ETS 2 - Heart of Russia DLC [Ana Konu]

aynen birde çıkıs tarihi 2022 sonnu denmiş başta çok geç değil mi? normalde iberya 2020 aralık rusya da 2021 aralık olması gerekmiyormuydu? ışıklandırma yüzünden 2022 aralığa ertelenirse çok kötü oluır gerçekten hem baltıktan pek bir farkı olacağını sanmıyorum dokular aynı ve çok ruhsuz, ha baltık ha rusya, belki şaşırtır bizi scs de hemen çıkartır rusyayı başka dlc ye geçerler balkanlar bitsin artık :smile:

11 Beğeni

2 dlcmiz oldu

Hayırlısı be gülüm :smiley:

Yavaştan moda girelim :smile:

7 Beğeni

Yıl sonu çıkacağını garantisi verilemiyor haliyle 2022 ilk çeyrek… demeseler de rusyadan yeni elemanlar bile alınmış umarım çok uzamaz yani en azından 1.40 gibi mazeretleri olamaz belki de olur??? la daha multiplayer çıkacak abovvv
darısı başımıza diyelim o gün gelecek getiricez

9 Beğeni

Hadi hayırlı olsun.:smiley:

Fakat scsnin yapacağı sadece asfalt yollar olduğundan aşağıdaki kadar zevk vereceğini sanmıyorum.

Bune derseniz MUDRUNNER/SNOWRUNNER.Evet bu oynanış videosu.İnanmayan olursa oyunları oynasın sonra karar versin asdfdffgg🤣

2 Beğeni

Sanırım Rusya’nın Kalbi DLC’sinin boyutu ilk etapta bu kadar olacağı hedefleniyor, tabii bu şuan düşünülen boyut. Iberia ve Texas’tan bile büyük olacağı öngörülüyor.

Arkadaşlar son resimde resmen ay ile ilgili teaser var parıldıyor bulutların arkasında

1 Beğeni

Beyaz Rusya olmayacak galiba.

SCS, 29 Kasım 2018’de böyle bir açıklama yapmıştı…

Yeni Kamaz’lar, kabin, motor, şanzıman vs gibi parçaları Daimler’den aldığı için, anlaşmaları pek de zor olmayacaktır bence :eyes:

2 Beğeni

Biraz ilginç olacak ama ben DLC’nin ismini çok beğendim. :smiley: Heart of Russia çok güzel olmuş bence.

1 Beğeni

Gençler SCS’nin açıklamasını çevirebilecek var mı? Birkaç tane nehir ismi saymışlar ama tam olarak anlamadım ne geleceğini?

Fotoğraflardan henüz o Rusya havasını alamadım.
Belki almak için de çok erkendir…
City Car Driving kadar olamamış daha :stuck_out_tongue:

Tam senlik blog gelmiş @can20
Neredesin…

4 Beğeni

Arkadaşlar son resimde ay ile ilgili teaser var
Yakınlaştır resimi görürsün

1 Beğeni

2 Beğeni

@altunsoy07 Komi veya Perm’e kadar gitmek zor gibi görünüyor. Çünkü Volga ve Don Nehri’ne gitmek yerine belki Oka Nehri’ne kadar gidebileceklerini söylüyorlar.
@HasanOfke konu başlığını da Heart of Russia olarak değiştirelim :slight_smile:

2 Beğeni

hepsini tek seferde getiremezlerde bu gelecek olan dlcde moskova var o kesinde ama belarus olmayınca nasıl olacak onu anlamadım biraz tuhaf gibi geliyor

Okarivermap

Rusya’nın Avrupa kısmı geliyor.
Iberia DLC’sine kıyasla daha büyük bir alan bulunuyor.
Volga ve Oka nehirleri yakınlarında yollar olabilecek. Ancak bu Volga’nın sonuna gidileceği anlamını taşımıyor.
Oka zaten Moskova yakınlarındaki nehir ve beklenen de onun etrafında haritanın inşa edilmesidir.
Özetle Don ve Volga’nın aşağı kısımları yok. Volga’nın üst kısmına ulaşmayı hedefliyorlar ve Oka nehri ekseninde düşünebiliriz.

Oka Nehri
oka-river

Volga Nehri
volgariver

Don Nehri
don-river

Rusya yol ağı

Böyle baktığınızda zaten Moskova’nın sağını biraz kapsayabileceklerini düşünebiliriz ama arada epey kırsal bölge var. Garip bir yol ağı ile karşılaşabiliriz. Umarım daha önce yapmadıklarını yaparlar. Rusya’dan çalışan da alınmış. Haritanın büyüklüğünden ziyade tasarımı önemli ve ilk ekran görüntülerinde az çok anlıyorsunuz. Daha önce de yayında paylaşmışlardı.

Bizde Selçuk abi var diye şanslıydık yoksa kaza kurşunu olacaktık. :smiley: @SiSL

Sabah haberi yazarız sonra da kısa bir video yapmaya çalışırız. Ben diğer şeyler için heyecanlıyım.

17 Beğeni