Cattle and Crops - Ana Konu

peki bu oyun full çıktığında nasıl olacak? yani araç eklene eklene mi olcak çünkü fazla araç yok mesela silaj makinesinde sadece 1 seçeneğimiz var o bakımdan ben pek beğenmedim ama dediğin gibi bende takip ediyorum yabancı vdieolarda güzel gibi

nerede 2 yeni ekran görüntüsü var?

aynen baktım ama bulamadım nerde ekran görüntüsü?

https://www.cattleandcrops.com/ ana sayfada 2 yeni arkaplan var
özellikle köprülü olan fotoğraf…
maşallah onca haftadan sonra ekleyebilmek büyük mucize…

bunun şerefine sitede özel bir haber ile yapılabilir :smiley:

Güzel gözüküyor.

pure farming olayını yarın anlatacağım kokpit açısı değişmeyecek gibi çoğu şey aynı çıkacak yani şahsen oynayıp bitirir rafa kaldırırım güncellemeden güncellemeye döner
ama farming öyle olmaz
cattle zaten hep bir şeyler gelecek ve malum özellikler…

real farm daha oynayamadık bakalım az kaldı ona :smiley: la şöyle şaşırtıyormuş bazı konularda bakalım…

ama nedense cattle and crops da benim hoşuma gitmeyen bi özellik var sanki silaj römorka boşaltılırken veya silo ya boşaltılırken farming gibi olsa bence daha iyi olur sizce çok yapmacık gibi

yapmacık değil sadece dedikleri özellik daha eklenmemiş öyle bir sürü ayrıntı var yani düşünce çok zaman çok güncelleme çok hata vs. vs. önüme geliyor :slight_smile:
ama zaman geçiyor ya millet boş yere saçmalayıp kızıyor her şeye

@kaan yorumunu düzenleyebilirsin yeniden atmaya gerek yok arka arkaya gereksiz oluyor + zaten düzenlenince bildiriyor yani herkes görüyor onu sistem hesaplıyor

aynen direk cattle alırım diğerlerinin expert den farkı yok çok basite alıyolar oyunu. cattle tech demoda bile eksik bir sürü özelliği olmasına rağmen bile çok güzel işte böyle oyunlar yapsınlar.keşke farming deki lisanslar cattle de de olsa gülceksiniz ama keşke ortak olsalar :slight_smile: . ha bu arada farming deki gibi mod menusu olcakmı cattle de ?

modlar için özel şeyler olacak ama başlangıçta farming gibi oyun içerisinden gelmez belgelerimdeki klasöre yüklenecek ve zaten bu tür ayrıntılar tam sürümden sonra değişir
modlama partnerliği var resmi mod yapımcıları gibi bir şey var bazı modlar kontrollü olacak ve bu oyuna fayda getirir

zaten ekime girdik :smiley: pazar günü 1 ekim :smiley: çıkıştan 2 hafta önce yayınlanabilir

haritayı bitiren adam zaten sürekli bir şey paylaşır onca hata eksik özellik geliştirmesinden vakit bulmak zor :smiley:

daha bu bişeymi daha neler neler görcez :slight_smile:

Belki bir video daha çekerim ama sanmam. Pek ilgi yok. Sürüm mürüm karışıyor kafayı çalıştırıp mevzuyu çözemiyorlar. İngilizce siteyi tamamladıktan sonra İngilizce içerikli kanala başlarım.

Cattle and Crops - Tech Demo v0.0.9.4.1 Güncellemesi

satın alma işlemini aktif etmeleri gerek onun için doğal olarak taşımamız gerekiyor ama bilemiyorum erken erişimde olacağını açıklamışlardı teknik dmeoda direkt güncellemede ahırda olur ama erken erişim çıktığında satın alır taşırız gibi geliyor

İnşallah agrar gibi olur biliyosun dur herhalde agrar simulator 2013 onda mesela grafik iyi olmasada hayvancılık özellikle çok güzeldi tabiki bu umutsuzluk değil cattle and crops dan daha fazlasını bekliyorum :slight_smile:

agrardaki graifk dönemine göre iyidi sadece oynanış mekaniklerinden ve optimizasyondan kaybediyordu ee biraz daha oyuncuyu düşünmeleri gerekirdi onu yapan firma bitti gitti zaten yayımcı UIG şirketiydi onlar da iyice sıçtılar saçma sapan oyunlar çıkardılar yazık oldu o oyuna güzel yerlere gelebilirdi doğru yayımcıların elinde tabii :slight_smile:
ama işin aslı isim hakkıydı “agrar” tarım anlamına geliyor ve farmingle papaz olmuşlardı diye biliyorum

31 ekimde spintires: mudrunner ile aynı haftaya denk gelirse acımam :slight_smile:

1 Beğeni

ve bir foto daha :slight_smile:

o ilk eklenen yeni değil :smiley: buradaki tüm araçlar var zaten ama deutz eksik :smiley: