ETS 2 - Greece DLC "Yunanistan" [Ana Konu]

Git bu ev asset’lerinden harita yapıp bu evler Bandırma, Çanakkale, İzmir, Aydın (kısaca Ege bölgesi) vs. de sırıtmaz net.

5 Beğeni

https://www.aa.com.tr/tr/gundem/turkiye-ve-yunanistan-sinir-kapilari-arasindaki-yeni-koprunun-insasina-bu-yil-baslanacak/3204316

dlc’de eskisinin olması daha güzel aslında :smiley:

4 Beğeni
2 Beğeni

:round_pushpin: Atina

9 Beğeni
3 Beğeni

Kefalonya adası

11 Beğeni

sign project kısmından bulmuşlar Dedeağaç ve İgumeniça da sanırım DLC’de olacak

2 Beğeni

buradan zaten corfuya gidiliyor. corfusuz olmaz.

İpsala Sınır Kapısı → Dedeağaç → Kavala → …

Yol böyle devam edecek herhalde…

İgumeniça da ekleniyorsa zaten oranın limanı da gelir oradan da Bari, Ancona,Korfu ve Patras a feribotla geçiş yapılır. İnşallah böyle olur.

promods daki gibi olursa güzel olur. Bu arada oyundaki o üst geçitli sapak vardı bir tarafı İpsala’ya giden onun gerçeğini videoda gördüm artık o çarpı ile kapatılan yolu açarlar ve Yunanistan’a geçeriz.

scs blogunda dünden bugüne 9 tane yorum var. bu genel olarak olumsuz görünse de malum avrupa’nın göbeğini buldurmaya çalışmıyorlar. yine de tatil ülkesi için gayet iyi bir dlc.

3 Beğeni

ne zaman çıkaracaklar acaba dlc yi?

yıl sonu çıkacak(umarız öyle olur)

2 Beğeni

inşallah Hasan. ben isterdim ki yaza yetiştirip yazın çıkarsınlar ama yıl sonunu bekleriz

8 Beğeni

Midilli mi?:neutral_face:

tam karşısı ayvalık işte
insan kahroluyor

8 Beğeni

Her yaz karşıdan baktığım adadan hüzünle bizim tarafa bakarık artık sagol pavel

1 Beğeni

midilli ayvalıktaki sarımsaklı plajına 19, altınova sahiline 17, izmir dikiliye 28 km uzaklıkta. adanın Türkiye ana karasına en yakın yeri olan çanakkaledeki sokakağzı plajına ise 9 km imiş.

biz de ege kıyılarına yüzerek gideriz… ama önce tırdan inme gelmeli. :smiley: