Cattle and Crops - Ana Konu

çiflik
hayvancılık
tarım

laf olsun diye sevmedik seni… :slight_smile:

?? Ne demek istedin anlayamadık abi :grin:

13 Şubat’ı bekleyelim… :slight_smile:

püre farming yada bunu almayı düşünüyorum fakat bu ağır basıyor bende bakalım bi fiyatı açıklansında über bişey olursa öğrenci halimde zor :rofl:

@HasanOfke bey sizce fiyatı ne kadar olur :joy:çok pahalı olmaz deme.Öğrenci adamış burda.

katılıyorum Hasan abi boşuna sevmedik biz cattle i :slight_smile:

fotoğraflar bana ait değil ona göre :slight_smile:

Umarım Steam ile birlikte araç kirlenme olayı gelir.

araç kirlenme var ama çok uzun sürüyor çok çalışman gerekiyor garip bir durum

işçi olayı çok efsane ya :slight_smile: kesinlike bi izleyin yapay zeka nasılda götürüyor hayvanları :slight_smile: cattle and crops farkı :slight_smile:

59 liraya verirlerse yaptığım bütün olumsuz eleştirileri geri alırım :joy: ama o fiyata vermezler gibi

Gereksiz yere tartışmayın. İkisi farklı şeyler aynı duruma sahip değiller. FS19 haberleri bu hafta başlayacak. FS’siz olmaz…

Gereksiz yere FS ve C&C tartışmasına girmeyin demiştim. Burası ne forum ne de başka bir yer huzurun kaçtığı an ipi çekmek zorundayız. Tüm mesajlar silindi.
Oyunla ilgili paylaşımlarda bulunalım ve mümkünse oyunu denemeyen farklı yorumlarda bulunmasın.

Cattle and Crops 1.0.7 güncellemesi

Fiyatı gerçekten merak ettim ama işallah 33 euro dan biraz daha ucuz olur

ne zaman cıkıcak

Şuan zaten erken erişimi kendi sitesinde çıktı 13 Martda da steam de çıkacak :slight_smile:
düzenleme: pardon mart deyil bu ayın 13 kusura bakmayın alışmışım marta :slight_smile:

Ne martı bro bu ayin 13.de steamdan alinabilecek :blush::blush::blush:
Inşallah cok pahali olmaz ve farmingteki gibi suspansiyonu olmayan traktorlere suspansiyon yapmamistirlar…

Doğru. hiç farketmemişim kusura bakmayın yanlış yazmışım. eyvAllah bro :blush:

Farming de ki o sacma hayali suspansiyon sacmaligindan dolayi ne kadar dosyalara girip damper ayari falan yapmama ragmen bi bakiyorum kocaman arka teker kabinin icine girip cikiyo :joy: insallah bu oyunda boyle olmaz. Parasi neyse verecem.
Bu arada @HasanOfke abi su c$c ye bi video daha yapsanda izlesek dinlesek gavuru anlamiyorum çoğuda bos konusuyo😀

yok cattle da öyle olmaz çünkü süspansiyon oyunun orjinalinde var ve adamlar işini sağlam ve en ince ayrıntısına kadar yapıyorlar :slight_smile:
aynen video ya bi giriyom hadi ingilizce olsa gene 3-5 bişey anlıyom ama hep alman hiç bişey anlamıyom :smiley: