Cattle and Crops - Ana Konu

çiflik
hayvancılık
tarım

Cattle and Crops’ın Geliştirici Günlüğü Soru-Cevap #2
Şu an ne durumlar? Neler olacak?

Daha cattle and crops videosu cekmicekmisiniz?

Çekeceğim fakat şu an değil. Sadece C&C yok.

Fiyat için geri dönüş oldu ama geç oldu :smiley: 154 tl olduğunu biz de gördük amaç önceden bilmekti. Neyse tekrar yüksek olduğunu vs. ekledim. Pek takmıyorlar…

Bide oyunda deutz Fahr modeli yapılmıştı şuan yok nezamana gelicek peki bir bilginiz varmı?

Sanırım o farmingin tekrar lisans almasi ustune kaldırılmıştı.

Resmi sitesi nde var ama @HasanOfke sizin bilginiz varmı?

bildiğm kadarıyla deutz traktörler değilde ismini tam hatırlamıyom bir ekipman firmasının makinaları kaldırıldıda traktörlerde yakın bir zamanda eklerler heralde

Fiyatı dikkate almamaları üzücü :confused:

Hatırlarsanız bi ara bisey demistim oda buydu umursamicaklar gibisinden biseler demistim.

23 Şubat yani yarın çıkacak olan 0.1.2.0 güncellemesi ile planlanan içerik; yeni hikaye görevleri, eğitim görevleri, kontrollerin varsayılana sıfırlanması, çeiviri düzeltmeleri, oyun içinde kontrol ayarlarını gösterme, birkaç hata düzeltmesi
Bir sonraki 0.1.3.0 güncellemesinde ise, ai işçişer için headland desteği işçiler tarladan ayrılmayacak, oto kayıt, profil kaydını yedekleme ve birkaç hata düzeltmesi — tabii değişebilir denilmiş

Peki büyük güncellemeler?
0.2.0 - Combine Update
Planlan içerikte yeni ürün(ler), Claas Tucano biçerdöver ve tablaları, yeni römorklar, yeni ekim makineleri, yeni kültivatör (değişebilir)
0.3.0 - Grassland Update
Bunda ise ot kesme, otları çevirtip kurutan makine, toplama tırmığı, balya makinesi, yem vagonu otlar için falan, ön yükleyici aletleri, gübre püskürtücü makine, gelişmiş hayvan ihtiyaçları

Ben bunu ayrı konu olarak blogda yazayım yayılsın.

neler neler…

Çiftçilik simülasyonu Cattle and Crops için hangi güncellemelerde neler gelecek? Paylaşılan bilgileri aktarıyoruz.

yeni güncelleme çıktı yine önemli değişiklikler var hatta en çok sevindiğim arion trkatöründeki çıt çıt sesini düzeltmeleri oldu :slight_smile:
koca tarlayı hala sürüyoruz sonra dev bir mısır silajı yapılacak 2 makine biçecek :smiley:

Abi yayın yapacan mı yakın zamanda

Abi harbiden sırf oyunun fiyatı 155 diye oyunu disladilar bu çok kötü oldu oyuzden. Hiç türk kanal c&c çekmiyor bare sen aldım demiştin sen bı video cekersen bizde izlesek…

Birde tarlayı nasıl biçer döver makinesine verip calistirririyoz

burada çektiğim videolar var hala soruyorsan bu saatten sonra cevap veremem her videoda özelliklerin nasıl çalıştığını gösterdim izlemiyorsun sonra niye çekmiyorsun diye sitem ediyorsun anlamıyorum

Yok abi ne sitemi normal herhangi bir oyunun yayini spintries olur baska bise olur illa bu oyun icin demiyorum ve izlemistim zaten o videoları ben.
@HasanOfke

kesinlikle doğru diyorsun fiyat yüksek

Fiyat çok yüksek k.bakmada kimse vermez bence parası çok alan alır ben almam param var ama yine almam :smiley: