ETS 2 - 1.40 Güncellemesi [Ana Konu] Yeni Işıklandırma

Optimizasyon sorunu yok benim takoz pc’de halen aynı fps sadece ssao yüzünden otobandaki büyük ışıkların altından geçerken fps düşmesi oluyor o da ssao kapatınca düzeliyor ancak benim için önemli değil, ets’de gündüzler bugünkü ats yayınındaki gündüze göre daha iyi olmuş, artık akşam 7’de farları açınca önümüz bembeyaz olmuyor, tek sıkıntısı kadranlar biraz soluk gibi.

Kadranları far ayarları kısmından gösterge çubuğunu yükselt.

Denedim şimdi modlarım tarumar olmuş tabi, ancak çok beğendim bu gelişmeleri.

Performans konusunda bende iyileşmiş, hiç drop olmadı. Işık dengesi iyi geldi gözüme, ışık açısına göre aynanın göz alması da çok iyi.

İnşallah modlar da yakında uyarlanır da oynayabilirim

Güncellemeyi yaptığımda oyun içi saatin 20:11 olduğunu görmüşümdür :smiley:

4 Beğeni

‘‘İkisi de beyaz ama nasıl beyaz; biri diğerine göre daha koyu beyaz.’’ bu cümleyi okuyunca bu aklıma geldi. Videoyu izleyip paylaşayım dedim :slight_smile:

4 Beğeni

Yukarıdaki hellaların kısaları yaktığımda yanmadığını görmek üzdü biraz beni…

modlu araç veya parçaları şuan oyun için değerlendirme dışı bırak… Bu yapılan değiştirilen özelliklerin bazıları senin kullandığın modlar için geçerli olmayabilir. Sen mod olarak kullandığın aracın boya uyumsuzluğunu neden Ets2 geliştiricilerine yıkıyorsun ki.

Akşam sakın araç içi aydınlatmayı açmayın, sokak lambası gibi ışık yayıyor etrafa :smiley:

2 Beğeni

Mercedes, Daf ve Scania’nın araçlarının beyaz rengi bariz bir şekilde kırık beyaz. Oyunun tam anlamıyla beyaz renkleriyle örtüşmüyor. Bunun gerçeklikle bir alakası vardır yoktur onu bilemem ama durum bu. 1.40’dan önce de durum böyleydi. Tek renk seçip beyazı seç, ardından beyazı en açık beyaza getir, beyazın kırık bir beyaz olduğunu göreceksin.

oha kollar vampir kolu gibi bembeyaz olmuş bu nasıl aydınlatma ya :joy:

gri iç lamba tak, çok parlamıyor, steam e renk renk seçebileceğin mod var.

1 Beğeni

Işıklandırma modu yeni çıktığı için böyle şeyler normal, sıkıntı yok şimdilik. :smiley:

aynen öyle amaan parlaya parlaya git ya sıkıntı yok işte ne güzel boşver :joy:

1 Beğeni

Açıkçası ben 1.40 ı beğendim kötü bir sürprizle karşılaşmadık güneş batma ve doğma olayındaki parlaklıklar gitmiş bunu beğendim binalardaki ışıklar ve cam yansımaları efsane olmuş tırın içinde gündüz sanki güneş yeni doğuyormuş gibi vuran güneş ışığı güzel olmuş farların yanması daha gerçekçi olmuş tırdaki yansımalarda güzel yollardaki tırtıklar gitmemiş tırların kokpiti daha da netleştirilmiş ve göstergelerdeki camın yansımaları güzel olmuş puanım yüz üzerinden 95 ayrıca oyunun karanlık olayı gitmiş ve gece daha oynanabilir olmuş Ets 2 böyleyse Ats yi düşünemiyorum bile Scs yine bizi kandırmayı başardı. :sweat_smile:

11 Beğeni

Sabahları sanki geceymiş gibi 2 metre ilerisini parlatan farlarda gitmiş :smile:

4 Beğeni

Aynen gerçekçi yapmışlar.

2 Beğeni

Oyunu gece olduğunda odanızın ışıklarını kapatıp karanlıkta oynayın.Acayip bir gee yolculuğu hissi veriyor.Fernbus ta da aynı şeyi yapardım:)

15 Beğeni

1.40 güncellemesini çok beğendim. Yıllarca eleştirdim farlar gündüz yere vuruyor flan diye fakat helal olsun çok güzel durumda şuan daha da iyi olacaktır ilerleyen zamanlarda. Ses güncellemesinden sonra küsüp dlc almam diyordum ama yine gönlümü çaldı SCS. :slight_smile:

4 Beğeni

Güncelleme mükemmel ötesi grafik moduna bile artık ihtiyaç kalmadı diyebilirim SCS’nin eline koluna sağlık ayrıca dijital göstergeler nedense daha bi net geldi bana sistemim eski bir sistem olmasına rağmen reflection %200 yaptım ve gece Stocholm’de 23-24 olan fps 20 oldu ama drop veya herhangi bir sıkıntı yaşamadım ilk girince reshade yüklemiş gibi hissetmedim değil ayrıca farların yavaş açılması ayrı bir tatlılık katmış resmen aşık oldum oyuna bu arada kalite için kusura bakmayın heyecan ile ss alırken yükseltmeyi unuttum :joy:

9 Beğeni

Yeni Seat Leon AI aracı olarak eklenmiş

12 Beğeni