ETS 2 - Heart of Russia DLC [Ana Konu]

Anladığım kadarıyla topluluktan çok soru geldiği için tekrar açıklama yapma ihtiyacı duymuşlar.

Bu konuda SCS nin haddinden fazla eleştirilmesini anlayamıyorum.Sadece SCS değil, belki bir çok şirket savaş başlayınca satış politikalarını değiştirdi.Savaş başka bir şey, nerede durduğuna göre dünyadan tepki alıyorsun.Ayrıca ambargodan dolayı SCS nin Rusya ya satış yapması da mümkün değil.Söz verdiği ürünü çıkarabilmek adına hiç bir şerket bu kadar maceraya girmez.

15 Beğeni

@batuhan2941 Dostum kusura bakmada dozu kaçırıyorsun, seninki eleştiri değil aşağılama, hakaret. Kimsenin avukatı değilim, burasıda özgür bir forum eyvallah ta, inan senin buraya yazdığın mesajın bir anlamı, bir amacı yok. Ne SCS nin umrunda nede topluluğun.

20 Beğeni

wtf?

6 Beğeni

Putin kafayı yemeseydi bu tarihte çıkacaktı demek ki.

3 Beğeni

mod olarak sızdırılsın
sdfjnsfjdsfdsjfdsnfjsnfdjsfndsjf

4 Beğeni

Vay be demek ki bir tane deli Rus, Ukrayna’ya girmeseydi şuan şu saatlerde Moskova’da turluyor olacaktık :frowning_with_open_mouth:

2 Beğeni

Savaş son buldu galiba. DLC yakın bir zamanda çıkar mı acaba?

nerden çıkarttın savaşın son buldugunu ?

1 Beğeni

Bu haberi görünce savaşın sona erdiğini düşünmüştüm.

1 Beğeni

Bu tarz gelişmeler olduğu sürece savaş bitmez aksine şekil değiştirir, evrim geçirir. Allah korusun hatta bölgesel savaşları tetikler veya birlikler arasında çeşitli çatışmalar çıkabilir.

1 Beğeni

Bu savaş bitmez unutun bu DLC’yi.

Bence SCS gitsin hazır Rusya varken Ukrayna’yı da eklesin, sonra hop War DLC? :face_with_raised_eyebrow: :flushed: :flushed:

Ya SCS bence yeni dlc olarak Belarus, Ukrayna, Moldova ve Rusya gibi eski SSCB ülkelerini dahil ederek yeni dlc çıkarsınlar, adını da “Old Soviet’s Countries” olarak koysunlar. Keşke Rusya’ya çıkarttıkları ses kadar ABD’ye çıkartsalar, bu yalan dünyanın o zaman güzel olduğunu anlayacağım.

ABD’ye kimsenin gücü yetmez.
Rusya kim ki. Abisine kafa tutmaya çalışan ama her zaman hüsrana uğrayan küçük kardeş misali…

Doğru söze ne denir ki?

Adamlar bu Dlc için bir sürü özel model üretmiş, gerçekten çabalamışlardı… Çok yazık oldu…

eninde sonunda illa çıkacak, ben west balkans yayınlandıktan sonraki dlc çıkmadan rusyayı arada yayınlayacaklarını düşünüyorum, ki sonra ki dlc de yılbaşı yayınında belli olur az çok görsellerle

Yılbaşı yayınında bir sonraki dlcye ait görsellerde yunanistan ve sonra çanakkale köprüsü yavuz sultan selim köprüsü felan görüyormuşuz :melting_face: aegean dlc diye geliyormuş aga be… :face_exhaling:

3 Beğeni

İnşallah bu uzunca ara içinde yeni şehirler de eklemişlerdir.

Türkiyeyi Ukraynadan önce görebileceyimizi zannetmiyorum

2 Beğeni