Cattle and Crops - Ana Konu

çiflik
hayvancılık
tarım

bende 2 tane key var satsam iyi olacak herhalde :smiley: çekiliş zaten yapmak istemiyorum vazgeçtim bari siteye bir şeyler yaptırırım o parayla

Yok ya almayacam bune 154 tl 100 tl ye kadar tmm da üstü olunca sıkıntı

Kaça satacam abi ??

Hasan bey nasılsınız iyisiniz inşallah :smiley:

Sadece bize özel bir durum değil. Bütün ülke fiyatlandırmaları resmen şaka gibi olmuş :smiley:
Taban fiyat $39.99
Aşırı derecede uçulmuş tamam güzel şeyler yapılıyor ama o kadar da değil be… Biz değil kimse alamaz.
Hangi cahilin işi merak ediyorum hep sıkıntı pazarlamadaydı sıçmışlar sıvadılar güzel oldu :smiley:

Düşün bu oyun bir de 777 bin euro topladı… helal olsun ama böyle gidilmez işte kendi ayağına sıkmak nedir?

Yıllarca oyun oynadık piyasayı takıp ettik 2 a oyunlar bile 70 80 tl iken. Bu gerzek almanlar ciftcilik oyununa 154 tl demisler. Ben hoşuma c dolar c "c $c " demedim.
Batarlar inşallah. Oyuncuları düşünüyor ve onlara onlarin istedigi bir sey vericez he . Evet verdiniz ama bu istedigimiz sey değil bu bildiğin şey hacı.
Ayıptır.

abi ben bu kadar da beklemiyodum şimdi gördüm 154 tl ne. acilen düşürmeleri lazım yoksa satmaz. bide erken erşişim de oyun. ama aşağı çekeceklerdir fiyatı çünkü bu fiyat çok fazla.kimse memnun değil. şaşırdım valla açıkcası :smile:

zaten alan kişi kısıtlı sadece belli bir kitleye hitap ediyorsun onuda kendinden uzaklaştırıyorsun

almak isteyene tanesi 70 tl (2 tane var) :smiley: hadi 2 bira + siteye destek parası

isyan başlamış bile :smiley: yok olmaz böyle yorum gelmeye devam ederse düşürürler. yalnız adamar da haklı

sevende var sevmeyen de var ama sevmeyen daha fazla fiyatı.

Abi ver birini bana :smile: 70 tl alam :+1::+1:

Adam 30.99 a pahali demis la sen gel Türkiye de yaşa.:joy::joy::joy:

Pure farm izledikten sonra cattle almaya karar verdim. Tuhaf bise oldu.
Birde benim bir an önce g29 almam lazim hattin ustune. Babami kandirayim ben su 2 hafta :joy::joy:

türkçeye çevirdiğimizde gariip bişey oluyor :smiley: 4 yeni yorum daha bu sefer oyunu övüyorlar Monnem87 ye katılıyorum ilk defa istediğimiz gibi bir çiftçilik oyunu (oyun demiyelim simulasyon sonra olay çıkar oyun değil simulasyon diye :D) geldi ama fiyat çok fazla hacı ya :smiley:

abi ben alıyım vereceksen daha öncede mesaj yazdıydım ama görmedin heralde :smiley:

özel mesaj at

Catte and Crops un fiyatını duyunca ben :smiley: Screenshot_1
Napsak Hasan abi mail falan mı atsak bizim standartlarımızın üstünde diye sen anlarsın bu işlerden? gene bi şansımızı denemiş oluruz. gerçe heryerde yüksek fiyatlar ama bizde aşırı yüksek döviz kuru ortada :smiley: üstüne üstlük değişen bişey yok bari deutz-fahr traktörü de gelseydi :smiley:

Keyfim yerine geldi fotoyu görünce :joy::joy::joy:

Hasan ben sana 2 değil 5 bira söyliyim.Siteye yardım da yapayım ama oyunu siktiret :slight_smile: :slight_smile:

Ya hasan abi aldım ama bı cozemedim oyunu video cekersen detaylı anlatır mısınız.