ETS 2 - Heart of Russia DLC [Ana Konu]

DLC müziği bu olsun :smile:

3 Beğeni

bence bu daha iyi olur :rofl:

2 Beğeni

Valla Rusya hiç ilgimi çekmiyor merakta etmiyorum açıkçası o Baltık neydi öyle ya dlc çıktığında 2, 3 sefer gittim bir daha görmek istemedim yeminle daha keşfetmediğim bir çok şehir gitmediğim bir çok yol var orada

2 Beğeni

Yollarıda , araçlar gibi gerçekte olduğu gibi modellediklerinden ; maalesef olmayan görseller ekleyip milletin canı sıkılmasın diye ütopik haritalar yapamazlar :slight_smile: oyunun kendisi simulasyon :slight_smile: o coğrafyaya ait simgeleri görmek , şehirleri tanımak vb genel kültür ögelerini hayatıma kattığı için SCS Software’e teşekkür ederim.

10 Beğeni

Yapacak birşey yok gerçekte neyse o, adamlar yoktan bir şehir yaratmıyorlar sonuçta :smiley: tarihî yeri çok olan bir ülke rusya bakalım nasıl olucak moskova ve ötesine diyorlar bu çok büyük bir bölge iberia yi bile keşfetmem 1 ayımı almıştı bu ondan da büyük olucaksa çoook yolumuz var :slightly_smiling_face: scs her yılki gibi bizi şaşırtmayı becerir yine merak etmeyin siz :slightly_smiling_face:

5 Beğeni

Ben daha Iberia’yı keşfedemedim, yani daha Portekiz’e bile girmedim. Bence benim tahminim Heart of Russia, Iberia’dan büyük olmayacak :thinking: :smiley:

1 Beğeni

Imkani yok kendileri blog yazısında söylediler iberiadan çok daha büyük diye :slightly_smiling_face: soylemeseler bile moskova ve ötesine dediler buda çok büyük bir alanı kapsıyor :grinning:

5 Beğeni

Ben şu Moskovadaki oblastlara giden kompleks otoyolları merak ediyorum valla :slight_smile:

2 Beğeni
13 Beğeni

Görsellerdeki yerleri doğru tahmin edene bu dlcnin keyi ücretsiz verilecekmiş.

11 Beğeni

Tam canlık işmiş bu ya.:upside_down_face:

9 Beğeni

Yaşayıp yaşamadığı bile belli değil :sweat_smile:

7 Beğeni
  1. Cathedral Of New Martyrs And Confessors Of Russia, Rzhev
  2. Zhivopisny Bridge, Moscow
  3. Monument to military drivers, Bryansk
  4. The Rzhev Memorial to Soviet Soldiers, Rzhev
  5. Klyazma River, Kovrov
  6. Belozersk
  7. Wolchow

Post altında böyle deniliyor.

:warning:
Doğru olup olmadığı tam bilinmemektedir.

4 Beğeni

Tüm resimlerin konumları aşağıda arkadaşlar isteyenler blog yazısına yorumlara veya SCS Software resmi sosyal medya kanallarından birine Google Maps linklerine tıklayarak konumlarını yazsın. İsteyen herkes direkt konumları alıp katılsın Simulasyonpark’a özel paylaşalım şansınızı deneyin belli mi olur bu tür işlerde biz Türklerin işleri iyi gidiyor seviyoruz bu tür yarışmaları kazanmayı :smiley: :sweat_smile:

1 Numaralı Resim:

Konumu:

2 Numaralı Resim:

Konumu:

3 Numaralı Resim:

Konumu:

4 Numaralı Resim:

Konumu:

5 Numaralı Resim:

Konumu:

6 Numaralı Resim:

Konumu:
https://www.google.com/maps/place/Chasovnya+Kirilla+Novoyezerskogo./@60.0321479,37.7905861,16.24z/data=!4m5!3m4!1s0x46a5f368f2b63c29:0xd65836fc87f91b90!8m2!3d60.0321978!4d37.7912148

7 Numaralı REsim:

Konumu:

35 Beğeni

CIA geldi :cowboy_hat_face:

20 Beğeni

Hoş geldin Pavel amca :relaxed:

14 Beğeni

Birileri demiş yok artık o öldü, şimdi yazsınlar kral geri döndü. Scs’nin ayarlarıyla oynayacaz , yakala kardeşim

10 Beğeni

Can bu yerlerin hepsini tek bir haritada gösterme şansın var mı?

4 Beğeni

Zhivopisniy Koprusunden eve giderdim. simdi oyunda gidecegiz demek. hadi hayirlisi bakalim.

11 Beğeni

gezdirirsin artık bizi :smiley:

4 Beğeni