Cattle and Crops - Ana Konu

çiflik
hayvancılık
tarım

Bilemeyiz ama uygun olabilir şimdi almak için hiçbir neden yok. Değmez…

Duyuru!
Bugün video hazırlayamam. Akşam yayın da var. Yarın hayvan besleme olayını göstereceğim. Cumartesi akşamı da 19.00 gibi canlı yayında oynamaya devam ederiz. Güncelleme de gelirse çok güzel olur çünkü oynadıkça bir sürü eksiklik görüyorum. Çok yolu var…

Pazar günü akşamdan önce C&C canlı yayını yapmak istiyorum yine bir engel çıkmazsa… Cumartesi olmadı :frowning:

Ayın 7 si oldu biz steamı boşuna bekliyoruz gibi hissediyorum :slightly_frowning_face:

bencede yani

şu haline baktığımızda birkaç ay daha beklenebilir bazı şeyler oturmalı ama ocak ayı pas geçilecek gibi şubat-mart ertelenebilir rezil olmasını istemiyorlarsa yapacak bir şey yok kim erken erişim istiyor ki? bari adam gibi olsun

1. bölüm mibzerle mısır ekimi

Cattle and Crops’ın topluluk erken erişim sürümünde mısır tarlasına ilaç atıyoruz. Ardından ekinleri büyütmeye çalışıyoruz.

1. bölümde ai işçiyle mısır silajı yaptım güzeldi keyifliydi yarın yayınlanacak ama yarın güncelleme de bekliyoruz

Cattle and Crops’ın topluluk erken erişim sürümünde Claas Jaguar 960 ile mısır silajı hasat ediyoruz. Bize Christa-Maria isimli kadın işçimiz Claas Arion 530 traktörü ve Hawe römorku ile yardımcı oluyor. Yapay zekanın gücünü görmeniz gereken bir video!

Timeline yenilenmiş, steam sürümü sanki bahara kaldı gibi…

Su oyun artik ciksada oynasak aciktan liseyi bitirdim hala çıkmadı :joy::joy:

Daha bu oyundan gram umudum kalmadı bu kadar işi yokuşa süren bir firma görmedim yok bug düzelteceğiz yok şunu yapacağız yok bunu yapacağız verdiğim paraya yazık o kadar bekledik

Yeni güncelleme geldi bu arada Credits kısmını düzeltmişler :smiley:
evet adım ve site adı biraz farklı duruyor :SDfsdf

yeni güncelleme çıktı yarın bi ara yazarım

neyse
dip kazan…

:frowning:

2 Şubat’ta yani önümüzdeki hafta 0.1.0.5 güncellemesi çıkacakmış. Steam sürümünü ise yine Şubat olarak belirtmişler. Uzun süredir video çekmiyorum konuları yayınladıktan sonra bu hafta gelen güncelleme ile birlikte çekilebilir.

Steam sayfası yayına girdi :smiley: geliyor beyler

Cattle and Crops, Steam’de Listelendi!
Erken erişim sürümü Steam platformuna çıkıyor.

Cuma günü gelen güncellemeden sonra yeni videoda anlatırız.

Hayret bir yanlışlık olmasın