Cristineltr'nin Kamyon Simülatörü Projesi "My Truck Game"

oyunu yapmayı bırakınca bari erken erişim ayağına 3-5 bir şeyler kazanayım diye düşünmüş, fizik yaparsan çevre yapamıyorsun çevre yaparsan fizik yapamıyorsun, bu ikisi olunca zaten pc yanar, rockstar bile gta 5’i yaparken gta 4 fiziklerini kullanmadı.

1 Beğeni

steam’e çıkarma yanlışını yapmasa algı düzgündü maalesef büyük bir hata ama umrunda değil. insanlar bunca senedir bir sürü oyun oynuyor hala neyin ne olduğunun farkında değil. şöyle birkaç render - in game screenshot alıp proje paylaşsak kanacaklar resmen tam çiftlikbank… :smiley:

takdir edilecek yeri ayrı ama insanların para ile satın alıp oyunlar oynadığı koca platformda böyle içeriklerin yeri yok.
normalde scam olayıdır. tamamen budur.

ben salak mıyım böyle boş bir şey geliştireyim? :smiley: youtube’da ve udemy’de bir sürü boş beleş oyun yapımı videoları var baka bak herkes bir şeyler çakıyor sorna gidip mobilde deniyor. orada da sıçıyor. ama telefona inmek kolay olduğundan pek sallanmıyor ancak pc platformu bambaşka.

truck and logistics simulator da mobili pc’ye uyarlayıp pek iyi yapmadı zamanı vardı. hala söz verilen güncellemeleri bekliyoruz.

geçen çıkan mobil otobüs oyunu ise 15-20 kişilik stüdyodan çıkma ve milyonlarca indirilen mobil oyunlara sahipler ha bizim oynayacağımız türden değil ama kendi çapında bir sistem oluşturulmuş, geliştirilmiş ve arkasında şirketin olduğu bir yer. şimdi aynısını ben de yapmak isterim ama farklı tasarımla neden olmasın? bu kolay değil. inanılmaz bir süreç öyle tek başıma başladım yaparım değil. tek başına yapan bir sürü developer var böyle boş beleş şeyleri çıkarmıyorlar.

gerçekten millet iki tane sallanan şeye tav oluyor. evet çok hoş ve diğerlerinde olmayan şeyler ama doğru değil. koskoca oyunlarda en basit özellik yok diye dalga geçerken yarım yamalak şeylerle övünmeyelim.

6 Beğeni

hemen gidip şu eklentilerden alayım da boş beleş bi oyun yapayım
enayi parasını yeriz :smiley:

aaaa yeni bir oyun geliyooooo

hadi tanıtalım da millet beklentiye girsin :smiley:

şu sistemi alıp kandırabiliriz bence

3 Beğeni

Hasan içini dökmek için bu günü bekliyormuşsun he :smiley:

2 Beğeni

Harbi yaw ne gömdü oyunu :joy:

aslan abim benim be kendi oyunu dururken izlensin diye ets2 videosu atıyor ben böyle developerın alnından öperim

umrunda bile değil demiyor hiç ya ben oyun çıkardım paylaşayım

niye çünkü ortada oyun yok

aylar aylar önce kapattığı mevzu

sonuna kadar peşindeyim :smiley: hep birlikte olayın sonunda yine her zaman olduğu gibi burada olacağız
benim için zevk meselesi :smiley:

adam steam forumlarıyla bile ilgilenmiyor ne bir duyuru ne bir paylaşım
:smiley:
“tek başına” olduğu içindir herhalde :brain: :rofl:

9 Beğeni

Usta niye bu kadar kuruldun anlamadım magma tabakasına kadar gömdün adamı :smile:
Steam çöplük gibi yer zaten ne idiği belirsiz oyunumsu bir sürü şey var bu da onlardan biri olacak, satın alan 1.5 saat bakıp iade edecektir.

