ETS 2 - Heart of Russia DLC [Ana Konu]

Harıtaya baktınmı türkıye oyunda mevcut değıl zaten

1. sen o fotoğrafı birine cevap olarak mı attın.
  2. Türkiye oyunda mevcut değil derken?
  3. Bir şey paylaşırken birine cevap mı olarak yazdın yoksa apayrı bilgi amaçlı mı yazdın belirtirsen karmaşa olmaz…

Bu sadece Baltık DLC’sinin haritası, Heart Of Russia DLC’siyle hiçbir alakası yok. Baltık DLC’sinde Sen Petersburg, Pskov ve Luga gibi şehirler bulunuyor. Ayrıca Heart Of Russia DLC’sinde hem Moskova olacak hem de Belarus (Beyaz Rusya) ve Ukrayna dahil olmaksızın Sen Petersburg’dan (veya daha S. Petersburg’un daha kuzeyinden) Belarus veya Ukrayna sınırına kadar yarım daire çizecek şekilde gidebileceğiz.

Bahsettiğim yarım daire haritası :

Fotoğraf için @Hercules’e teşekkürler.

1 Beğeni

konuyu hortlatmak gibi olacak ama bugün rusya blogu bekliyorum bakalım :slightly_smiling_face:

Eğer dlc cıkıyorsa türkiye mapta gelir gürcistana kadar.

Bu daha önce paylaşıldı mı bilmiyorum ama müzik + kuş sesleri güzel :slight_smile:

1 Beğeni

rusya - abhazya- gürcistan- türkiye ( rework)- bulgaristan(rework)- romanya(rework)- ukrayna- moldova- belarus vs.
yap bunları adınada beyond the black sea koy
ya da
tr bulgaristan romanya ( bu üçlü rework) yunanistan bosna arnavutluk sırbistan+ montenegro+ hırvatistan karadağ kosova kuzey makedonya ,makedonya, macaristan ( rework) slovenya yap adınada going to balkans koy bütün dlclerden büyük olsun
olmadı hepsini topla yukarıdakilerin + kıbrısı ekle (rum ve türk kısmını ayrı) + türkmenistan+ özbekistan+ azerbaycan +kazakistan +kırgızistan + lihtenştayn + vatikan+ andora+ ermenistan+ iran,ırak,suriye(imkansız )+ malta+ monako+ izlanda+ san marino+ dağlık karabağ+ güney osetya+ transdinyester+ ağrotur ve dikelya (kıbrısta ingilterenin toprağı ab üyesi gkry dışında) + cebelitarık+ faroe adaları+ guernsey+ jan mayen + jersey+ man adası+ svalbard + işte mikro avrupa ülkeleri olsun sonra adına beyond the europe koyun en büyük genişleme olur

1 Beğeni

dostum kusura bakma bi süre sonra okumaya üşenip yarıda bıraktım maşallah :smile:

2 Beğeni

2018 den kaynağı bilinmeyen bir görüntü…

8 Beğeni

Belarusu çıkart oradan benzer harita çıkacak. Moskovaya ağırlık verirler gerisi bence ellerinde bulunan hazır assetlerle uzun sürmez.Yıl sonuna kalmadan çıkartsalar her zamanki takvim gibi iyi olur.

1 Beğeni

Sanmıyorum, iberia dan büyük bir dlc geliyor ve her dlc de kaliteyi artırıyorlar evet bazı assetler aynı olabilir ama sıfırdan yapılacak şeyler de çok, örneğin rusyada ledli trafik lambaları kullanılıyor tablet ekranı gibi :smile: bakalim bunu modellemesi nasıl olucak, rusyadan 2-3 kişi de almışlar dlc icin, şu an elimizde az şey var ilerliyen zamanlarda daha güzel şeyler ile karşılaşacağımıza inanıyorum, 2021 demek sacma olur çıkış tarihi için, 2022 nin ilk çeyreği mantıklı geliyor

3 Beğeni

İnşallah Belarus da olur da harita daha bütün durur.

baltık ın aynısı olur paylaşımlarında pek bir fark yoktu rusmap ten ne fazla olur ne az

Moskova, Saint Petersburg zaten karadeniz şehirleri ya(!)

1 Beğeni

Veee uzun bir aradan sonra blooog :slight_smile: :tada: :tada:

10 Beğeni

Bütün fotoğraflar aynı gibi geliyor ya ne leş bi coğrafya :confused:

5 Beğeni

Sadece harita genişleyeceği için heyecanlıyım. Baltık dlc’sini güncelleselerdi de aynı fotoğrafları görürdük. :smiley: Bi going east, bi de bu sovyet coğrafyasına girdiğim an sıkılıyorum.

2 Beğeni

Muhabbet her dlc basında genelde böyle oluyor son 2-3 haftada scs ortaya birşeyler atıyor herkes hadi bakalim efsane olucak bla bla klişe yani :smiley: scs bence kendini kanıtladı iberia da, rusyada da elinden gelenleri yapacaklarını biliyorum :slightly_smiling_face: wyoming blogundan gina gelmişti artık sonunda rusya blogu görmek güzel oldu devamının gelmesi umuduyla

4 Beğeni

Bak bu tam da Heart of Russia için yapılmış gibi sanki :smiley:

2 Beğeni

Ben sovyet marşı bekliyorum dlc müziğinden :smile::thinking:

3 Beğeni