ETS 2 - Heart of Russia DLC [Ana Konu]

Dlc konusunda herhangi bir gelişme var mı ?

Arkadaşlar savaş bitene kadar HoR DLC çıkmaz. Şu anda Steam’ın Rusya’daki varlığı bile tehlikede. Büyük olasılıkla ana haritayı yenilemeye veya HoR sonrası DLC’ye (muhtemelen batı balkanlar) odaklanmış olabilirler.

7 Beğeni

Sanırım doğru tahmin ettin Blogta Ukrayna’nın yeniden inşa etme ve iyileşme zamanı geldiğinde çıkacak yazıyor.

5 Beğeni

Böyle giderse en az 1 yıl derim.

1 Beğeni

o zaman balkanları açıklarlar yakında

5 Beğeni

Ukrayna suriyeye döndü yaralarını sarması uzun sürer o yüzden bu dlc yakında çıkacağını sanmıyorum heart of russia rafa kaldırıldı beyler zaten yakında balkanları duyururlar

5 Beğeni

Amma duygu sömürüsü yapıyorlar ne kıl bir firma çıkar gitsin alan alsın almayan almasın ticarette duygusal davranmayacaksın yoksa kaybedersin!!

13 Beğeni

Katılıyorum.

1 Beğeni

Tırın kontağını süresiz kapattım artık belki konsola çıkarırlarsa tekrar geçeriz direksiyon başına

Bir de Facebook sayfasında yorumları kapatmışlar, şaka gibi. Arkadaşım sen bir oyunsun alt tarafı, Rusya DLC’si çıkardığın zaman Rusya’ya destek olmuyor bu hareketin, neyin sjwciliği bu arkadaş? Tamam, savaş kötü bir şey ama Avrupa Rusya’yı açık açık kışkırttı. Elbette insanlar ölmesin ama Rus hükümetinin davranışları Rus halkına mâl edilmesin. Açık açık büyük saçmalık bu olay.

3 Beğeni

Apolitik olmak bizim genlerimizde olmadığı için bu tavırlarını anlayabilmemiz zor…

2 Beğeni

Bir kişi bir şey yaptığı zaman, herkes yapmış oluyor. Oyun kurucular, Dünya düzenini öyle bir kurmuş ki, ister istemez düzene ayak uyduruyorsun. Tuhaf bir zamandayız; yanlış hatırlamıyorsam ATS/ETS2 oyunlarını en çok Çin, Rus ve Türkler oynuyordu. Yapılacak satış da düşünülüyor, yapılan yaptırımları da unutmamak gerek…

2 Beğeni

Bu dlcyi iptal etmek yerine ukraynayı da ekleyip barış ya da kardeşlik dlcsi ismiyle yayınlayıp hem savaşa hayır denilebilirdi hem de bir emek boşa gitmemiş olurdu.

3 Beğeni

Bana kalırsa asıl sebep DLC’yi Rusya da satamamak .Swiftten çıkarıldığı için rus bankaları dolayısıyla satın alım yapamayacak ruslar ,yoksa. DLC’yi çıkarıp buradan gelen paranın belli bir miktarını Ukraynaya vereceğiz deyip sorunu çözebilirlerdi.

4 Beğeni

ATS yi bitirsin yeter ya daha ne ETS si.

1 Beğeni

Durup dururken tekrar gündeme gelmesi hoş olmadı zaten olay kapanmıştı.

1 Beğeni

İyide zaten açıklama bloğu yapılmıştı daha olaylar düzelmeden neden yeniden açıklama ihtiyacı hissettiler?
Yinemi blog yazanların ve prcıların maaş zamanı geldi?

1 Beğeni

SCS Software, Heart of Russia DLC’si için yeni bir açıklamada bulundu.
:point_right:

8 Beğeni

Belki bu forumda ceza yiyebilirim ama harbi ucubesin SCS. Boş beleş firma :grinning: söylemeden geçemeyeceğim

2 Beğeni