ETS 2 & ATS - Yılbaşı Etkinliği 2020 [Ana Konu]

promodslu haritada etkinliği yapıyorum mesela bulgaristan dan szeged e yük aldım navigasyon sırbistan yollarına soktu güzel oldu. oyunun kendi haritası dışında promods haritasındaki yollardan gezerek de yükü belirtilen yere götürebiliyorum. böyle bir şey eski etkinliklerde var mıydı bilmiyorum

2 Beğeni

2020 yılının geleneksel Yılbaşı Etkinliği başlatıldı. Bu yıl da ETS 2 ve ATS’de World of Trucks online işler üzerinden yeni yıl hediyelerini taşıyoruz. Hem kişisel görevimizi yerine getiriyor hem de topluluk hedefini tamamlamaya yardımcı oluyoruz.

https://www.simulasyonturk.com/ets-2-ve-ats-icin-geleneksel-yilbasi-etkinligi-2020-basladi/

1 Beğeni

Şimdiden 130 tane kalp ve hediye kutusu oldu sanırım pazar günü biter gibi topluluk hedefi tamamlanır haftasonu ile millet oynar çabuk biter

1 Beğeni

6x350 olacak 5 kere daha 0’a dönecek o bar.

2 Beğeni

Topluluk hediyeleri sırası:

solsağ

4 Beğeni

Arkadaşlar etkinliğin çabuk bitmesi için ETS 2 de ve ATS de kısa bir rota söylermisiniz

2 Beğeni

Edirne-Burgaz güzel bir kısa rota ama sürekli çıkmıyor.

1 Beğeni

Spokane-Yakima ve Salem-Bend arası kısa yollardı 140-150 mil civarıydı ikisi de

Edit : Omak-Colville arası rotalar 120-130 mile kadar düşüyor.

1 Beğeni

200km altına yük vermiyor sanırım. Habire 200+ km yol gidiyorum

1 Beğeni

Cuma akşamı başladığım etkinliği an itibariyle tamamladım. (Saat 05:00) :slight_smile:

9 Beğeni

Ben kendi kişisel görevimi bitirdim topluluk ödüllerini kazanmak için extra bir şey yapmama gerek var mı?

1 Beğeni

Başka bir şey yapmana gerek yok. Fazladan görev yaparak topluluk ödüllerine katkı sağlayabilirsin daha çabuk bitmesi açısından sadece.

2 Beğeni

Yapacak olanlar Edirne - Tekirdağ - İstanbul arası yapsın da biraz bizim taraflarda renklensin ya :smiley:

3 Beğeni

An itibariyle ben de tamamladım. Yakıştı bence. :slight_smile:

Topluluk ödülü olan kupamı da aldım.

8 Beğeni

ben ats de takılıyorum 75 e tamamlayayım ets 2 ye de gelirim

1 Beğeni

Aynen Türkiye çok geride kaldı

1 Beğeni

Bize yakışmadı bu.

1 Beğeni

Çok az iş çıkıyor İstanbul Edirne arası, Tekirdağ’ı saymıyorum bile. Normal bence

1 Beğeni

Edirne’ye ya da Tekirdağ’a nereden gidip yük bulabilirim

1 Beğeni

tmp bazı şehirlere ağaç ve ışık koyup süslemiş, üstüne kar modu geldi scs 3 yıldır aynı etkinliği yapıyor, çoğu oyun kaplamaları değiştirerek zemini kar yaptı scs’de tık yok, bu sene bir şeyler yapar diye beklemiştim, tmp olamasa bu etkinliği yapan daha az olur.

2 Beğeni