Dünya'dan Güncel ve Nostaljik Ulaşım Fotoğrafları 📸

Haydi bastır Linea :blush:

8 Beğeni

Aynen 1.6’lar manyak gibi gidiyor benim amcaoğlunda var 1.6 Urban kasa uçuyor resmen araba bir ara beraber 190’ı görmüştük :smiley:

4 Beğeni

Ben o hızı arkadaşın doblo 1.9 vardı sadece onu biliyorum temde deli gibi basmıştı zannedersin ahirete gidiyorsun
:blush:

4 Beğeni

1.6 Linea ile 220 gören bile var :smiley:

4 Beğeni

O kadar hızı yapması iyide güvenliği de önemli :rofl: Megane sonuçta euroncap ten 5 yıldız almış araba

3 Beğeni

Yok, Linea o kadar dandik değil rakiplerine göre (Symbol, 301) 6 tane hava yastığı var diye biliyorum :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Lineanın euro ncap te testi yok hadi bakalım :rofl:

2 Beğeni

5 Yıldız demişken, Renault zamanında tüm modelleri EuroNcap’te 5 yıldız aldığı için şöyle süper bir reklam yapmıştı :smiley:

3 Beğeni

Top gear da şu uzay bagajlı megane’ı gerçekten çarptırmışlardı onu biliyor musun hocam ?

2 Beğeni

images.jpeg-33

5 Beğeni

Yok hocam hatırlamıyorum :slightly_smiling_face:

2 Beğeni
2 Beğeni

Bilmiyordum pardon hocam ben arkasını ufoya benzetiyorum o yüzden öyle dedim

1 Beğeni

linea sahipleri olur gibi.
image

bu arada bu da benim 1.3 fındığın hız denemesi;

altında el arabası tekerleği gibi tekerlekler olduğundan çok zıplıyor titriyor bir şeyler yaşıyor 16 inc jantları olan modelleri hiç böyle değil fısır fısır gidiyor bu hızlarda

4 Beğeni

Tamamen lastiklerle ve yolla alakalı bir durum yukarda dediğim gibi amcaoğlunun Linea’yla 190 gördük hiç öyle zıplama falan olmadı, titreme olayıda yüksek hızlarda gayet normal bence benim arabada da oluyor Linea’yla alakası yok.

2 Beğeni

:slight_smile:

Açıkcası ön yargıyla satın aldım, çok memnun kaldım. Hatta şuan model ya da paket yükseltmeyi düşünüyorum. Emotion Plus 1.6MJet ya da 1.6MJet Loungelara bakınıyorum.

5 Beğeni

https://www.instagram.com/p/B7ti_pDJkpW/

Burada dedikleri doğruysa o zaman linea punto sedan oluyor :rofl: buna göre punto nun euro ncap testlerini referans alabiliriz.

2 Beğeni

Maalesef artık TR şartlarında araba almak bile lüks birşey, millet ayağımı yerden kessin gözüyle bakıyor eskisi yenisi sağlamı kötüsü yok elimizdeki arabaya bile şükretmemiz lazım sonuçta bunları bulamayanda var :slightly_smiling_face:

3 Beğeni

işim gereği gittiğim köylere girdiğim yollara 3. senesinde bile hala dayanıyorsa benim için gayet dayanıklıdır anlamına geliyor :smiley: bundan önceki aracım tourneo connectti artık sen düşün nasıl kullandığımı da :smiley:

3 Beğeni

10 Beğeni