1 Beğeni

insanların bunca oyun arasında 2022 yılında olmalarına rağmen bir sürü şeyi oynamalarına rağmen hala böyle şeye kanmalarına razı değilim
yani seviye düşerken bunu fark edememek acı bir durum

1 Beğeni

bu oyun da bizim erzurum oyununa dönecek galiba o da para söğüşlemek için yapılmış saçma sapan bi oyundu zaten adam da unity güncelleme aldığı için oyunu güncelleyemiyom tarzı saçma bir şey dedi çekti gitti bu da zamanla kaybolur gider.

1 Beğeni

Bu para söğüşlemek için bile çıkmıyor erzurum yine de basit boş beleş olsa da bir oyundu :smiley: bunda o da yok. Para götürmek isteyen zaten neler neler koyardı da vurgunu yapar dalgasına bakardı. Zaten yine bundan da kızıyorum. Ya bu çocuk niyeti ciddi olsa zaten kitle de var para da verirler patreon da açarlar her şey olur. Ama öyle bir olay yok ve kötü bir örnek oluyor. Önümüzdeki süreçte benzer bir durum yaşansa böyle saçma projelerden dolayı önyargı oluşacak.

1 Beğeni

Bizim kadar bu şahsın vidyolarını takip eden varsa almaz zaten az çok nasıl bişey olduğunu bilirler, bilmeyenler zaten iade edip negatif yorum yazacaklardır görev yok bişey yok demo oyun diye :smile:

1 Beğeni

valla bana sorarsan ikisi de aynı bkun laciverdi :smiley: her türlü insanları kandırıp böyle oyunların çıkması çok saçma gerçekten.

1 Beğeni

sozu gecen o b*k :yum:

5 Beğeni

Yav basit sıradan bir beta işte böyle şeyler ancak içi boş tartışmalara sebep oluyor aha dayıya sor.
Yani al şu yaptığını Assetstore’da fizik bölümünde ücretli sat yapımcılar alsın oyun yapsın ya da ücretsiz bir şekilde beyler bu benim yaptığım fizik moturu bununla şöyle şöyle bir oyun yapmak istiyorum help de bağış kampanyası başlat ya da yaptığın motoru alacak şirket de çıkar sat paraya çevir yine oyununu yap. Bizim millet de bir acayip oyun yapmayı iki günlük iş zannedip kolaysa sen yap falan diyor :smiley: Birader kolayını zorunu gel bana sor zor olmasının sebebi zaten eli yüzü düzgün adam akıllı “OYUN” yapmak a£½$.

O zaman biz de sadece kirlenme var diye hiçbir amacı olmayan düz bir planede gamyon sürdüreydik? Üstüne bir de parayla sataydık? Ne söverdiniz demi buna niye sövmediniz de bu kadar sevdiniz hasta mısınız olum siz? :smiley:

8 Beğeni

ilk güncelleme ile traktör ekleyecekmiş
hayırlı işler :sunglasses: kurtlar sofrasında bir my truck game…

1 Beğeni

Araç Modellerinide Assetstore dan Almıştır Kendi Çizimi Değildir

yaşadık daha çok traktör ekleyecekmiş

ya bunca yılda şu simülasyon oyunlarında iyisi kötüsü görmediğim rezillik, saçmalık, yanlışlık kalmadı çok şükür

reis şimdi de farming simulator’a kafa tutuyor yürü beeee

çıkarsın da video çekeyim eğleneyim farming simulator şimdi bittin diye başlık atacam

5 Beğeni

Gelmiş geçmiş en iyi oyun olma unvanını göklere kaldırıyor.

Bu arada:

6 yıl önce yapılan için:

Aman proje ugrasmis ama oyun olmaya gerek yok bağış paypal adresi açabilirdi.

En favori oyunum ahgafahahasb inşallah traktör hemen gelir çok sabirsizlaniyorum

2 Beğeni

Sonunda

2 Beğeni