ETS 2 - Greece DLC "Yunanistan" [Ana Konu]

SCS kendi blogunda bile birkaç ada diyor :grinning:

2 Beğeni

Herkes Eğriboz adasını, yani Akdeniz’in 6. en büyük adasını unutmuş. Gerçi Sakız’ı eklerken bunu eklememezlik yapabilirler çünkü ada anakaraya sadece 1 yerde, Halkida şehrinde iki köprü ile bağlı. Yani Dubrovnik’de yaptıkları gibi şehir koymadan sadece bağlantı yolu çekmek için uygun değil. Aynı zamanda diğer adalar kadar “popüler” değil. Adanın feribot bağlantıları da küçük limanlardan oluşuyor. Gerçi Marmari’deki liman tırların kullanabileceği kadar büyük galiba. Ama ben adanın bir ucundan diğer ucuna yol çekmeseler bile en azından Halkida’nın eklenebileceğini düşünüyorum. Bunu anlatmak için de Yunanistan’ın şehir sistemini ve bunun Attika’da nasıl işlediğini anlatmak lazım. Attika Yunanistan’da Atina’nın olduğu bölge. Adamların şehir sistemini anlatmak gerekirse Bayrampaşa’nın, Fatih’in, Kadıköy’ün, Pendik’in, Beylikdüzü’nün falan filanın hepsinin İstanbul şehrinin bir parçası değil de hepsinin kendi başına bir şehir olarak sayıldığını düşünün. Attika’daki her şehir böyle değildir ama teker teker kontrol etmeye üşendim. Bundan dolayı Attika’daki şehirleri Atina’nın parçası sayarsak Halkida Yunanistan’ın en kalabalık 10. şehri oluyor, 15 veya daha fazla şehir planladıkları düşünülürse de ekleme ihtimalleri yüksek demek oluyor. Halkida eklenirse şayet Eğriboz adası da sadece küçük bir kısmı olmasına rağmen oyuna eklenmiş demektir. Tabii SCS’den bahsediyoruz harita planlaması diyince bazen çok önemli yerleri ve şehirleri bile eklememe kararı alabiliyorlar. Nerelerin eklenip eklenmeyeceğini bekleyip göreceğiz.

Eğriboz adasının nerede olduğunu gösteren bir fotoğraf:

5 Beğeni

iki köprü de konulabilecek düzeyde sorun olmaz gibi duruyor. önemli ve yakın bir ada koyulur. boğaz geçişi gibi bi şehri var bence harika bir uygulama olur. kuzey güney olmak üzere haritada gördüğümüz ana yolu bile çaksalar harika duruyor.

2 Beğeni
1 Beğeni

yunanların umrunda mı bu dlc? çıktığı zaman yayın yapacak yunan var mı? gene komşidekiler yapacak. :poop:

8 Beğeni

İpsala Sınır Kapısı eklenmesi lazım

eklenecek zaten

Şu komşiler de olmasa :smiley:

10 Beğeni

sonunda yunanistana dair bir blog… beklemiyordum desen yalan olur. 1 ve 3. fotoğraf çok iyi.

7 Beğeni

Görüntüler çok güzel… işin aslı gerçekten kıskandım oyunda Yunanistan’a ait böyle yerler gelecekken Türkiye’den böyle yerlere eşit herhangi bir şey olmaması.
İstanbul falan demeyin hiç, İstanbulun yarısı yok. :smiley: KISKANDIM harbiden, harika yapmışlar. Darısı başımıza.:face_in_clouds: ( kırmızı kar yağdığında :slight_smile: :slight_smile: )

8 Beğeni

Komsiler Tırsan’ımızı da çalmışlar. :rofl:

12 Beğeni

tırsaniko :laughing: :laughing:

6 Beğeni

yabancı communitylerde fotoğrafların konumunu bulanlar vardır illa ki. nasıl öğrenebiliriz acaba nerede olduklarını?

edit: spekülasyoncu eleman videosunda göstermiş.

6 Beğeni

Girit’e gitmişler. Girit mi gelecek acaba?

Evet, daha önceki bloglarda Hanya şehrinden bahsetmişlerdi

Hanyayı gördük,konyayı göremedik.

5 Beğeni
8 Beğeni

Al tr’ye koy devam et on numara uyuşuyor :smiley:

8 Beğeni