ETS 2 - Actros Tuning Pack DLC

sonunda uzun zaman sonra ets oynamak icin sebep scs’ye tesekkur ederim

1 Beğeni

O zaman bir kaç haftalığına mercedesciyiz

Alan arkadaşlar yorumlarinizi bekliyoruz araçlarda herhangi bir değişiklik varmi?

Aldıktan sonra oyuna girdiğimde böyle bir hata aldım

1 Beğeni

Şu an yeni güncelleme gelmedi ve onu çıkarmadan DLC’yi saldılar :smiley: demek oluyor ki bu araçlar da yenileniyor neyse bekleyin :smiley:

7 Beğeni

ETS 2’nin Mercedes-Benz Actros Tuning Pack DLC’si yayımlandı
https://www.simulasyonturk.com/ets-2nin-mercedes-benz-actros-tuning-pack-dlcsi-yayimlandi/
Enerjimi toplayayım sonra ilk videoyu çekeriz.

5 Beğeni

İnşallah MP3lere orta kabinine semer gelir…

Aldık, güncellemeyi bekliyoruz.

Actros MP3 yenilemesinde SiSL’in büyük emeği varmış. :smiley: :sunglasses: Ondan birkaç iz görebilirmişiz. :face_with_monocle:

4 Beğeni

Ayrıca public betadan çıkarsanız güncelleme yükleniyor.

2 Beğeni

Kaplamalarda fark yok diyemeyiz. Ancak unutmayın yeni bir araç modellenmedi.

4 Beğeni

Plastik parça olayını tatmin edici olmuş. Actros MP4’te özellikle bayıldım.

3 Beğeni

Peki seslerde değişiklik var mı?

Hayır yok. Modifiye paketi sonuçta ses odaklı bir şey değil. Ben FMOD ile ilgili bir şeyler açılanana kadar ses konusunda adım beklemiyorum. Mantıksız olurdu tamam hadi yeni çekici eklendi range t falan onlar başka ama genel anlamda beklemeyin. Zaten tek önemsediğim çalışma şu ses motoru gerisi olabilecek şeyler :d

3 Beğeni

modifiye paketinde eksiklik mi var. ön tarafın panjurunu değiştirdim fakat ledler çıkmıyor. bir de mod falan da yok oyun dosyalarını da doğrula yaptım fakat texture kırmızı gözüküyor

Mod var mı ? Bende de ilk başta vardı sonra scs lights modunu kaldırdım düzeldi.

bir kontrol edeyim

scs light modun adı mı? öyle bir mod kullanmıyorum ben

böyle bir text hatası veriyor

sanırım EVR ses modunun, pancar motorunun yerini alma vakti gelmiş :slight_smile:

2 Beğeni

selamlar.

Actroslar da kolsolun sagında camda bir çıkıntı var o nedir ?