ETS 2 - Actros Tuning Pack DLC

Çok uzun zamandır beklediğimiz Mercedes-Benz Actros modifiye paketi DLC’si Steam’de listelendi. Çıkış tarihi olarak Eylül 2019 demişler. Özellikleri, ekran görüntüleri bulunuyor. SCS Software’dan blog yazısı bekliyoruz.

ETS 2 - Mercedes-Benz Actros Modifiye Paketi DLC’si ortaya çıktı! https://www.simulasyonturk.com/ets-2-mercedes-benz-actros-modifiye-paketi-dlcsi-ortaya-cikti/

Truck tuning is something that is close to the heart of all truckers. If you have ever been to a truck show, you would see that the amount of love and effort that some drivers are willing to devote to their vehicles is unbelievable. Tons of chrome, expensive hand-made parts, lights and paints - they can turn a regular truck into a work of art!

Explore this phenomenon yourself, and trick up your Actros trucks in Euro Truck Simulator 2 with a million possible combinations of aftermarket parts including:
Exterior

Front Mudflaps
Front Bumper
Bull Bar
Front Grille
Front Grille Addon Lights
Front Mask
Mask Addon Lights
Front Logo
Windshield Frame
Stoneguard
Sun Visor
Front Fender
Door Handles
Corner Deflectors
Door Trim
Window Trim
Side Stripe
Sideskirts
Rear Exhaust
Chassis Cover
Rear Fender
Rear Fender Top
Rear Mudflaps
Rear Bumper

Interior

Dashboard Sets
Driver's Plate / Co-Driver's Plate / Windshield Center
Curtains
Light Board
13 Beğeni

Steam’de istek listenize ekleyerek desteği gösterebilirsiniz. Herhalde Road to the Black Sea için yapmışsınızdır? Böyle şeyler önemli.

6 Beğeni

İnşallah MP3’ü de yenilerier.

1 Beğeni

scs gibi firma yenilemeden çıkarmaz bu parçalar bağımsız yapılamıyor ki :smiley: mutlaka yenilenmiştir bu kadar bekledik öperler adamı yoksa neyse çıksın da actros mp3 ile bir sürelim yalnız fotoğraflardaki araçlar nedense Türklerin araçlarına çok benziyor en çok sevinen bizim oyuncular olabilir

neyse yarım yamalak kromlu modlardan kurtulduk diyelim

7 Beğeni

geliyor gelmekte olan aylardır bunu bekliyorum

1 Beğeni

İyi haber, bir mersocu olarak sevindim. Atölyeden kullandığım güzel bir mod var plastik parça vs. eklenebiliyor . DLC moddan daha iyi olur araçlarda tekrar elden geçirilirse süper olur, çıksın alırım.

2 Beğeni

bende eskiden merco kullaniyordum tıra herhengi bir ekleme yapamadigim icin dafa geçmiştim artik eski gunlerdeki gibi mercoya donme vakti geldi bekliyoruz

2 Beğeni

Modun ismi nedir kardesim bana soyleme sansin varmi

1 Beğeni

Çıkışını Merakla bekliyoruz.

1 Beğeni

Bende ana konu nerede diyordum.

1 Beğeni

Hayırlısı olsun MP3’te bayağı değişiklik yapılacağa benziyor aslında Tebrik etmek lazım SCS’nin ilk zamanlarda kaliteli yaptığı nadir araçlar … Çıktığında EVR’nin seslerini de satın aldıkmı tamamdır değilmi @HasanOfke ? :smiley:

3 Beğeni

Elimden geldiğince aynı açıdan çekmeye çalıştım. İlk fotoda ikisininde park lambaları açıktır. Büyük ihtimalle lambalar ve üsteki ledlerde oynama yapılmış.

Interiorda pek değişiklik farketmedim.

5 Beğeni

satın alırken bana da gönder yoksa neyleyim o sesi :smiley:

2 Beğeni

Mazot göstergesinin altında mavi adblue göstergesi var gerçekte ilk fotoğrafta göremedim. Yol bilgisayarı temsili yapılmış gerçeği ile biraz uzak. Kokpit üstünde düğmelerin ışığı mp3’de yeşil mp4’e kırmızı. Dlc’nin fotoğraflarında iki araç için de düğmelerin ışıkları beyaz renkte. Trust edition haricinden ahşap kaplama var gerçekte. Resimlerden gördüğüm kadarı ile beni hayal kırıklığıma uğrattı ne diyeyim… MP3 modellenirlen yeni nesil Scania ile aynı teknoloji kullanılmış yine de eski gözükmüyor.

4 Beğeni

SCS’nin şimdiki aklı daha önce olsa, markaları DLC ile satacaktı herhalde… :slightly_smiling_face:

ETS2 çıkalı 5 seneden fazla oluyor böyle tuning paketler şimdi mi akıllarına geldi. Gecikmesi yetmezmiş gibi güncelleme ile eklemek yerine DLC ile satmaya çalışıyorlar. Harita DLC’leri için lafım yok ama standart olması gereken şeyleri pazarlayarak sınırları zorluyorlar.

3 Beğeni

Ortada yeni bir ürün yeni bir oyun olmayınca mecbur var olan oyunlara mümkün olduğunca dlc getirip para kazanmaya çalışıyorlar.

4 Beğeni

SCS’nin para kazanması için yeni oyuna ihtiyacı yok. ATS’de eklenecek bir dünya eyalet var bu DLC’lerin yanında ekstra DLC’ler çıkarabilir. Washington ve Forest Machinery için 42₺ kitlediler zaten.

Yıllardır sürdüğümüz çekicileri sanki oyuna yeni eklemişler gibi DLC çıkarıp pazarlıyorlar. Piyasada rakipsiz olmaları, bizi yolunacak kaz görmesine sebep oluyor herhalde. :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

ATS’ye değil de ETS2’ye çıkmasının sebebi birinin oyuncu sayısı 1.5+, diğerinin 4,5+ milyon kadar. Ve haritadan ziyade kullandıkları araçların modifiyeleri insanlara daha çok keyif veryor. Zamanında sırf başlangıçta araçları satın alınabilir olsun diye EA’ya para veren markalar gibi.

1 Beğeni

Ne olursa olsun SCS nin ek paketler için belirlediği fiyatlar gerçekten de makuş seviyede. Birde indirimle alırsanız gayet iyi. BF gibi bi oyunla tabiki kıyaslayamayız ama bir çok oyuna baktığımızda faiş fiyatlar var. Bugün 2paket sigara parasına rahatlıkla DLC alabilirsiniz. (Dipnot: İçenler için belirttim.)

Eğer boya paketi alacaksanız 1 pakete 10DLC gelir…

2 Beğeni

10TL’ye bi’ paket sigara mı? :rofl: