Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

@HasanOfke bey ; site ile ilgili gelişmeler olacak mı ilerleyen günlerde? Steam entegrasyonu , tema değişimi, çeşitli eklentiler…

hayır… steam ile niye entegre olalım öyle bir eklenti bile yok sanırım burası tamamen bağımsız(!)

Forumda vardı ve hoşuma giden özelliklerdendi .

Motorstorm, Driveclub geliştiricisi Paul Rustchynsky Sony’nin stüdyoyu kapatması sonrası Codemasters’a geçmişti oradan Ağustos ayında ayrılıp Project Cars serisinin yapımcısı Slightly Mad Studios’a geçmiş. En son Codemasters için Onrush diye bir oyun yapmıştı.

Rockstar Yeni GTA V gelecek DLC 'yi duyurdu :smiley:

almanya da 22.000 km de 3.0 quattro a7 32 bın bırım fıyat :smiley:

türkyede 34 bıne alacabılecegın tarzdan arac :smiley: :joy:
214.000 km de 1.3 linea
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-2012-fiat-linea-1.3-m.jet-euro5-motor-active-plus-ekstrali-609858719/detay

sonra dıyorlar bızı kıskanıyorlar vallahı ordakı araba uretıcılerı kesın bızım ulkeyı kıskanıyordur :smiley: üretenden daha cok kar edıyor bızım ulke :rofl::rofl::joy:

almanya bizi gıskanıyo

Gold rush oynarken ben

Ne kadar Ets ye gelmesi yılan hikayesine dönsede Range t modelinin ben hergün görmeye devam ediyorum. Renault trucks ve Volvo trucks sağolsun Bu konuda cidden çok şanslıyım. :slight_smile: Ben kendimi avutabiliyorum ama bazı arkadaşlar avutamıyor maalesef bu resimler onlar için gelsin. Bugün çekildi :grin: iyi seyirler…

Volvo VNL gelirse bunun da geleceğini düşünüyorum.

FANTASTİK Yataklı İki Katlı Otobüs - Devasa Neoplan Megaliner Kırkayak
Arkadaşlar böyle bir otobüs gören var mı? Ben Neoplan otobüslerinin eskilerini biliyorum da bu bayağı güzel. Bir bakmanızı tavsiye ederim.

papaz serbest dolar 4 olur artık bende 250 lik SSD ile 8 gb Ram alacaktım 4 olunca alırım artık :stuck_out_tongue:

papazı serbest bırakmak 450 milyar dolar borcun şak diye ödenmesine neden olmadı ki dolar o kadar düşsün :smiley:

7708682018

bir seni sevdim çok saçma çok saçma ulan buradasın dokunamıyorum çok saçma ! İçim gidiyor sarılamıyorum, çok saçma

Bu ulkede cikan hic bir sey zam olarak doviz olarak hic bir zaman yuksek dususe gecmedi 5.30 seviyelerine duser anca bundan sonra cok cok cok buyuk yatirimlar yapilip cari acik kapanirsa anca o zaman sert düşüs olur ona daha cok var pembe kar yaginca :)))

ITU nun internetimi o abim bayagi hizli demisti

Günümüzde oyunlarda kaliteli yapımları/projeleri görmemizin bir nedenide insanların (Sözüm ona mod yapımcılarının) kendi yaptıkları projeler yerine farklı alanlarda ya da kendi kulvarında mod yapan mod yapımcılar ile uğraşmaları…

Güzel simülasyonlar gelecek gibi duruyor.

hala bu parçayı dinlememiş ve portal oynamamış kimse varmı?

Elektrik sorunu nedeniyle video vs. çekemedim çözüldü artık sanırım Pazartesi yani yarın etkinlik videosu ile genel duyuruların olacağı bir şey çekicem.