ETS 2 - Actros Tuning Pack DLC

Road to the Black Sea DLC çıkana kadar her şeyin fiyatı daha da artacak o yüzden parasını ayırıp kenara koyun. Yani ekmek parasına da gidip DLC almayın sonra :joy:

4 Beğeni

Abi valla 50 TL koydum kenara 2 aydır hiç harcamıyorum onu :smiley:

Sigaralar 18 v2 20 lirayı buldu. Boya DLC leri 2₺ den satılıyor. O yüzden dedim

O DLC’ler zaten “yapıldıkları ülkelerdeki” oyuncular için. Yani Türkiye paketini almak yeterli Türk bir oyuncu için.

Diğer DLC fiyatlarında da harita paketleri dışındaki en pahalı DLC 15 TL. Ki o da treyler paketi Krone seven veya mod kullanmak istemeyen bir kişi alabilir. Harita paketleri de çıktığı döneme göre fiyatları ortalama olması gerekenden baya düşük. Her DLC normalde 10-15 $/€’a çıkıyor.

SCS’yi çoğu zaman gömerim yok çok yavaşlar yok az çalışıyorlar yok günümüz standartlarının altındalar vs. diye ama fiyatlandırma politikalarında bu adamlar büyük şirketlerin CD Project RED’i gibi.

3 Beğeni

ve yine bir gerçek hikaye :smiley:

eleman işinden sıkılmış vs. vs. 30 yaşından sonra yeni bir kariyere başlamış ve artık o da bir TIRCI!

Actros Tuning Pack de resmi olarak blogta tanıtılmış oldu.

6 Beğeni

Maalesef resimlerden baktığımızda gerçek dışı görüntüler var . MB Actros bakıldığında diğer markalara göre daha çok opsiyonel parçalar mevcut yaklaşık (4000 tip) .Bunun asıl sebebi her kitleye araç satmak . Ve asıl acı konuya değinir isek Türk Aksaray üretimli araçlara bakıldığında motor haricinde parça kalitesi ve diğer donanımlar opsiyonel donanım listesine giriyor. Oyundaki modellemenin içine bakarsak en baz versiyonu tercih edilmiş. XF Tuning yani eski ismiyle DAF Tuning pack ilk çıktığında XF’e dev değişim güncellemesi gelmişti ve ara ara notlarda hala güncellenmeye devam ediliyor. Çıktığında hep beraber göreceğiz :smiley: Benim en merak ettiğim , istediğim MP3 Alçak kabine motor tüneli’nin eklenmesidir …

1 Beğeni

Bir actros mp3 manyağı olarak ben de aynı düşüncedeyim. Modlarla oynamak bir süre sonra sıkıyor. Schumi’nin modunda görsel hatalar var aynalar vs. dlc’nin çıkmasını dört gözle bekliyorum.

2 Beğeni

Modlar ile bir yere kadar tabii ki hayırlısı olsun biz yola devam :slight_smile:

1 Beğeni

Evr ses modu olmadan oynayamıyorum şu araçla. Umarım MP3 seslerine de bir el atarlar. Pancar motoru çalıştırıyoruz sanki.

5 Beğeni

Aynen öyle hele V8 olanı efsanedir 1 defa satın aldınmı duramıyorsun diğerleri de geliyor :slight_smile:

1 Beğeni

dostum bende 100tl ayırdım kenara hem trakya dlc alıcam hemde bunu çıksın artık sabırsızlanıyorum :sweat_smile:

1 Beğeni
15 Beğeni

hadi be cikta oynayalim eski günlere dönelim:)

Mercedes’e şimdiden geçmemek için zor tutuyorum kendimi.Scania’mdan nasıl vazgeçicem bilemiyorum.

1 Beğeni

Artık çıksın şu DLC’ler zaman geçmiyor bi türlü halı hazırda 3 tane paket bekliyoruz.

Screenshot_1
Kapak görseli yeni Actros ile değiştirildi.

(Tahminim Mercedes-Benz’in yeni aracın ön planda tutulmasını istemesi.)

2 Beğeni

Sadece orası değil, her köşe böyle olmuş :smile: Bugün çıkacak galiba.

1 Beğeni

Evet Instagram üzerinden de döktürdüler bugün. Ben de çıkacağını düşünüyorum.

bu renk guzel olmus

Çıktııııııııııı. 9 TL

7 Beğeni