ETS 2 & ATS - Yılbaşı Etkinliği 2020 [Ana Konu]

SCS Software, ETS 2 ve ATS için geleneksel hale gelen Yılbaşı Etkinliği 2020’yi başlatıyor.

2020 yılının geleneksel Yılbaşı Etkinliği başlatıldı. Bu yıl da ETS 2 ve ATS’de World of Trucks online işler üzerinden yeni yıl hediyelerini taşıyoruz. Hem kişisel görevimizi yerine getiriyor hem de topluluk hedefini tamamlamaya yardımcı oluyoruz.

https://www.simulasyonturk.com/ets-2-ve-ats-icin-geleneksel-yilbasi-etkinligi-2020-basladi/

18 Beğeni

kar yağacak sanırım kırmızı kar

5 Beğeni
3 Beğeni

baya uzun bir mevzu bizi bekliyor sanırım

1 Beğeni

Hasan yazana kadar türkçesine buradan bakabilirsiniz.

Wise Giving Event Kuralları:

Euro Truck Simulator 2, American Truck Simulator veya her ikisinde de World of Trucks bağlantılı bir profille Harici Sözleşmeler kullanarak, topluluğun amacı, tüm kamyon bölgelerinde olabildiğince çok şehre mümkün olduğunca çok Kalp ve Hediye verilmesini sağlamaktır. Her şehir 5’e kadar Kalp ve 5 Hediye kazanabilir!

Bir şehrin 1 Kalp kazanması için, topluluğun sağlanan Hediyeler kargosunu kullanarak ondan 1000 teslimat yapması gerekir.

Bir şehrin 1 Hediye kazanması için, topluluğun sağlanan Hediyeler kargosunu kullanarak ona 1000 teslimat yapması gerekir.

350 Kalp / Hediyeden oluşan her kademe, benzersiz bir topluluk ödülünün kilidini açacaktır.

Kişisel bir hedef için, Euro Truck Simulator 2 veya American Truck Simulator’da en az 15 Hediye kargosu teslimatını tamamlayın.

Hızlı bir özet olarak, Euro Truck Simulator ve / veya American Truck Simulator kullanarak:

• Kişisel bir hedef elde etmek için: Her iki oyunda da herhangi bir şehirden 15 teslimat.

• Bir şehre bir Kalp almak için: o şehirden 1000 teslimat.

• Bir şehre Hediye almak için: o şehre 1000 teslimat.

• Eşsiz bir topluluk ödülünün kilidini açın: Her iki oyundan toplanan 350 Kalp / Hediyenin her kademesi bir arada.

Ödüller:

Kişisel hedef: 15 veya daha fazla Hediye kargosu teslimatındaki katkınız size şunları kazandıracaktır:

Kamyonların Dünyası Başarısı

Etkinlik sırasında daha fazla Hediye teslimatı yapmanıza yardımcı olacak Noel temalı bir Kış Patlaması boyama işi.

Topluluk hedefleri: Birleştirilmiş 350 Kalp / Hediyeden oluşan her bir kademe, benzersiz topluluk ödüllerinin kilidini açacaktır. Toplamda 6 aşama olacak, bu nedenle 2100 Kalp / Hediye elde edildikten sonra tüm topluluk hedefleri tamamlanacak, o halde hadi yapalım!

Not: Herhangi bir topluluk ödülüne hak kazanmak için, Euro Truck Simulator 2, American Truck Simulator veya her ikisinde de en azından kişisel hedefinizi tamamlamanız gerekir. Her ödül, hem Euro Truck Simulator 2 hem de American Truck Simulator için bir Steam envanter öğesi olacak. Tamamlandıktan sonra ödülünüzü World of Trucks profilinizdeki Etkinlikler sayfasından talep edin.

1 Beğeni

Akşam eve gittiğimde seri teslimatlara başlıyorum :slight_smile:

1 Beğeni

Herhangi bir özel dorse ya da yükü var mı? Yoksa herhangi bir World of Trucks işi sayılıyor mu?

Wot tan hediye dorseleri var onları taşıman lazım geçen seneki gibi.

Ödüller vasat duruyor ama bakalım zaman ayırabilirim umarım.

6 tane yaptım kaldı 9 tane onuda bugün bitiririm etkinlik işi biter benim için dahada yapacaksak yaparız güzel şeyler versinlerde

2 Beğeni

en az kaç km istiyor acaba bilen var mı?

Km sınırı yok diye biliyorum.

Bir de multiplayer’a ne zaman güncellenir ?

Özel dorse olduğu için km sınırı yok. Scs dorseyi atarken kendileri ayarlıyor.

1 Beğeni

Her iki oyun içinde ayrı ayrı yapmak lazım mı yoksa birisi için yapsak yeterli oluyor mu?

Birisi için yeterli

1 Beğeni

Herhangi biri

1 Beğeni

Etkinliği multiplayer da yapmak isteyenler için, son güncellemeye uyumluluk gelmiş haberiniz olsun.

1 Beğeni

mesela ben londradan bir teslimat yaptım bu şehir kalp aldığı zaman bu şehirden bende hediye alıcakmıyım yoksa o şehir kalp alana kadar teslimatmı yapmam gerekiyor bir sefer yetiyormu

19/350 oranı var şu an gençlik.
bu şu demek.
ETS’ye yoğunlaşılmış durumda.
topluluk hediyeleri için 350 şehrin de 1000 yükü bitirmesi gerekiyor. bu da ATS’de multide yoğunluk olacağı anlamına geliyor otomatikman.
kalabalık olacak ETS bittikten sonra ATS serverları

1 Beğeni

Hepimize boll sağlık dolu kıymetli ailelerimiz ile birlikte bol sağlık dolu bol başarılı bir yıl olsun kıymetli kardeşlerim.
Nice sağlıklı mutlu dolu eventlerde görüşmek dileğim ile :slight_smile: :slight_smile:

3 Beğeni