Cattle and Crops - Ana Konu

https://www.simulasyonturk.com/cattle-and-crops-erken-erisim-v0-1-0-3-guncellemesi/

yeni güncelleme çıktı yarın bi ara yazarım

neyse
dip kazan…

:frowning:

2 Şubat’ta yani önümüzdeki hafta 0.1.0.5 güncellemesi çıkacakmış. Steam sürümünü ise yine Şubat olarak belirtmişler. Uzun süredir video çekmiyorum konuları yayınladıktan sonra bu hafta gelen güncelleme ile birlikte çekilebilir.

Steam sayfası yayına girdi :smiley: geliyor beyler

Cattle and Crops, Steam’de Listelendi!
Erken erişim sürümü Steam platformuna çıkıyor.

https://www.simulasyonturk.com/cattle-and-crops-steamde-listelendi/

Cuma günü gelen güncellemeden sonra yeni videoda anlatırız.

Hayret bir yanlışlık olmasın

Acaba fiyat ne olcak :thinking:

kesin bir yanlışlık olmalı bunlar daha baya uzatması lazımdı :smiley:

Bu güzel haber acaba ne kadar olur fiyat tahminlerini alalım😂

En az 120 TL diyorum başka da bir şey demiyorum

Oyle yaparlarsa oyunun farming den farkı olmaz madem diyolar ki: Biz farming e mod yapan insanlariz ve simdi cogu konuda ondan daha iyi bir oyun yapıyoruz…
Sen boyle biseyi iddia ediyosan fiyatında iyi olsunki oyun iyi mi degil mi anlayalım.

zaten çok daha yüksek fiyatlara satış yaptılar düşük olacağını sanmıyorum

birkaç saate yeni sürüm çıkacak az da olsa heyecan var :smiley: fiyat olayını sallayın pure farming bile 100 tl istiyor artık

aslında dolar euro baz alırsak çokta yüksek değil ama bize gelince biraz pahalı oluyor öğrenci halimle indirim filan denklemem gerek farmers dynasty için parayı hazırladık oyun kaçtı :slight_smile:

cattle and crops u farmingle yada pure farmingle kıyaslamak çok yanlış ha belki pure farming çıkacak diye biraz cattle e olan ilgi düşmüş olabilir ama ortada ciddi bir bağış var buda oyuna olan ilgiyi gösterir ha pure farming yada farming oynamıyacağım anlamına gelmez onlarıda seviyorum oynuyorum ama benim için cattle her zaman bir tık daha üstde peki ya size ne oldu ? cattle i çok seviyordunuz ayrıntılı grafikleri güzel. fizikleri iyi diyordunuz peki ya şimdi pure mi daha iyi oldu ? size pure yi sevmeyin oynamayın demiyorum ama cattle i bu kadar düşürmeyin. şuana kadar hiçbir oyunda yok bu ayrıntılar. lisans sorunu var onuda yavaş yavaş topluyorlar bide ürün çeşidi az onuda geri kalmamak için diğer oyunlardan ekliyeceklerini düşünüyorum ilerki zamanlarda. şimdi beni haklı buluyormusun Hasan abi? :frowning: (amacım burda sizi yada diğer oyunları kötülemek değil)

Guncelleme dun aksam cikti iki guncellemenin de genel notlarini hazirlamaya calisicam yalniz hala kayda deger bir sey yok

inşAllah bunu modla değilde orjinal lisanslı olarak görürüz :slight_smile:

cattle and crops mu pure farming mi diye sorsam hangisi ? (ben sonuna kadar cattle ciyim) ama işte tam sürüm çıkması baya uzun sürecek ya o yüzden pure bu konuda güzel direk tam sürüm çıkarcaklar.

@kaan her türlü cattle biliyoruz bir sürü eksik var ama o eksikler yerine gelince püre farming den daha iyi olucak ve grafik olaraktan üstün ama bir eksi yönü pure farmingden daha pahalı olucak😉

1 Beğeni

Adamlar erken erişimi 9 ay erteledi tam sürümün çıkmasınıda bi o kadar bekler millet
Cattle daha çıkmadan birçok kişinin gözünde biten bir oyun

@muhammedarikan2572 böyle bir oyunun yapımı zaten uzun sürer birçok özellik var ve herşey kolaya kaçırmadan yapılmaya çalışılıyor biraz zaman ve destekle bu oyunun güzel yerle geliceğinden ve farming simülatör den daha iyi olucagini bu haliyle de iyi olduğundan da eminim birçok grafik olarak üstün ve cattle de inşallah abuk sabuk oyuna farming gibi DLC getirip bize pahalıya satmaz gerekeni oyuna ücretsiz olarak koyar ama illaki DLC olucak ama olursa da ucuz olması çok iyi olur oyununda çıkmasını 4 gozle bekliyorum ama fiyatininda iyi olmasını bekliyorum.

1 Beğeni