ETS 2 - Greece DLC "Yunanistan" [Ana Konu]

TR Extended çözümü bulduydu. Harbi SCS kalitesindeydi. O firma da o harita modundan esinlenerek YSS Köprüsü’ne direk bağlar. Gerçek hayatta o yoldan geçenler bilir. İstoçtan o köprü arası git git bitmiyor. En azından o mod direk bağlıyordu. TIR oyunu olduğu için FSM Köprüsünün eklenmesini bekleyemezsin. SCS Ne yapar ne eder çözüm bulur. Olmadı TR Extended’in kopyasını alır.

igomeniça limanını da ekleyebilirler. promods da vardı buraya da eklerler diye düşünüyorum

1 Beğeni

Şimdi yandık.Sakız adası gelirse onun boyutuna eşit midillide gelir rodosta gelir.Hatta promodsun yaptığı gibi güney kıbrıs bile gelir.

Ölürüz de bu koordinatlardan vazgeçmeyiz. :smiley: Kimse bizi kaydıramaz, caydıramaz. Dün gece rüyamda Hakan Fidan ile adalar mevzusunu tartışıyorduk. Gerekirse ultimatom vereceğiz. :smiley: Şey kadar adada ne işin var SCS?

zodyak botumuza mazot koydurtmayın bakın

10 Beğeni

Yunanistan bakalım nasıl olursa ondan sonra sıra nereye gelirse artık?

Hasan’ın yazılarından sonra ben

Benim oluşturduğum konudan mı bahsediyorsun?

geldik o ulvi soruya…

2024’teki dolar kuru, harita büyüklüğü falan mutlaka etkileyecektir ancak yunanistan da yine 9 dolardan mı çıkar sizce?

Muhtemelen. Ama o günkü TL/DOLAR kuru önemli.

1 Beğeni

dolar 2023 de nasılsa 2024 de aynı olacak yani yükselişte :slight_smile:

Bu kısmı Ayvalık’a çok benzettim.Mod yapanlar için bulunmaz kaftan.Ayvalık’ın Merkezi’ni yapacak olanlar için al koy hiç sırıtmaz cinsten neredeyse birebir benziyor.

1 Beğeni

https://twitter.com/Darkwebhaber/status/1729953996050219363

greece delece tanıtılırken çok eğleneceğiz gerçekten :grin:
bir de gelip dibimizde ada yapıyorlar. 1 yıl sonraki dış politikayı da düşünürsek wow.

2 Beğeni

Ona bakılırsa kıbrısın tamamı bizim. Giritde öyle ve hatta 12 ada. Selanik’e kadar olan da malum. Onlarınki de marmara ve ege bölgesi. Hangimiz haklı o zaman? :grin:

Haritada bizim tarafta mavi bir ışık efekti var. Bu yüzden göz yanılması oluşmuş. Zaten sınırdaki mavi tonları farklı. Grafiker bayrakları yerleştirirken sınırı iyi ayarlayamamış. Olayın özeti:

Beceriksiz grafiker faciası

https://twitter.com/bbcturkce/status/1732806436961272213?t=mXhIU-9p3HuErm2iQDEwbA&s=19

Ets 2 greece dlc çıkışı da tatil sezonu biterken olur. Zaten adalar da yapıldı.

1 Beğeni

Düşük ihtimal ama acaba adalara ölçeğimi değiştirecekler? İngilterenin 1:15 olması gibi.
Gerçi sisl standart ölçek 1:19,ingiltere yenilenirse 1:19 olur demişti ama.
Hala sakız adasına 30 metre yol ve 2 şirketten fazlasını nasıl koyacaklar diye düşünüyorum.
Çünkü Sırf ölçekten anadoluyu avrupaya bağlayan,boğazı yapmayan bir firma scs.
Bakalım.

1 Beğeni

Girit adası dışında yapılacak büyüklükte ada yok bence. Ülkenin ana karası zaten ada ve yarım adalara sahip. Mora yarım adası, Atina’nın üstü ve Selanik’in altındaki kısımlar yapılır.

1 Beğeni

Acaba Edirne’nin Karağaç Mahallesi eklenir mi? Çünkü orada Pazarkule Sınır Kapısı var. Hatta Karaağaç, Türkiye’nin Batı Trakya’daki tek toprağı.

İngiltere 1:15 ölçekte mi?!