ETS 2 - Heart of Russia DLC [Ana Konu]

Geriye kaldı 2 tane :grin:

1 Beğeni

Avrupa kısmını geçmiyor mu moskovanin öteki tarafi?

Keşke Türkiye Dlc si gelse. Ama Türkiyede 81 il ve çokca ilçe var. Türkiye yi bir gün yaparlarsa işleri kolay olmayacağı aşikar. Burada Selçuk hocaya çok iş düşer :slight_smile:

Birazda Rusya’ya vuralım tırı :smile:

4 Beğeni

Avrupa’nın doğudaki sınırı Ural Dağları olarak geçiyor. Şu fotoğraftaki gibi: https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/0/09/Ural_river.png/288px-Ural_river.png

Hatta ben Moskova’dan doğuya gidip Hercules’in attığı fotoğrafta görünen Nijniy Novgorod adındaki şehre kadar gideceklerini düşünüyorum. Çünkü blogda “Moskova’ya ve ötesine” tabiri vardı. Bir de Volga nehrinin kuzeyine ulaşmayı amaçladıklarını söylemişlerdi. Bu şehir de bu nehrin kuzeyinde nehir kenarında yer alıyor haritadan göründüğü üzere.

4 Beğeni

aslinda istanbul trabzon hatti olsa trabzondan liman yapsak navorrosiyske :ok_hand:t2:

Bence Belarus’un kesin gelmesi lazım, çünkü harita kötü durur öyle.

1 Beğeni

Bence bu DLC adı Rusya yerine Moskova ve çevresindeki kasabalar DLC olsaydı daha iyi olurdu.
Çünkü Moskova’nın dışında gideceğimiz en büyük yerler Yaroslav ve Tver isimli birkaç kasaba.
Zaten coğrafya olarak en sevmediğim bölge mübarek her yer düzlük,tarla ve huş ağacı
Baltık DLC birebir aynısı olacak.
Pek zevk verceğini sanmıyorum.

DLC ile ilgili tahmini bir harita yaptım büyük ihtimal DLC mavi alanı kapsayacak
Kırmızı alan Baltık DLC de ki Rusya,
Yeşiller ise ana yol ve otobanlar.
Benim burada asıl istedğim mor yollar bu şehirler de Avrupa Kıtasında
ve şehirlerin ötesine yol yok sadece git-gel yollar bunlar neredeyse yerleşimin hiç olmadığı bucaksız yollar.
Eğer bu yollar olursa Rusya’nın büyüklüğünü anlamış oluruz. bence

2 Beğeni

Rusya’nın yolları benim hoşuma gidiyor açıkcası fakat ben iberia dlc’sini daha çok merak ediyorum.

1.41 güncellemesinde gelir gibi görünüyor inşallah gelir oyunun zaten eski halinden bu yana gece gökyüzünde olmayan eksiği umarım gelir herkese iyi oyunlar

SCS inşallah yapmaz dediğim şeyi yaptı DLC’nin adının belli oluşu itibariyle. Yani Belarus, Ukrayna, Moldova yok diyebiliriz. Hal böyle olunca olası İstanbul-Moskova seferinde gitmemiz gereken yol 2400 km civarlarındayken ve uğramamız gereken ülke sayısı Bulgaristan, Romanya, Ukrayna, olmak üzere 3 iken.

SCS sağolsun 3400 km yol yapmamız gerekicek ve uğramamız gereken ülkeler Bulgaristan, Romanya, Macaristan, Slovakya, Polonya, Litvanya, Letonya ile toplam 7 ülkeye uğramak zorundayız.

Tabi mutlaka yine kaliteli bir DLC olacak, bize Rusya’dan harika detaylar gösterecekler ondan hiç şüphe yok. Ama oyunun haritasındaki bu asimetrik genişleme gerçekçiliği bu yönden baltalıyor.

11 Beğeni

Biraz hayal gibi ama, ben Volga Nehri etrafındaki büyük şehirlerin de gelebileceğini düşünüyorum. Çünkü onları almazsak sadece Moskova ve Yaroslavl büyük şehirlermiş gibi duruyor ve çok eksik bi dlc olur gibi geliyor.
Ha eğer sadece Moskova ve çevresi gelirse daha ucuz bi dlc olabilir belki.
Evet gösterdiğim fotoğrafta alan çok büyük fakat yollar seyrek gibi zaten Volga’nın etrafının gelmesinde bi sakınca yok gibi :smiley:

1 Beğeni

Slovakya’yı atladın :smiley:

Valla helal olsun. Ben Kosice şehrini Polonya’nın bir şehri zannetmiştim. Hemen düzeltelim :smiley:

Gerçi Rusya’ya dediğin güzergahtan gitmek en az İtalya’ya, Fransa’nın güneyine ve İspanya-Portekiz’e Romanya-Macaristan-Avusturya güzergahı üzerinden gitmek kadar mantıksız…

Moskova ve ötesine!

10 Beğeni

Biliyorsunuzki bu güncelleme bize nasip oldu.Artık x-ray geçişlerimiz,daha detaylı sınır kapılarımız var.Baltık dlcsi çıkarkende böyle dendi.Belki Ruslarda artık detaylı sınır kapılarına kavuşurlar bu dlcyle.
Yinede ilk bize geldi.:smiley:

bu dlc sadece rusya genişlemesi olacaksa muhtemelen diğer dlclere oranla bu dlc şehirden daha çok yol ağlari üzerine olacaktir diye düşünüyorum… :slightly_smiling_face:

videonun 0,38 bölümünde beyaz arabanın arkasında köpek var daha önce gören oldu mu hiç
Steam-vid-0-39-dog
11b

Şuana kadar fotoğraflardan konumları belirlenenler bunlar

6 Beğeni

bu konum ile birlikte yeterli genişlikte olduğunu anlayabiliriz

2 Beğeni