Cattle and Crops - Ana Konu

Benim demek istediğim bize başta demeleri gerekirdi şu tarihte çıkartacaz diye ama ne yaptılar yakın bir tarih söylediler ve hep 1 ay ertelediler milletle çocukmuş gibi dalga geçtiker ve şuanda oyunun oynanacak bir yanıda yok zaten

bu oyunun kötü olduğu anlamına gelmez evet ertelediler ama sırf biz daha iyi zevk alalım daha iyi görelim tadalım daha iyi oynayabilelim diye uğraşıyorlar şuana kadar hangi oyunda var bu ayrıntılar? baksanıza hersene farming kopyala yapıştır bir kaç lisans alıp sürekli aynı araçlar oyuncunun gözünü boyuyorlar bende gözü boyananlardanım. cattle videolarını teker teker izlediğimizde her bir videoda yeni özellik veya ayrıntıyı gördük lisanslarda ekleniyor. sadece şuan oyunda yapacak bişey yok. cattle kesinlikle her konuda iyi erken erişim olmasına rağmen benim çok hoşuma gitti full sürümünü hayal edemiyorum. bende bekliyorum 4 gözle tam sürümün çıkmasını :slight_smile:

13 Şubat’ta Steam sürümü yayınlanacak. 0.1.0.7 güncellemesi de geldi.

13 şubatta çıkacakta oyun şuan çok da oynanabilir değil gibi millete steamdan da satış yapıp sonra oyalayacaklar gibi

Oyunun ilk erken erişim tarihini mart açıklamışlardı neredeyse bir sene geçti madt geldi daha yeni steam sürümü çıkacak o yüzden umudum kalmadı bu oyunun tam sürümünü öyle birkaç aya çıkaramazlar gibi

laf olsun diye sevmedik seni… :slight_smile:

3 Beğeni

?? Ne demek istedin anlayamadık abi :grin:

13 Şubat’ı bekleyelim… :slight_smile:

1 Beğeni

püre farming yada bunu almayı düşünüyorum fakat bu ağır basıyor bende bakalım bi fiyatı açıklansında über bişey olursa öğrenci halimde zor :rofl:

1 Beğeni

@HasanOfke bey sizce fiyatı ne kadar olur :joy:çok pahalı olmaz deme.Öğrenci adamış burda.

katılıyorum Hasan abi boşuna sevmedik biz cattle i :slight_smile:

fotoğraflar bana ait değil ona göre :slight_smile:

1 Beğeni

Umarım Steam ile birlikte araç kirlenme olayı gelir.

araç kirlenme var ama çok uzun sürüyor çok çalışman gerekiyor garip bir durum

işçi olayı çok efsane ya :slight_smile: kesinlike bi izleyin yapay zeka nasılda götürüyor hayvanları :slight_smile: cattle and crops farkı :slight_smile:

59 liraya verirlerse yaptığım bütün olumsuz eleştirileri geri alırım :joy: ama o fiyata vermezler gibi

1 Beğeni

Gereksiz yere tartışmayın. İkisi farklı şeyler aynı duruma sahip değiller. FS19 haberleri bu hafta başlayacak. FS’siz olmaz…

Gereksiz yere FS ve C&C tartışmasına girmeyin demiştim. Burası ne forum ne de başka bir yer huzurun kaçtığı an ipi çekmek zorundayız. Tüm mesajlar silindi.
Oyunla ilgili paylaşımlarda bulunalım ve mümkünse oyunu denemeyen farklı yorumlarda bulunmasın.

3 Beğeni

Cattle and Crops 1.0.7 güncellemesi

Fiyatı gerçekten merak ettim ama işallah 33 euro dan biraz daha ucuz olur

ne zaman cıkıcak