Dünya'dan Güncel ve Nostaljik Ulaşım Fotoğrafları 📸

6 Beğeni

19 Beğeni

Ilk defa gerçekte görüyorum :smiley:

5 Beğeni

Oyundaki full paket araca bak, bir de gerçeğindekine. ETS2’de Konsolda 4 tane tuşu var full paket aracın. :smiley:

3 Beğeni

Araç özellikleri ülkelere göre değişiklik gösterebilir.
Oyunda yaparken hangi ülke için yapılan aracı baz aldılar onu bilmek lazım.

4 Beğeni

Daha önce yazmıştım yine yazayım :slight_smile:
2021-22 modellerde artık bir çok işlemi yol bilgisayarından yapabiliyoruz. Ayrıca istersen de ekletebilir hatta sıkıldıysan panel modüler olduğundan alt üst yer değiştirebilirsin :grinning_face_with_smiling_eyes:

5 Beğeni

1.si kendileri de söylüyor 1:1 yapmıyorlar neredeyse aynı yapiyolar modeli dashboard muhabbeti geçtiğinde duymuştum bunu, ats de mack anthem 1:1 ölçekle yapılan bir araç gerçek nasılsa oyundaki de öyle diğer araçlar 1:1 değil ama :slightly_smiling_face:

3 Beğeni

14 Beğeni

Nerden bakarsam bakayım olmuyor, gözüm alışamadı.
SSC kabin yumuşak hatların kurbanı olmuş. :smiling_face_with_tear:

7 Beğeni

Hakikaten bu fotoğrafta niye bu kadar çirkin çıkmış normalde çok beğenmiştim aracı, yeni man ve yeni dafa hasta olmuştum

1 Beğeni

S-Way’e alışan buna da alışır :smile:
İlk bana da n’oluyor, nasıl bir model diye eskiyi aratmıştı fakat yavaştan alışmaya başladım.

5 Beğeni

kafası otobüs kapısına sıkışmış ahmet kural gibi çıkmış

2 Beğeni

Efsanevi İngiliz tankı; Leyland Marathon
resim

resim

17 Beğeni

image

TC-JBC

İlk Pan Americans için üretildi sonra THY aldı. Ardından 2 şirkette daha uçtu en son Amerika’da parçalandı.

Fotoğraf Tarihi: 7 Haziran 1976
Yer: Amsterdam - Schiphol

Aynı uçak Pan American’da iken

image

Fotoğraf Tarihi: 27 Ekim 1958
Yer: Paris Le Bourget, Fransa

14 Beğeni

Northop - Grumman F-14 Tomcat

8 Beğeni

Antalya havalimanı

Arabada haraket halinde ne kadar oluyorsa çekmeye çalıştım :neutral_face:

6 Beğeni

RAHVAN - Yerli Uçak Çeker

Böyle minik durduğuna bakmayın, koskaca KC-135’i bile çekiyor :slight_smile:

8 Beğeni

İki adet Lockheed Martin F-177 Nighthawk ve bir adet Northop - Grumman B-2 Spirit

7 Beğeni

Eski ve yeni kasa Daf

7 Beğeni

Fotoğraf olmasa da…;

Hakan kaptan centerline aydınlatmalarına vura vura gidiyor hey maşallah süper bi makine ya. :star_struck:

Kendi söylüyor; Bu inişte 50kt rüzgar varmış + kendilerinden önceki 5 uçak da pas geçmiş + kendi inişleri için de son denemeymiş (eğer bunda da go-around olsaydı başka bir yere gideceklerdi)

5 Beğeni