Dünya'dan Güncel ve Nostaljik Ulaşım Fotoğrafları 📸

Dün gümüldür de karşılaştığımız kaza hatırladığım kadarıyla bmc idi… büyük ihtimal freni boşalmış rampada :pensive:

6 Beğeni

10 Beğeni

7 Beğeni

Scania 770 ST

10 Beğeni

Bunlar orjinal fabrika çıkışlımı yoksa sonrada mı modifye edilerek bu hale getiriliyor? Birde neden bu şekilde tercih ediliyor bilen var mı?

3 Beğeni

Gümüldür den sonrası çok sakat yol. Gidiş geliş ve bazı yerlerde keskin virajlar var Selçuk ayrımına kadar. Allah yardımcısı olsun bu kazayı yapanın.

4 Beğeni

Sonradan modifiye ediyorlar hocam :slightly_smiling_face:

3 Beğeni

Vlastuin tarafından hem eski nesil, hemde yeni nesil Scania’lar Torpedo’ya çeviriliyor. Tamamen keyif amaçlı

5 Beğeni

@BabyYoda , @Burak34 eyvallah beyler. Adamlarda para çok olunca demek ki keyif amaçlı bu kadar büyük değişiklikler yaptırabiliyorlar. Bizdekilerin tekeri patlasa yaptıracak para çıkmaz ceplerinden :frowning:

6 Beğeni

Evet sonrasida sakat ama bu gümüldüre giriş rampalarinin orası :smiley:

4 Beğeni

O zaman da en büyük kabin DAF’taydı şimdi de :wink:

18 Beğeni

16 Beğeni

LTFM - EHAM :wind_face:

14 Beğeni

Basriev Transport

18 Beğeni

Soldaki kayış :upside_down_face:

6 Beğeni

Fiat’ın en sevdiğim arabası. Tasarımıyla, görünüşüyle, kokpitiyle kısacası herşeyiyle Egea’dan yada diğer Fiat modellerinden daha iyi :smiley:

10 Beğeni

En çok 1.3 leri sattı ama bence bu kasa için küçük kalan bir motor 1.6 lari çok daha rahat gidiyor :smiley:

5 Beğeni

samimi söylüyorum 316 vardı altımızda 93 model, 160a kadar önüne geçemedik 1.6 mjetin çok deli gidiyorlar

belki de gitmeye devam edecekti de acıdı saldı bize yolu biz uzadık gittik :smiley:

5 Beğeni

1.3 diyip geçmeyin ben geçen 1.6 Megane ile zor yakaladım Linea’yı tabi 1.3’mü yoksa 1.6’mı bilmiyorum :smiley:

6 Beğeni

Megane 2 sedan expression vardı kum beji renginde bende 2011 ya da 2012 yanlış hatırlamıyorsam Bursa İstanbul yolunda 1.6 linea deli gibi geçmişti

3 Beğeni