Cattle and Crops - Ana Konu

oyun cıktımı

buradan kendin takip edebilirsin.

21.saat sonra acılıcak

Oyun tam 21 saat sonramı çıkacak yoksa gün içerisindemi çıkış yapıcak.Bu arada kimler alıcak oyunu bir görelim :heart_eyes:.

uçuk gelmez ise alırım :slight_smile:

2 Beğeni

Uygun olursa bir haftaya alıcam.

uygun fiyat olursa bende alıcam :smiley:

Valla ben ne olursa alicam 120 TL attım bekliyom hayırlısıyla ama daha da yukarda olursa almam.Yarin hayırlısıyla bı Claas,Mercedes MB Trac,deutz Fahr süretiz inşallah @HasanOfke sizden de bir video bekleriz inşallah bir sıkıntı çıkmaz.:hugs:

aynen Hasan abi :slight_smile: ve tahminimce herhalde stema da çıkınca deutz fahr traktörü de eklenebilir

1 Beğeni

Cattle and Crops normal sürüm sahipleri hesaplarından Steam anahtarı oluşturabiliyor.
https://www.cattleandcrops.com/my-account
Generate my steam key dediğinizde çıkıyor. Ondan sonra aktifleştirebilirsiniz. :slight_smile: Ben yaptım artık gerisi yarın…

1 Beğeni

120-130 altı olursa baya satacak gibi duruyor ama fiyatı 160-180 felan yaparlarsa millet biraz daha düşümecek gibi

Triple A pyun satmiyolar haci o fiyata satamazlar asla

aynen :smiley: abartmayın okadar ya

Vay be aksam 7 de erken erişim çıkış yapacak he :thinking:.
Acaba tam sürüm kac sene sonra çıkacak. :grin:

YaZa çıkartırlar heralde

9 haziran diyor ama bunlardan belli olmax :smiley:

son 1.5 saat :smiley: fiyat 120 civarı olursa müthiş olur

Fazla hacı 120 tl sen fs ye rakip diyosan ondan ucuz olacaksin ve basit bir erken erişim ve de amatör bir grupsun o paraya oyun satamazsın.
O fiyat 2 a oyunlar icin.
Sen derken masterbrain bytes.
Ki o fiyatlarda olursa farmingede bu sene bu gibi özellikler gelecek, niye gelecek rakip denilen bütün oyunlarda gercekti toprak dokusu vs. vs. Var giants ta yapmak zorunda. E durum boyle olunca c $ c bu fiyatta olursa gider fs 19 u bekler onu alirim yani. Adı var sonuçta :wink::sunglasses:

Ahh keşke dediğin gibi olsa da fiyatlar ama bu adamlar 33 eurodan sattı zaten oyunu daha çıkmadan steamda da çok ucuza vermezler gibi

bune ya :smiley:

154 ne lan :smiley: fazla pahalı