Cattle and Crops - Ana Konu

motor konusuna girilmemesi gereken 2 firma: SCS ve Giants
:stuck_out_tongue_closed_eyes:

Bugün girdim de teknik demonun allah belasını versin diyorum bi bok anlamadık şu oyunun çıkışından ne kir ne çamur hiçbir şey görmedik yeni bir görüntü de yok.
YA DAYANAMIYORUM ARTIK OYUNLARIN YARIM YAMALAK SUNULMASINA BEKLET AMA TAM ÇIKAR… BUNA İTİRAZIM YOK…
Teknik demo sanıyorlar ki fayda sağlıyor geri bildirimler vs. tamam ama aynı zamanda da dağıtıyor bütün işi…

2 Beğeni

Bu en son gelen teknik demo tam bir rezalet olduğunu söylüyorlar bence beklentilerini çok yüksek tutma @HasanOfke sen takip ediyorum forumlardan birçok yerden bayağı kötü yorumlar geliyor ve ben bu zamana kadar dediğin gibi kir ve çamur adam gibi bir şey koyduklarını görmedim artık Farming Simulator yeni haritayı ve güncellemesini bekleyeceğiz yeni versiyonunu biz ufaktan Farming Sim serverına yönelelim gibi babuş

ben artık real farmcıyım şaka maka ekim sonunu beklicem zaten o günlerde güzel oyunlar çıkacak cattleda pek ilgi olmaz şansını kaybetti o yönden ana harita ve özellikleri bekliyorum sabredicez
tamam yeni başladılar zart zurt gibi durumlar var empati yapıyoruz ama onlar hiç sallamıyor gibi duruyor
yine de cc derim ama focus gitmiş spintires haklarını almış neysee
bizim site işi bitsin sunucuda modları denemek lazım şart yoksa olmayacak

Son karar real farm mi şimdi :joy:

Cattle and Crops - Tech Demo v0.0.9.4 Mısır Sılajı Güncellemesi Çıktı!

2 Beğeni

Dün gece güncellemeyi test ettim. Tabii komple kaldırıp sıfırdan kurmam gerekti.
Hoşuma gitti. Yapay zeka takip ediyor geri gidiyor boşaltıyor geliyor. Komutlar çalışıyor. Teknik demo yine bizi tatmin etmese de işte C&C’yi niye sevdiğimizi anlıyorum.
Mısırı biçerken ürünlerin sağa sola yatması yönlendirilmesi çok gerçekçi olmuş. Bu kadar şey olmasa ayrıntı olmasa gram arkasında durmazdım ama var işte… :smiley:
Ekim sonunda erken erişim çıkışını bekleyene kadar sabır…
Zaten o tarihlerde bir sürü oyun ve dlc çıkacak C&C nasıl ilgi çeker bilemiyorum Steam’de başlayınca işler değişir biliyorsunuz.

1 Beğeni

Dün akşamki yayının bölümü son kısımdan aldım.

Akşam videoyu çekip yayınlarım. Bununla başlangıç yapalım.

Bu arada laf çarpmakla olmuyor. Teknik demoyu oynayanlar forumda ciddi emek harcıyor. Tüm hataları tespit ediyor, nasıl olması gerektiğini yazıyor, fayda sağlıyor.

Bağış miktarı 615bin eurodan fazla oldu.

Video şu an yükleniyor. 22.00 civarında yayına girer.

Beyler video yüklendi her şey hazır fakat 360pde takıldı yarım saaat bekleyip ona göre yayınlayacağım olmadı tekrar yüklenip gece yarısı yayınlanacak…

Erken erişimi bir türlü çıkmayan Cattle and Crops için mısır sılajı güncellemesi çıktı. Tabii teknik demoya eklendi. Videoda sonra gelişmeleri değerlendirip Claas Jaguar 960 ve Claas Axion 940 kullanıyoruz. Yapay zeka işçilerini tanıtıyoruz.

SimülasyonTÜRK’e abone olun! ►https://goo.gl/JOKQUM
Tech demo v0.0.9.4
https://www.simulasyonturk.com/cattle-and-crops-tech-demo-v0-0-9-4-misir-silaji-guncellemesi/
Cattle and Crops-SimülasyonPark
https://www.park.simulasyonturk.com/c/ciftlik

sizce hayancılık nasıl olacak ?

daha önce belirtildiği gibi

inek sığır domuz koyun ve sonrası…

bence inekleri besleme olayı gelince tech demo da claas ın teleskopik taşıyıcısı da gelir büyük ihtimalle :slight_smile:

onun için balya makinasının da gelmesi lazım :slight_smile:

onun içinde saman lazım saman içinde biçerdöver lazım tabi sadece ot balyası olmazsa :slight_smile:

çıkardığımız sılajla besleyeceğiz erken erişimde diğerleri olmayacak