ETS 2 - Greece DLC "Yunanistan" [Ana Konu]

Zamanında yapılırken (Ukts zamanı herhal) farklı ölçek kullanılmış.Ana harita 1:19.
Bu yüzden kuzeyinda falan gün doğum batımları biraz değişik.

1 Beğeni

ama orayı büyük yük tırları fln kullanmıyor diye biliyorum.

Pazarkule’nin eklenme gibi bir durumu söz konusu değil.Pazarkule’ye Edirne’nin merkezine yakın,küçük araçların kullandığı bir sınır kapısı.Geçtiğimiz yıl İpsala ve Hamzabeyli gibi Pazarkule Kapısı’da yenilendi,ancak tırların kullanmadığı ve çok küçük bir kapı olmasından kaynaklı eklenme ihtimali olduğunu düşünmüyorum.Eklenmesi gereksiz ve mucize olur gibi.

4 Beğeni

Bu gönderi topluluk tarafından bildirildi ve geçici olarak gizlendi.

Gökçeada, Türkiye’nin sınırları içerisinde niye eklensin

1 Beğeni

Belki Svilengrad - Ormeniou arasındaki sınır kapısı oyuna eklenir ve oradan Dedeağaç’a devam eden sınıra paralel yol. TIR geçişine açık mı kapalı mı emin değilim

E87 oyunda varken o yolu eklemezler diye düşünüyorum

West Balkans’da önceden yapılan yerlere gidebiliyorduk. Acaba yakında oyunun dışına çıkıp Greece DLC’ye girebilir miyiz?

Bence şu anki köprü daha iyi. Çünkü biz şimdiki tek şeritli yola alıştık.

10 yaşında olunca gökçeada’yı yunana vermek normal geliyor herhalde

3 Beğeni

Ben anlamıyorum hasan insanlar gerçekten bu muhabbetleri yapıyorlar mı ? Şurada konuşulan şeye bak gökçe ada gelir mi şu ada gelir mi yok şu arasındaki sınır kapısı oyuna eklenir filan ne sanıyorlar acaba SCS’yi her şeyi ekleyeceklerini mi bu kadar kolay mı yani LÜTFEN gerçekten konuşulması gereken konuları konuşun.

3 Beğeni

greece dlc’sinde gökçeada olsun diyorsun. yukarıda yazdığın yorumların tamamı bu dönemde anlamsız. boşuna konu karışıyor.

2 Beğeni

Zaten 12 adanın tamamını koyamazlar hepsi küçük zaten kalan büyük olanları koyacaklar Rodos vs. hem zaten oyuna ölçekten dolayı küçücük adaları, kayalıkları koyamazlar.

1 Beğeni

Böyle düşününce biraz mantıksız geliyor, evet. Rahatsızlık için özür dilerim. :disappointed:

En fazla eklenecek taş çatlasın girit adası arkadaşlar başka bir şey beklemeyin

1 Beğeni

Steam’de yayınlanan fotoğraflarda Sakız adası da var. Mora kesin olacak. Mora’dan sonra sırasıyla en büyük adalar; Girit, Midilli ve sakız. Sakız adası eklenirse doğal olarak Midilli adasının da eklenmesi de gerekir. Ayrıca Yunanistan’ın Adriyatik denizinde de adası var bence o da eklenecek. Genel olarak baktığımızda ise Mora dışında Girit, Midilli, Sakız ve Adriyatik denizindeki adanın da eklenmesiyle birlikte toplamda en az dört adanın ekleneceğini düşünüyorum. Rodos ise düşük bir ihtimal.

1 Beğeni

Mora zaten Yunanistan’a ana karadan bağlı olan bir bölge, olmaması imkansız zaten. Sakız bir ihtimal eklenebilir. Kandiye ve Hanya şehirleri de Girit’te eklenecek olan şehirler bence. Dolayısıyla Girit olacaktır. Midilli aralarında en düşük olanı ancak ben de Sakız ve Girit’in olacağını düşünüyorum (mora’yı dediğim sebepten ötürü saymadım) diyerek müsaadenizle adalar tartışmasına son vermek istiyorum.

2 Beğeni