ETS 2 & ATS - Yılbaşı Etkinliği 2020 [Ana Konu]

İstanbul pek çıkmıyor ama Edirne - Tekirdağ arası sürekli iş var ve ben tamamını orada yaptım. Ortalama 200 km mesafeli işler. Edirne - Burgaz arası da çok çıkıyor.

2 Beğeni

Ayarlardan tavsiye edilen iş aralığını düşürün o zaman fazlasıyla çıkıyor.

2 Beğeni

etkinlikte son durum bu şekilde:
17 şehirde ise topluluk hedefine ulaşıldı

1 Beğeni

ben şimdi daha bitirmedim kendi görevimi de bitirince önceden geçen 2 topluluk hediyesini alabiliyor muyum?

Kendi görevini bitirdikten sonra 1-2 tane daha yaptığında topluluk ödüllerini de veriyor.

Ben görevlerimi bitirdim. Ödüller nasıl geliyor bir şey yapmamıza gerek var mı bil3n varsa bilgilendirirse sevinirim

MY PAGE (Üst sekmede) > EVENTS (My Page Sayfasında)

World of Trucks | Sign In

1 Beğeni

Ağa kırmızılar ats maviler ets için filan mi Ben baktım dediğin yere 2-3 tane ets için bildirim vardı. Boya bi kaç tane aksesuar gelmiş. Baykuş vs yoktu onlar topluluk ödülleri açıldıkça mu gelecek?

Arkadaşlar 83 de kaldım devam mı tamam mi

1 Beğeni

Iveco HI-WAY da kış etkinliğinde verilecek olan battaniye var

3 Beğeni

Devam devam bırakma, üç hanelere çıkaralım onu :joy:

1 Beğeni

Bugünlük ara yarın devam o zaman

Phase 3’e geçiş yaptık

1 Beğeni

:rotating_light:

WORLD OF TRUCKS ŞU AN AŞIRI YAVAŞ!

WORLD OF TRUCKS ÇÖKME NOKTASINA GELDİ HER AN ÇÖKEBİLİR!!!

(Sorun düzeldi)

bugün 4*350 tamamalanır sanırım millet iyi kasıyor etkinliği

Hediyeleri alan var mı? Standart şeyler açıkcası diye yarıda bıraktım yorum yapabilir misiniz

Şu ana kadarki bütün hediyeleri aldım. Baya küçükler fazla yer kaplamıyorlar ama beğendim. Yapmazsan bir şey kaybetmezsin ama uğraş oluyor yenilik geliyor iyi oluyor benim açımdan.

Arkadaşlar bir yardım, promods 2.51 kullanıyorum 6 işi yaptım, yanlız şöyle bir sorun var feribot seferli işlerde, world of Truck mevki eşleştirilemedi diye hata veriyor ileriye gidemiyorum sebebi nedir? Promods dan mı kaynaklanıyor?

Aynen promods dan kaynaklaniyor orijinal harita olmadığı icin