Cattle and Crops - Ana Konu

özel mesaj at

Catte and Crops un fiyatını duyunca ben :smiley: Screenshot_1
Napsak Hasan abi mail falan mı atsak bizim standartlarımızın üstünde diye sen anlarsın bu işlerden? gene bi şansımızı denemiş oluruz. gerçe heryerde yüksek fiyatlar ama bizde aşırı yüksek döviz kuru ortada :smiley: üstüne üstlük değişen bişey yok bari deutz-fahr traktörü de gelseydi :smiley:

1 Beğeni

Keyfim yerine geldi fotoyu görünce :joy::joy::joy:

1 Beğeni

Hasan ben sana 2 değil 5 bira söyliyim.Siteye yardım da yapayım ama oyunu siktiret :slight_smile: :slight_smile:

Ya hasan abi aldım ama bı cozemedim oyunu video cekersen detaylı anlatır mısınız.

Bu fiyatı görünce C&C yapımcısına,stüdyosuna,pazarlayanına tepkim :slight_smile:

3 Beğeni

Al bide burdan yak. sevinsem mi üzülsem mi bilemedim :smiley:
bazı sorular ve planlar :

erken erişimin bu kadar uzatmaların ın sebebi bence bu süreçte olabildiğince fazla lisans almaya çalışacaklar ve oyuna makine ekipman traktör vb. şeyler getircekler benim görüşüm çünkü yukardada yazıyor zaten gelecekte oyuna daha çok ürün çeşidi ve buna göre makineler sunacağız diyor

Day-Z icinde geliştiricez dediydiler bro.
Niye böyle dönüş yaptim onuda anlatayım.
Suan ki fiyat ve hatirlarsan “tam sürümü kac sene sonra cikaracaklar acaba” demiştim hop 1 sene,
E bu triple a oyun değil fiyat polis.
E sen triple a degilsin erken erisimden sonra fiyatı artirabiliriz diye küstahca bir sey diyorsun.
Bitti brolar cattle.
Az yukardaki karikatürü dinlesinler bence artık.

şuana kadar 15 satmış ve %80 i

https://www.simulasyonturk.com/cattle-and-crops-cikisi-ve-ucuk-satis-fiyatlari/

2 Beğeni

Hasan abi burda haklı sen gelde kendi ayağına sık. üzücü okadar bekledik umarım takipçilerini dinlerler düşürürler fiyatı :frowning:

Yok yok artırmayı düşünen hic düşürür mü.
Ucak satiyo bunlar yürüyen ucak hemde.
@HasanOfke abi sen özellikleri göz ardı ederek yorum yapmayin demişsin ama 154 dağı gostermiyo arkasındaki özellikleri.
Ha birde abi alamadık oyunu bari sen bi yayın yapta izleyelim yav.

Oyun herkesi üzmüş kimse bisey yazmiyo

https://www.simulasyonturk.com/cattle-and-cropsin-erken-erisim-planlari-neler-tam-surumde-nasil-olacak/

Cattle and Crops’ın Erken Erişim Planları Neler? Tam Sürümde Nasıl Olacak?
kaç defa yazdım bunları belli değil artık

Bunu cidden beklemezdim hasan abi

Parayi veren düdüğü caliyo onlar ucuza caldi biz pahalı calicaz :expressionless:

Ya o değilde parayı bulacam diye bugün cs deki bütün itemlerini okulda ucuza millete sattıydım gitti bütün skinler şimdi almaya kalksam en aşşağı 15-20 tl zarar ederim 70 tl ye kaçırdığıma değilde 15-20 tl zararıma üzülüyom

Yav birak oynama zaten cs go o nedir oyle bi girdim 10 dakkada midemi bulandirdi oyun.
Onu oynicagina 6siege oyna daha guzel daha iyi.
Sahsen onuda pek sevmem.

Mesele cs go değil para gitti :slightly_frowning_face::slightly_frowning_face:

Gittimi 70 tl simdiyoksa 100 tl olacak seyi 70 e sattin diye yandim anam mi yapiyon.