ETS 2 - Actros Tuning Pack DLC

ha bunu bilmiyorum ama moddan fln kaynaklandığını düşünüyorum. Bütün modları devre dışı bırak. Oyun dosyalarını fln doğrula. Yani benim aklıma bunlar geldi.

en son onu deneyeceğim şimdilik texture dışında rahatsız edici bir durum yoksa modifiye edip bakacağım dlc ye. olmadı ford fmax modu vardı onu iptal ederim öyle denerim

1 Beğeni

sonunda çıktı hemen alıyorum :smile: :smile:

şimdi sıra trakya dlc ’ sinde o da çıktı mı oyun bambaşka olucak

1 Beğeni

actros mp4 4x2 yi de modifiye ettim videoda var :smiley:
mp3 neydi ne oldu be kabin yükselticem tabii böyle komik duruyo

4 Beğeni

Neden bilmiyorum çok sorgulamakta istemiyorum ama aynı dlc Scania için de var ve neredeyse aracın her noktasını baştan aşağı değiştirebiliyoruz. Burada hala bariz plastik kalan ve asla renkli yapamadığımız parçalar var (ön ayna, yan ayna) gibi seçenekler. Yani ben bu araçta hiç plastik görmek istemiyorum desem illa plastik kalan yerler oluyor. Bu paketin gelmediği markalar ve araçlarda asla sorguladığım bir şey değil bu ama böyle yıllar sonra gelip, üzerine para verip tunning pack diye alınca bir beklentiye kapıldım ama kesinlikle beklentilerimi karşılamadı. Daf paketi için de aynı şeyleri düşünüyorum. İçlerinde gerçek tunning paket olarak sadece Scania var diğer markalar için üç, beş parça aksesuar gözüyle bakıyorum.

3 Beğeni

ön ızgara ya led lambalar eklenmiyor mu anlayamadım. çıkmadı bende

merso yakışıklı oldu be.

her araca yakışan izni alınan uyumlu olan parçaları farklı böyle bir oyunda modifiye paketini sadece resmi olsun multiplayerda kullanılsın diye bekleyebiliriz onun dışında gerçekten önemi yok araçlar yenilendi birkaç parça eklendi biz de ufak bir bedelle karşılığını verdik

:sunglasses:

Parça istemiyorum ki ben, plastik kalan parçalarda gövde rengi olsun diyorum. Eski Actros’u anlarım da yeni Actros da bariz göz tırlamıyor bu eksiklikler.

2 Beğeni

SiSL’e iletirim ama bir sebebi olmalı. Yine çeşitli Merso modlarındaki parçalar buna da uyarlandığında onlar kullanılacak. :frowning:

1 Beğeni

Ben de bir sebebi olduğunu düşünüyorum. Scania da hiç böyle bir şikayetim yok çünkü.

1 Beğeni

Plastik parçaları çok beğendim baya kaliteli olmuş. Bide interiorda bakış açısı değişti mi sizde ? Bende limitsiz koltuk modu vardı çalışmıyor mp4’de.

sorunu çözdüm animasyonlu direksiyon modu vardı aşağı yukarı yapan ondan dolayıymış

Mp4 ve Mp3’lerin farlarına slot eklenmiş ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3 Beğeni

Bu paketlerde emek var ancak hiçbir zaman modlu araçlardaki seçenekler gelemediğinden tatminsizlik oluyor. Plastik parça, boyamayı geçtim. Pek de üstüne düşmüyorlar sanki yine de çıkmış oldu. 10 TL’yi bir mod yapımcısına da bağışlayabilirdiniz. :smiley: Videoda sadece modifiye ettim azcık sürdüm artık bir sonraki videoda EVR sesleri ile ProMods’ta sürerim. Öyle daha gerçekçi :joy::upside_down_face:
Tanıtım videolarında ,ekran görüntülerinde her şey çok heyecanlandırıcı görünebilir ama oyuna girdiğinde öyle olmuyor. F-MAX de ona bakarsan çok güzel bir modelleme vs. fotoğraflar efso ancak oyuna girdiğinde la bu da aynı araç diyorsun. :smiley:

5 Beğeni

Yani en kısa sürede modeller tekrardan gözden geçirilecek değilmi ? Mesela DAF gelmeden komple yenilenmişti . Göstergeler örneğin …

Nasıl yani? Öyle bir güncelleme olmadığı ortada o yüzden açıklama yok, bir şey yok. Ne diyebiliriz ki? Model yükseltme, yeni özellikler kazandırma gibi şeyler olsa şimdi olurdu. Gelecekte olmayacak diye bir şey yok ama bakın keyfinize…

Yenilenme ile DLC arasında 1 yıldan fazla süre var Daf’ta. Alternatif gerçekliklerden kopup dünyaya dönelim lütfen.

1 Beğeni

Keşke ledli Mercedes logosu da olsaymış, Daf da var ama Mercedes ve Scaniada yok, boyalar da az ama çok sıkıntı değil.Bir de MP4’ün farları çok kalitesiz duruyor öncedendemi öyleydi? Onun dışında çok güzel olmuş.