ETS 2 - Heart of Russia DLC [Ana Konu]

Hadi tamam Rusya savaşta olduğu için yaptırım uygulanıyor. Peki Texas’da mı savaşta? ATS için neden birşey yapmıyorlar be abi?

1 Beğeni

Texas ile ilgili sorun ne?

1 Beğeni

Yani bu kafayla bu oyunu 10 yıl yaşatacaklarını düşünüyorlarsa keyifleri bilir :slight_smile:
Bütün DLC gelirlerini Ukrayna’ya bağışlamak bana pek inandırıcı gelmedi. Koca bir yıl 10larca kişilik ekibin çalıştığı projenin gelirlerinden vazgeçecek kadar aptal değiller, ama bunu diyecek kadar kurnazlar.

2 Beğeni

Arkadaşlar savaş farklı, coğrafya farklı. Ben Rusya’yı siyaset için oynamıyorum, coğrafyası ve yolları için oynuyorum. Bana kalırsa DLC’nin çıkmasında bir sıkıntı yok. Sadece bunları düşünemeyecek insanlar tepki gösterecek. Sanki oyunda Putin filan var da laf yapıyorlar. Ya da hiç olmadı; ya DLC’ye biraz Belarus ve biraz Ukrayna’yı dahil edip çıkarsınlar, ya da askıya alıp diğer bir harita DLC’si üzerinde çalışsınlar bence.

7 Beğeni

Bu yüzden çıkarmıyorlar işte :grinning: (bence boşyere) baya tepki alacağından korktukları için çıkarmıyorlar. Arkadaş ne alaka ya ne alaka ? Yukarı da bir arkadaşın da dediği gibi sanki tank sokacağız ülkeye. Yada DLC nin parasını Rusya ya veriyoruz :grinning:

1 Beğeni

Boş işler genel müdürlüğü scs software şubesi ne kadar boş yapıyor zaten insanlar bıkmış oynanamak için sebep arıyor bunlarda iyice körüklüyor kendilerini ne kadar korkak bir firma oldular rusya gelmezse ne yapacaklar 1 sene sanki çok iyi şeyler getiriyorlarda rusyayı aratmayacak bir şey getirselerde neyse zaten toplumun coğu gitmiş geri kalanlarda rusyayı alsa ne olur almasa ne olur rusyaya kızan sevmeyen şimdide almaz savaş bitincede almaz!!!

5 Beğeni

Benim fikrim DLC’nin çıkması yönünde. Biz sanki Putin’i ziyarete gideceğiz o yollardan. Ben merak ediyordum haritayı ne olacak şimdi, benim gibi düşünenleri niye kimse düşünmüyor. Savaş karşıtları almasın olsun bitsin. Adamların 1 yıldan fazladır üzerinde çalıştığı projeyi bir tane delinin yüzünden ertelemek zorunda kalmak pek mantıklı gelmedi bana. Madem erteleyecekler belli bir süre o zaman Ukrayna, Belarus ve Moldova’yı ekleyip çıkarsınlar. Hem haritada bütünlük olmuş olur.

6 Beğeni

Ozaman hoşgeldin ukranie :smiley: map :smiley:

yeni dlc çalışmaları mı başlamış

2 Beğeni

Haykırdım :smiley: @ugurekc’in önerisi de mantıklı :smiley:

1 Beğeni

Ets 2 1.44 güncellemesinde rusyanın bir kısmı eklenmiş

değişen bir kaç kavşak ve gişeler. ekstra yol yok rusyada

Baktım bende şuan 0 kamerası ile gerçekten rusya eklenmiş gibi neden eklemişler 1.44 beta ya onu merak ettim yeni yol dokusu şirketler tavuk bile koymuşlar şaşırdım eger gördügüm yerler önceden varsa ben görmedim o zaman bana yeni eklenmiş gibi geldi.

Eski

Yeni

7 Beğeni

2’si Petersburg 1’i Luga’da olmak üzere 0 kamerasıyla girebileceğiniz 3 farklı yol eklenmiş :slightly_smiling_face:

3 Beğeni

Rusya dlcsi için 19 yeni firmanın dorselerini eklemişler. https://imgur.com/a/O07sbuP

2 Beğeni

Dlc gelir mi ileride?

1 Beğeni

Millet şimdiden Ukrayna savaşını unutmaya başladı bile, 3 aya çıkar bence.

4 Beğeni

Bu beta da ortaya çıkan yollar, firmalar vs. vs. şeyler var. Fakat 1.44’ün kendisi en başından beri Rusya için hazırlandığı için biz bunları şimdi görüyoruz. Savaşı kimse tahmin edemezdi. Yine de DLC hazır ve ne zaman yaptırım kalkarsa, o zaman yayınlanır. Savaşı unutmakla olmuyor maalesef… :neutral_face: :confused:

7 Beğeni

Varyag Motors, büyük ihtimalle GAZ ya da Ural’ın parodisi olacak

2 Beğeni