Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Süreniz başladı!

2 Beğeni

Çok zayıf olmuş bu indirimler. Yılbaşını bekleyeceğiz anlaşılan.

Ayrica aynı tarihler arasinda steam ödülleri için sevdiğiniz oyunları aday göstermeyi unutmayın!

@Baby sende gta falan var ben satın almamıştım başka hesaptan oynuyordum bu gun bır sey dıkkatımı çektı bır sıtede Grand Theft Auto V - Criminal Enterprise Starter Pack 105 tl fiyat düşükmü sence kenarda dursun arada gırer sıtres atarım dıye alayım dıyorum… ayrıca bu paket tam olarka ne oluyor

1 Beğeni

Onun içeriği hakkında tam bir bilgi sahibi değilim ancak arada girip oynayacaksan kendisini alsan yeterli olur , zaten başladıktan sonra kendini oynattırmaya devam ettiriyor, çünkü bunu hakediyor.
Ben 69’a almıştım geçen indirimlerde… Sana kalmış alıp almamak… :smiley:

2 Beğeni

eyvallah sağolasın 69 bır ara steamde gormustum kafama ne dıyım almadım o ındırımde bır daha zor sanki o fiyata düşer

1 Beğeni

Kış indirimi ya da baharda girer yine , şu an almanı önermem…

3 Beğeni

Bizim liste biraz kabarık sanki… :sweat_smile:

ooooo sen bu gidişle calais-duisburg yolunda meze olursun trolllere

3 Beğeni
  • En azından scandinavia var :slightly_smiling_face:
    Önemli bir sorum var @anon28546784 abi neden uzun bir süredir ortalıkta yok? Özledik ya!
3 Beğeni

Artık hiçbir oyun eskisi kadar zevk vermiyor yahu. Eskiden bir oyun oynayınca böyle aylarca oynardık zevk alarak şimdi bir oyun maximum 1 hafta oynanabiliyor. Bir tek CS:GO’dan hala zevk alabiliyorum :smiley: neden acaba?

1 Beğeni

2 gönderi var olan bir konu içinde birleştirildi: Başımız Dertte! :video_game:

Güzel bir içerik olabilir aslında, başınızın dertte olduğu oyunlar … :smiley:

2 Beğeni

Kesinlikle öyle. Dead by Daylight indirimde bu arada, arkadaşlarla birlikte inanılmaz eğlenceli olabiliyor. Tavsiye ederim.

1 Beğeni

Plague inc. 'in yapımcılarından yeni oyun geliyor! :smiley:

Plague konusu itibari ile güzeldi , dünya çapında yaygınlaşan virüsü kontrol ediyorduk.

https://www.gazetebirlik.com/yazarlar/yarin-black-friday/
Neden yurt dışında görüldüğü kadar ülkemizde yüksek oranda indirim görülmüyor?
Ersin Akman yazmış.

Yapan firma batar çünkü bu ekonomide. :joy:

7 month ago. . .

Çıkar artık ECS’yi :rofl::rofl:

2 Beğeni

ölen chipset için reballing zamanı

6 Beğeni

fırınlama tamam; sonuçlar gayet olumlu :smiley:

Overclocktan sonra kart güncellerken yandığında

Fırınlama işleminden sonra

4 Beğeni