki…

2 Beğeni

buda mantıklı ama çok karışık ve yıllar sürebilecek bir iş 2 oyunu birleştirmek falan ben asya kısmına geçerler artık diye düşünüyorum

Asyaya doğru=Anadolu

1 Beğeni

Türkiye haritası gelince içinde 20 tane il görünce yerden yere vurucaklar.Bence vazgeçin bu sevdadan.

3 Beğeni

KAMAZ’IN İÇİ BUYRUN, BEN AŞIK OLDUM SIRA SİZDE :slight_smile:

6 Beğeni

TEST AMAÇLI
TEST AMAÇLI

Bu mesajı beğenebilir misiniz? Bildirim geliyor mu diye kontrol etmem lazım. Ya da direkt bu konuda benim yorumama cevap yazın deneyelim.

31 Beğeni

Deneme deneme 1 - 1 - 1

deneme bir ki

aynısı ?

4 Beğeni

anında bildirimler geliyor :slight_smile:

sıkıntı yaşayan var mı? gitti gibi o sorun
@feelgood_inc

2 Beğeni

ekran koymadık bi şöförün kulağının arkası kalmış.

uzun yolda göz yoran estetikten uzak tırt seçim bana kalırsa, hep analogdan yanayım

1 Beğeni