Cattle and Crops - Ana Konu

16 Martta 0.1.3.0 ile headland desteği, otomatik kayıt, profil yedekleme, eğitiim görevleri eklenecek.
Bu hafta es geçiliyor.
Mart ayında yine 0.1.4.0 sürümü ile yeni traktör(Deutz), yeni ekipman gelecek.
0.2.0 biçerdöver güncellemesi ise Nisan’da belirtilmiş ? koyulmuş. Eğer nisana alırsak yeni ürün ekipman römork biçerdöver ve diğer dalgalarla güzel olur.
Yaz gelmeden bunların gelmesi önemli.
Değeri anlaşılıyor zaten :slight_smile:

1 Beğeni

fiyatı düşse alacamda bi düşmedi

Düşmez ama ben de baya terettüt ettim oyun sürüş felan efsane :+1: yani al derim paran varsa

kararsızım :smiley:

Saphir isimli firmanın da lisansı var. Makinelerin fotoğraflarını çekmek için gitmişler.
Ne var?
Kültivatör, ön yükleyici kovaları, silaj çatalları, silaj sıkıştırma ekipmanları kürek vb. gibi şeyler üretiliyor. İş çıkar yani :slight_smile:

3 Beğeni

saphır markasını merak edenler :slight_smile:
https://www.youtube.com/user/SaphirMaschinenbau/
buyurun video :slight_smile: kanala bakın daha videosu var

çözemediğim şey şu cattle da ilk başta yeterli para yok malzemeler için ne yapacam ben ?

banka kredisi çekebilirsin videoda gösterdim

Tmm sağol abi

Yeni traktör yarınkesin geliyormu varmı bi haber ?

Professional Farmer: Cattle and Crops buraya bak yarın gelmiyor ama martta listelenmiş gibi duruyor.Belki martın son haftası gelir.

Abi güncelleme çıktı ayrıntıları açıklarmısın ?

güncelleme konusu gece yayınlayabilirim ya da yarın sabah

1 Beğeni

Cattle and Crops - 0.1.3.0 Güncellemesi
Yeni işçi sistemi artık arazileri hesaba katacak ve tarladan çıkmadan dönüş manevralarını yapabilecek. Ayrıca işçiler için oyun kayıt desteği geliştirildi.

https://www.simulasyonturk.com/cattle-and-crops-0-1-3-0-guncellemesi/

hasan abi
bende steamdan aldım cattle and crops hesabı nasıl oluşturacağım ?

1 Beğeni

:slight_smile:

1 Beğeni

Hasan abi bişey farkettim sanki bazen traktör batıyor gibi bazen batmıyor gibi yanlışmıyım ? eziliyor toprak ama bazen yüzeyde gidiyor gibi ?

1 Beğeni

nasıl olmuş :smiley:

1 Beğeni

aslında mod olarak öne ters pulluk yapabilirler güzel olur