Cattle and Crops - Ana Konu

çiflik
hayvancılık
tarım

Bu fiyatı görünce C&C yapımcısına,stüdyosuna,pazarlayanına tepkim :slight_smile:

Al bide burdan yak. sevinsem mi üzülsem mi bilemedim :smiley:
bazı sorular ve planlar :

erken erişimin bu kadar uzatmaların ın sebebi bence bu süreçte olabildiğince fazla lisans almaya çalışacaklar ve oyuna makine ekipman traktör vb. şeyler getircekler benim görüşüm çünkü yukardada yazıyor zaten gelecekte oyuna daha çok ürün çeşidi ve buna göre makineler sunacağız diyor

Day-Z icinde geliştiricez dediydiler bro.
Niye böyle dönüş yaptim onuda anlatayım.
Suan ki fiyat ve hatirlarsan “tam sürümü kac sene sonra cikaracaklar acaba” demiştim hop 1 sene,
E bu triple a oyun değil fiyat polis.
E sen triple a degilsin erken erisimden sonra fiyatı artirabiliriz diye küstahca bir sey diyorsun.
Bitti brolar cattle.
Az yukardaki karikatürü dinlesinler bence artık.

şuana kadar 15 satmış ve %80 i

Hasan abi burda haklı sen gelde kendi ayağına sık. üzücü okadar bekledik umarım takipçilerini dinlerler düşürürler fiyatı :frowning:

Yok yok artırmayı düşünen hic düşürür mü.
Ucak satiyo bunlar yürüyen ucak hemde.
@HasanOfke abi sen özellikleri göz ardı ederek yorum yapmayin demişsin ama 154 dağı gostermiyo arkasındaki özellikleri.
Ha birde abi alamadık oyunu bari sen bi yayın yapta izleyelim yav.

Oyun herkesi üzmüş kimse bisey yazmiyo

Cattle and Crops’ın Erken Erişim Planları Neler? Tam Sürümde Nasıl Olacak?
kaç defa yazdım bunları belli değil artık

Bunu cidden beklemezdim hasan abi

Parayi veren düdüğü caliyo onlar ucuza caldi biz pahalı calicaz :expressionless:

Ya o değilde parayı bulacam diye bugün cs deki bütün itemlerini okulda ucuza millete sattıydım gitti bütün skinler şimdi almaya kalksam en aşşağı 15-20 tl zarar ederim 70 tl ye kaçırdığıma değilde 15-20 tl zararıma üzülüyom

Yav birak oynama zaten cs go o nedir oyle bi girdim 10 dakkada midemi bulandirdi oyun.
Onu oynicagina 6siege oyna daha guzel daha iyi.
Sahsen onuda pek sevmem.

Mesele cs go değil para gitti :slightly_frowning_face::slightly_frowning_face:

Gittimi 70 tl simdiyoksa 100 tl olacak seyi 70 e sattin diye yandim anam mi yapiyon.

Yok ya benim skinleri steam pazarda satsam bi 16 civarı daha yükseğe satabiliyordum ama ben parayı bugün buluyum diye okulda ucuza sattım bizimkilere bu yüzden zarardayım

fabrikada yangın cıktı işciler açmı kaldı? altı üstü bir oyun yapmayın böyle.

Fabrikada yangın çıkmadı ben fabrikatör bir adam değilim ben bir lise son sınıfta bir öğrenciyim aylık 3-4 bin tl alan adam için 16 tl az olabilir ama benim gibi bir öğrenci için böle bir durum yok

Bak bu içime dokundu iste.
Parasizligin herşeyine bisey. Anladiniz siz.

Bir şekilde iletişime geçip biraz mesaj atsak fiyat hakkında geri dönüş olurmu