Dünya'dan Güncel ve Nostaljik Ulaşım Fotoğrafları 📸

Yolların kralı Volvo’dur diyor kendisi :wink:
FHIII 440
FHIII 440

12 Beğeni

yenisi geldi diye efsaneyi unuttuk mu sandılar :smirk:

10 Beğeni

Ne olduğunu çözemedim ama olsun :smiley:

6 Beğeni

8 Beğeni

Eintracht frankfurt livery🖤

12 Beğeni

Olacak olacak… :crazy_face:

19 Beğeni

8 Beğeni

Umarım araç Türkiye piyasasına girdiğinde “Kalifiyeli” elektrikçiler ve kromcular aracın içinden geçmezler :smile: Zaten aracın Türkiye’ye gelesiye dövizin artmasıyla araçların alımı bir hayli zorlaşacak…

4 Beğeni

Mitsubishi Fuso eCanter

11 Beğeni

Algida yakışır

6 Beğeni

1 Beğeni

ŞAŞMAZ SANAYİSİNDEN SELAMLAR

10 Beğeni

burunlu tırların türkiye toprakları içerisinde yola çıkması serbest mi? (dorse ile beraber)

2 Beğeni

bu araç normalde çalışıyor diye biliyorum pek bir bilgim yok

1 Beğeni

Koçkar krom şimdiden düşünmeye başlamıştır, nasıl daha beter yapabiliriz diye :)) (!)

2 Beğeni

Gelmiyor şu Tablet Türkiye’ye. Sanırsam Navigasyon’dan dolayı. Ama gerçekten T-Range kullanan şöförler gerçekten bu durumdan şikayetçi. 2021 Model araç kullanıyorlar teyp yukarda ne abez bir durum oluyor. Şu teyp sadece Türkiye’ye gelen test aracında var zaten o araçta türkiye de tek olarak geçiyor.

5 Beğeni

Ebam’da ve bazı özel seri araçlarda var. Ne yazık ki bu opsiyon Türkiye’ye girdiğinde gereksiz pahalı diye genelde satış ekibinin uydurduğu pembe yalandır :smile: O multimedya ekranında TomTom’u etkinleştirmek için nano sim kart takılıyor o kadar…

2 Beğeni

Valla abi gerçekten çok abez bir durum. Giderken elini sırf radyo için yukarı atmak bile bir sinir kaynağı. Ebam’da olduğunu bilmiyordum aydınlattığın için teşekkürler.

1 Beğeni

image

western star 4700

western star 4900

8 Beğeni

Bu Gördüğünüz Skyline R33 GTS-T R34 GTR’ra Dönüştürülüyor.

Fotoğraf :camera: : Doğukan Manço

11 Beğeni