ETS 2 - 1.40 Güncellemesi [Ana Konu] Yeni Işıklandırma

Madem vaktin yok oynama o zaman, bu kadar basit

Hasan da cevabını vermiş burada :slight_smile:

Bunu kimse görmez ama iş istedikleri gibi gitmeyince…

Niye söyledin ya, kimse arka planda ne olduğunu bilmiyordu ne güzel her şey aramızdaydı :slight_smile:

2 Beğeni

:rofl: :rofl: :rofl: abi ne adamsın ya

Valla öyle bir konuşuyorlar ki abi bilmediklerini varsayarak anlattım :face_with_hand_over_mouth: :roll_eyes:

1 Beğeni

Mesaj sayısına bakınca ben de güncelleme çıktı sanmıştım ya.

5 Beğeni

Ya burda ciddi bir konu konuşuyoruz bilgin yok dalga geçerek yorum yazıyorsun benim muhattabım sen değilsin bir kere bunu bil @Hercules

Şimdi bu forumda herşey lay lay lom olmamalı bişeyleri de eleştirelim. Hasan abi sen yıllardır bu oyunun içindesin hepimizden iyisin doğru değil mi söylediklerim. Zaten senin MSFS ile yatıp kalktığını biliyorum. Canlı yayınlarda bile ETS yayını yaparken silah zoruyla yapıyosun sanki isteksizsin. Şimdi az önce bi video paylaşıldı sende hayal kırıklığına uğramadın mı. 1 yıldır dilimizden düşmeyen güncelleme bu muydu. Şimdi biz bunu söylüyoruz diye arkadaşla bize seviyesizce saldırıyorlar. Onlara vericen Haulini sabahtan akşama kadar yarabbi şükür yine oynarlar. Bu oyuna para veriyorsak bize de bişey vermeli eksiklerini saysam sabaha kadar konuşuruz.

arkadaslar ofensif yorumlardan kacınınız fikrinizi beyan ettiniz okey ama cogumuz bu portalı gunceli takip etmek icin de kullanıyoruz az da olsa saygi…

5 Beğeni

Fazla konuşmaya gerek yok 1.40dan sonra görürüm sizi.

Haklısın abi. Haklısın

1 Beğeni

Bazen elbette oynamak zor geliyor. Ama yayın dışında @Emre54 ile keyfini çıkara çıkara konvoy da yapıyoruz. Ben sadece ETS 2 olarak bakamıyorum çoğu şey daha iyi olabilirdi. Ama siz tutup GTA5 ile karşılaştırıyor ve sadece grafiklerden bahsediyorsunuz. Yeterli değil. Ancak çoğu konuda haklı olsan da sektör gerçeklerini atlıyorsun. Yani senin yazdıklarına oyun geliştiricisi bile doğru dürüst cevap veremez.
Bu işler böyle maalesef ETS2 rakipsiz bir ortamda istediği gibi at koşturuyor. Piyasayı o belirliyor ama yine de yenilemeyecek özelliklere sahip.

Tartışmayı da uzatmanın anlamı yok. SimülasyonPark açıldığından beri aynı şeyleri tartışıyoruz kimi özelikler geldi kimi sorunları çözüldü kimisi hala devam ediyor. Onların da çözüleceğini göreceğiz.

6 Beğeni

neyi tartışıyoruz anlamıyorum gta V ile mfsf ile scs yi karşılatıran insandan ne beklenirki adamlar tekel kafalarına göre takılyorlar bu kadar kafa yormaya gerek yok çok uzadı bence konu :slight_smile:

2 Beğeni

Konuyu uzatmanın manası yok. Sadece derdim yok ets 3 yok bilmem ne diyorlar. Milleti enayi yerine koyuyorlar, Al mal meydanda. İnsanları kandırmasınlar. Olacağı ne ise onu söylesinler. Bizim derdimiz bu. oyunu Kirkenes ten ibaret bilenlerin zaten dediklerimizden bişey anlaması beklenemez

Sen bi yorumları anla da ondan sonra fikirni söyle bizim karşılaştırdığımız yok. Mevzuyu bilmediğin için atlıyorsun konuya bir daha oku bence

zeytin ağacı fidesi onlar ve yoktu muntemelen zeytincilik olayı olacak bu yeni güncellemede ayrıca bir tane fotoğrafda man D38lerde ki etiketten var kapıda acaba değişik bir man mı geliyor yoksa modifiye paketi mi?:thinking:

Arkadaşlar ilberia dlc’si Ocak ayının içerisinde çıkabilir çünkü pek yakında diyor bir iki hafta içinde dlc çıkacak 1.40 ile birlikte

1.40 beta sürecine başlamadı bile ki tam sürümü Ocak ayında çıksın. Betalar ortalama 1 ay sürüyor. Tam sürüm çıkmadan Iberia DLC’sini paylaşmazlar. Tam sürüm çıktıktan 2-3 gün sonra yayınlarlar. Ayrıca bu ay çıkacak olsa Pek yakında yerine Ocak ayında çıkacak diye paylaşırlardı. Kısaca Iberia bu ay ÇIKKMAAAAAZZZZZ. Şubat ortasında çıkabilir ancak. En az 1 ay var yani.

4 Beğeni

Arkadaş bilmiyor işte. SCS çıkarmadan önce çok yakında der, sonra ay ve tam tarih belirler.

Kar amacı güden bir şirketin para getirmeyen projelere yatırım yapmaması gayet doğal.Ama müşteri olarakta ben oyunda çok çeşitlilik görmek istiyorum.Bana saçma sapan paintjoblar satacaklarına mesela keşke tırları para ile satsalar.Veya dese ki kardeşim al mevsim sistemi 30 tl ver oyuna entegre olsun mesela mesela.

1 Beğeni

Yukarıdaki tartışmaları okumadan önce şunu bırakayım

14 Beğeni

hazır konu kapalıyken yorumları okumaya devam edeyim

arkadaş 9tl’lik oyun için dönen fighta bak :DDDDDD

20 Beğeni

o değilde steam atölyede frkn64 ün realistic modunu yükledim geceleri fps daha fazla düştü kaldırdım rahatladı,steamin kendi ets sayfasında resmi olarak yazmışlar bide realistic modu yükleyin fps artar diye saçmalık zaten mod ile fps artması

1 Beğeni