Dünya'dan Güncel ve Nostaljik Ulaşım Fotoğrafları 📸

Forzadan gelmiş

9 Beğeni

Herkese Ukrayna Kiev’den selamlar.

9 Beğeni

Orada ne işin var hocam :flushed:

3 Beğeni

araba görmek istemiyoruz :smiley: daha güzel şeyler yok mu

5 Beğeni

Mat siyah ya, dünyanın en güzel rengi olabilir, aşırı asil.

2 Beğeni

Simülasyonpark olmasaydı atardım ama burda nedense kimse SimülasyonTürk izlemiyor :flushed::sunglasses:

4 Beğeni

Az önce birkaç tane Ukraynalı kız, eve gel ETS 2 filan oynarız dedi de oraya gidiyordum şimdi :hugs:

6 Beğeni

Dünden kalanlar;

!

6 Beğeni

Bu fotoğrafı nerede çektin hocam?
Aynı arabayı bende Beylikdüzü civarında gördüm ondan soruyorum :smiley:

2 Beğeni

ortadaki üst geçit bağırıyor burası istanbul diye :smile:

2 Beğeni

Aynen Beylikdüzü tarafında çektim. Haramidere yokuşunu inerken

3 Beğeni

18 Beğeni

:rotating_light: COUNTACH EFSANESİ GERİ DÖNÜYOR!!! :rotating_light:

Tanıtımına sayılı günler kalan 2021 Lamborghini Countach’ın fotoğrafları sosyal medyada sızdırıldı.

2021-lamborghini-countach-1-1
2021-lamborghini-countach-2-1

Amerika’da ki “Monterey Car Week” etkinliği kapsamında tanıtılması beklenen 2021 Lamborghini Countach için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Markanın resmi kaynakları kademeli olarak bu geri dönüşle ilgili ipuçları vermeye devam ederken, tanıtımı aratmayan çok büyük bir sızıntı yeni Countach’ın tasarımını tüm çıplaklığıyla karşımıza çıkarttı.

Yeni Countach ile ilgili elimizdeki veriler tasarımın ötesine geçiyor. LPI 800-4 kodunu gördüğümüz motor V12 mirasını sürdürecek. Sian’da kullanılan elektrik kombinasyonlu hibrit bir V12 diziliminin karşımıza çıkması neredeyse kesinleşen özellikler arasında.

11 Beğeni

bi bana mı yavan geldi :confused:

3 Beğeni

Bence artık Lambo’nun ufak ufak tasarım farklılıklarına gitmesi lazım, çizgiler aynı, kapısı aynı, stopu aynı. Yani tamam başardılar bu görünüşü insanların aklına Lamborghini diye kazımayı fakat yeni bir kan lazım artık. Ferrari nin FF de yaptığı gibi mesela, arabayı görünce station falan zannediyorsun :smiley: BMW nin böbreklerle oynadığı gibi mesela, herkes kusuyordu fotolardan görünce ama gerçeğini görünce insanın “beni oraya gömün” diyesi geliyor.

Velhasıl kelam;

8 Beğeni

Sabah güneşleri :sunny:

19 Beğeni

HS Schoch’a helal olsun :blush:

https://www.instagram.com/p/CSjdVDmCL-m/

4 Beğeni

Changan CS85

images - 2021-08-15T094212.905
(2. Fotoğraf alıntı)

9 Beğeni

Weeda’nın S-Way pert olmuş :confused: