Cattle and Crops - Ana Konu

1. Oyunu oynamadınız.
  2. Hakkında yararlı bir şey paylaşmıyorsunuz.
  3. Fiyatı buraya yazarak bir şey elde edemezsiniz.
  4. Fiyatını düşürmek için burada yaptığınız yorumların hiçbir önemi yok. Steam forumlarına, kendi maillerine mesaj atarak tepkinizi gösterin.
  5. Ardı ardına spam yorum yapıyorsunuz. Yukarıdaki mesajla aşağıdaki mesaj aynı amaçsızlığa hizmet ediyor.
  6. Oyunu tartışmak böyle yazdığınız gibi bir şey değil. Pure Farming, Farming Simulator, Cattle kıyaslamalarından başka bir şey göremiyoruz. 10 mesaj üstünde yine aynı olay var. Başkasının yorumunu okumayıp tekrar aynı şeyi yazanları istemiyoruz. Çünkü başkasının yorumunu okumayıp saygı göstermeyene bizim sabrımız yok.
  7. Yararlı faydalı yorumlarda bulunun. Böyle bir yeri kopya şeylerle çirkinleştirmeyelim.
8 Beğeni

Konu tekrar açılmıştır.

-Son güncelleme notlarını haber olarak paylaşmayacağım zaten genel bir konuda önümüzdeki güncellemelerin içeriklerini belirtmiştim. Bir sonraki güncelleme Mart denildi sanırım bu Cuma çıkacak. Yeni bir şey var. O zaman yazarız.
-Bu hafta video çekmek için gayet iyi bir zaman hatta bugün bile olabilir. Öğlenden sonra haberiniz olur.

Bir konuyu cidden tartışacaksanız ayrı bir konu açın ama buna değmeli ve bir şeyleri çözmeli. Kimseyi engellemek istemiyorum ama ana konularda gereksiz tekrar eden yorumlara izin veremeyiz. Çünkü insanlar haber almak için giriyor. Temiz bir içerik olmalı.

5 Beğeni

:slight_smile:

@HasanOfke hasan abi o nasi bi baska yolu yok demek gecenin 3 unde yarıldım resmen :joy::joy::joy::joy:

Bugün 0.1.2.1 sürümlü güncelleme çıkacakmış. Görevlerdeki track/iz işaretleme problemlerini çözüyormuş. Sonra da 1.3.0 var ama Cuma mı çıkar bilemiyorum. Her hafta güncelleme çıkarsınlar istikrar bozulmasın da…

2 Beğeni

İŞallah bu hızla yeni içerikler eklerler oyuna

bundan sonrası kolay ya ip gibi gelir gerisi :slight_smile: bi bakmışsın oyun tam sürüm

Güncelleme Cuma gününe ertelenmiş normaldir. Ben de büyük tarlaya ekmeye başladım.

2 Beğeni

hani kendimiz tarla oluşturabiliyoruz ya. acaba yapay zeka kendi oluşturduğumuz tarlada çalışabiliyormu? :slight_smile:
hani bu fragmanda mercedes benz tractor le yeni tarla oluşturuyor ya ondan bahsediyorum

1 Beğeni

Aslında uzun zamandır sormak istediğim bi konuydu sen benden önce davrandın :smile:

1 Beğeni

Dün akşam 0.1.2.1 güncellemesi çıktı. Görevlerdeki çizgilerle ilgili sorunları düzeltmişler. Bazı örnek modlardaki problemler çözülmüş. Hata göstermeden editörde açılabilecekmiş.
Tabii şu an 0.1.3.0 güncellemesi için çalışılıyor. Headland desteği gelecek. Önümüzdeki çıkarmayı umuyorlar.

Şu an biz tarla oluşturamıyoruz diye biliyorum hiç bakmadım ama öyle bir ayara denk gelmedim. Bunlar hep gösterilen ama yer almayan özellikler. Sadece kodları yazıp bırakmışlar gibi nasıl çalıştığını biliyorlar.

1 Beğeni

Merhaba abi cattle and crops kontrolleri bir türlü çözemedim biraz karmaşık yardımcı olacak bir varmı yada abi senin attığın videolarda varmı kontroller ?

‘E’ ile araca binersin
‘W,A,S,D’ ile aracı kontrol edersin
‘O’ aracı çalıştırır
‘Q’ dorse yada herhangi bir aracı traktöre bağlar
‘X,V,B’ traktörün arkasına bağlanan eşyaları kontor eder
‘Z’ araçlar arasında hızlı geçiş yapmanı sağlar
‘G’ tuşu ise otamatik vites manuel vites arası seçim yapar vites arttırma tuşlarını ayarlardan ataman gerek.
öneli olanlar bunlar diğerlerine ayarlardan baka bilirisin zaten oyunun tanıtım modunu oynarsan orada aracı nasıl kontrol edeceğini oyunu nasıl oynayacağını a dan z ye kadar anlatır anlatım modunu oynamanı tavsiye ederim yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.

1 Beğeni

Bunlar kolaydı aslında ben diğer kontrollerden bahsetmiştim de genede sağol peki işçi aldım onu nasıl yönlendirecem

Kontroller ekranına geldiğinde hepsini görebiliyorsun.

Varsayıla sıfırlandılar zaten nokta “.” geri vites “+” artı da ileri vites vs. oynanışta birkaç ayar var gas limiter gibi kapat
otomatik çalıştırmayı kapat vs.

yeni haber var :slight_smile:

Evet sonunda herhalde Deutz-Fahr ın traktörü gelecek :slight_smile:
Claas Tucano 570 Biçerdöver önizleme :
model harika :slight_smile:

:slight_smile: gümbür gümbür geliyor! :slight_smile:
https://www.cattleandcrops.com/en/news/12660

1 Beğeni

Cattle içerikle ilgili sıkıntılı diyen arkadaşlara sesleniyorum (bende öle diyordum) abi o traktörün sürüş hissiyatı ve tarlada pullukla çift sürmek çok hoş cidden 154 tl verdiğime pişman olmadım hissiyat mükemmel

1 Beğeni