ETS 2 - Heart of Russia DLC [Ana Konu]

SCS şu inadı bırakıp çıkarsa şu dlcyi neyden çekiniyorlar anlamıyorum. Oyunu dünyada aktif oynayan milletlerden biri de Ruslar. Ben Rus olsam kendime yakıştıramazdım bu muameleyi. Ne geliştirme var ne de başka birşey (yeni tır vs.) Var olan gelişmelerde çok yavaş. Bir kısır döngüye girdi.
Savaş var ise ürünü satışa sunmamak büyük acayiplik. Reklamını yapmazsın DLC yi satışa sunarsın biter. Reklamı kim yapacak dersen yapmayıver! Sade bir sunumla sun oyunun fanı olan kitle de soğumasın. Sanki oyun politik bir yapıya dayanıyor. Alt tarafı coğrafyası var Rusyanın. O zaman MSFS de Rusya bloklansın. Ne de olsa savaş var.
SCS bundan 20 yıl önce ABD Bağdatı bombalarken 18 WOS Across AMERİCA yı çıkartmıştı. O zaman nerdeydi duyarın SCS!!
Zaten hep söylerim SCS nin gözünü açan Promods gibi mod yapımcıları oldu. Bu yapımcılardan azımsanmayacak kitlesi de Rus. ATS de başta iyilerdi hala eyalet başı DLC çıkartıyor. O da ayrı bir konu.

9 Beğeni

Aaa olur mu öyle şey, kaka Rusya, Ukrayna’ya saldırıyor. Tüm Avrupa Rusya’ya karşı yaptırım uyguluyor ama gaz almayı da ihmal etmiyorlar. :smiley: Tamamen sjwlik başka bir şey değil.

1 Beğeni

Of anam of! Saygıyla anayım “siyaset” denen illete!

Savaşlara olan tepki eski dönemlere göre daha fazla.Farklı şartların dünyasını birbirine karıştırmayın.Savaş, ekonomik krizler, vb şeyler dünya çapında herkesi etkiler.Scs nin her tarafı düşünerek davraması gayet kabul edilebilir bir durum.

3 Beğeni

Bir oyunu politikaya karistirmak aptalca birsey, aslina bakarsaniz Rus oyuncularin cokta takildigi bir durum yok, yani olsada olur olmasada mod ile devam ediyoruz diyorlar. en azindan bende bu gorusteyim ve baktigim yazilarda da bunu gordum.
evet fazla konuyu dagitmamaya ozen gosterelim

2 Beğeni

ruslar sağlıklı alışveriş yapamıyorlar , banakalara yaptırım olduğundan dolayı , satın alamaya bilirler , bu dlcyi özellikle ruslar alıcak ve steam de rusların şu an kullandıgı tek ödeme aracı mir diye biliyorum kart ile ben bu ödeme yöntemini steam de göremiyorum , bu durumda rusların bu dlc yi amlası imkansız gibi duruyor . Bu durumda çıkartmamak en dogrusu bence.

evet suanda herhangi bir oyunu steam uzerinden alamiyoruz, buda steamin politikasi, steamdan aldigim ama microsoft un yapimcisi oldugu oyununda serverine giremiyorum mesela birde bunlar var. neyse bunlar gelip gecici seyler…

1 Beğeni

“Kuzey İskandinavyadan sonra çıkıcak DLC” diye yorumluyorum artık :smiley:

2 Beğeni

Neyse ne.Ömrü dolmuş bir oyun ETS 2. Firmanin yavasligi cok kötü.Sjwlik bunların yaptigi tamamen.Zaten en basta mantiksiz bulmustum Rusya dlcsini.Kuzey iskandinavya, balkanlar vs. varken gereksizdi.Beklentiyi azalttim.Fmod diye birsey cikardilar sesler karman çorman.

3 Beğeni

Sjw nedir? Uygun bir tanım mıdır bu konu için?

Şirket yaptırım uygulamasa alacağı tepki yaptırım uygulayınca alacağından daha fazla olduğundan dolayı uyguluyor doğal olarak. Çok da mühim değil tır kullanmaya devam ediyorsunuz harita değişse de ha Rusya olmuş ha Finlandiya ha Kuzey İskandinavya. Değişik mekaniklerle gelse tamam bu kadar dert tasaya kabul ama alt tarafı yol. Envai çeşit harita modu var.

2 Beğeni

Kimine göre sadece gidilen bir yol olabilir kabul. Kimine göre ise keşfedilecek güzel ortamlar oluyor dlc den dlc ye. Değişen tek fark ise manzara olayında gittikçe çıtayı yükseltiyor olmaları ve tabii bununla birlikte farklı tip yollar eski yol tiplemeleri köy yolları ormandan şirkete ulaşım gibi değişik kombinasyonlar ortaya çıkıyor. Avrupanın ortasındaki ülkelerde genelde otoban var bilhassa Almanyada. Durum böyle olunca da gerçek hayatta büyükşehirden nasıl orman yollarına kaçma isteği geliyorsa bu oyunda da öyle yollara kaçma isteği geliyor haliyle…ama bu Dlc ne olur bilinmez tabii herşeyin hayırlısı :man_shrugging:

2 Beğeni

Bu DLC, kapağında tır görseli yer almayan ilk ETS 2 Harita Genişlemesi olacak galiba.

TGX yok muydu kapağında. yanlış hatırlıyor da olabilirim tabi

Yok orda bı espri var aslında hocam kastı o değil :grin:

@YunuSS35 Espri?
Hiçbir tır firması Rusya bayrağının olacağı bir görsel ve “Rusya’nın Kalbi” gibi sevgiyi temsil eden bir metafor ile ilişkilendirilmek istemeyecektir. Bu yüzden dedim.

Fragman ve DLC görsellerinde ise;
İçerik direk oyundan alındığı için onlarda bir sorun oluşmayacaktır. Çünkü mevcut lisans anlaşmaları var.

1 Beğeni

ya hocam ne kasıntı birisin kusura bakma da herşeye ciddi ciddi cevaplar sürekli, benim de kastım espriden oydu zaten hani derler ya ‘işin esprisi’ falan, Allahım ya herşeyi ters anlamada bizim milletimizin üstüne yok cidden

:stuck_out_tongue:Scs neymiş günahın bee

6 Beğeni

O sırada bu haritayı yapan mühendisler

8 Beğeni

Bu iş ECS işine döndü.

2 Beğeni

Titanik vs Heart of Russia DLC. Lanetli kapışma.

3 Beğeni